Řev - O ženě, kterou krmila kachna (2022) (epizoda) odpad!

Hnusná, rozteklá, těžkotonážní Merriitt Wever s ksichtem jak rozšláplej pomeranč, se, z nějakého nepochopitelného důvodu, nechá ošukat kačerem z jezírka v parku! OK. To už není jen weird, to je patologie nějaké osobnostní poruchy, a to nemluvím o námětu, píše se kdeco a papír snese vše, vč. child porn a jiných úchylných fantasií. Já mluvím o faktu, že se někdo rozhodne tyto odpornosti zfilmovat a vydávat to za roztomilou, rozjívenou a neškodnou zajímavůstku. Přitom je to cringe a odporné k zblití! Ano, Hollyweird umí počítačově nasimulovat kačera jak šuká ženskou do kundy vycapené na podlaze v koupelně! No a? Proč to musíme vidět??? ODPAD!!! 👎

Hrubý střih (2022) odpad!

Nudná, převážně konverzační fraška, s debilní zápletkou! Hlavní hrdina mluvil s takovým patosem a tak pomaloučku a s takovými "dramatickými" pomlkami mezi slovy a větami, že než se vyjádřil, člověku narostl plnovous!!! Celkově jsem ten konec nějak nepochopil, a ani pochopit nechtěl, bylo mi to jedno! LOL! Ano, takovým způsobem mětvúrci vtáhli do děje! Ale hlavně nudnost a nezáživnost vychází z rozhodnutí ztvárnit tuto blbost v divadelním pojetí, kdy se celý film odehrává na jedné "scéně" a tou scénou je krejčovský obchod. Nic jiného, než toto krejčovství zevnitř (až na pár záběrů zvenku s umělým sněhem) nevidíme. A to je, při té nudné zápletce, nudných a zdlouhavých rádoby hlubokých dialozích, opravdu hodně ubíjející a nudné. Opravdu mě tento "komorní" přístup, ani odporné postavy jakýchsi ze vzduchu vykouzlených gangsterů, kteří se prostě jen tak odněkud vynořili, a ke kterým neměl člověk šanci si utvořit jakýkoliv vztah, vůbec nenadchli. Starý krejčí má být nějaká legendární herecká hvězda (neznám, bohužel), a toto má být prý jeho úchvatný herecký koncert! Sorry jako, ale ne! Byl naprosto nejslabším článkem, a s ním a s tou jedinou interiérovou lokací to zabili úplně. Ani k jeho postavě mě vůbec nic nepoutalo. Mladí gangsteři byli odporní, krvelační, trigger happy a všehoschopní psychopatičtí zabijáci... A? Co jako? Starý krejčí úlisný, vychytralý a pomalý jak želva, a jasně je všechny a konec přechytračí a spráská pěkně na hromadu, jak si zaslouží. Ta dívčina co hrála recepční, musela být hodně zoufalá, když vzala takovou roli v takové nudné, nevýznamné sračce. Ty momenty těch twistů v ději, ze kterých vyvěraly "prekérní a napjaté" situace typu "Ha! Co teď?!!" mě tedy nechaly naprosto klidným a působily křečovitě a nepřesvědčivě. A to znova proto, protože mi byla každá z postav naprosto ukradená, a zároveň i odporná! I v komorním dramatu musí mít postavy alespoň nějaký náznak vývoje. Alespoň ta hlavní, když už přicmrndávači jsou statický jak polena. A bohužel i k záporákovi si divák musí najít nějaký vztah, aby se na to dalo koukat, a to je práce režie a dramaturga, nejen herce. Špatně napsaný, špatně režírovaný, špatně ocastingovaný nudný ODPAD!  👎🏼

Young Justice - Nautical Twilight (2022) (epizoda) odpad!

Odporná masírka muslimské víry pro děti a teenagery, kteří na toto koukají! Náboženský HNUS!!! Přes dialog dvou postav zahalených v hidžábech se tu propaguje organizované náboženství nenávisti, netolerance a násilí, a vydává se lživě za něco, co není! "Hluboké" rozhovory dvou žen o muslimské víře nepatří do animovaného seriálu pro děti a adolescenty!!! Tento seriál vypadá jako by ho do produkce zadávala německá vláda ještě za vedení Merkely na téma "Islám do Evropy patří", nebo co! ODPAD!!! 👎

Veganka na útěku (2022) (seriál) odpad!

Na to se nedá dívat. Docela jsem se nasmál, ale, to se musí nechat. Za pár let se bude netflix kát a sypat si popel na hlavu za to, že bylo vlastně dost neetické využívat tyto mentálně porouchané oběti ke svému vlastnímu obohacení při tvorbě dokumentů o jejich mentální poruše.  Strašně natažené a zbytečně zdlouhavě odvyprávěné jako kdovíjak zajímavý příběh. Přitom by místo čtyř dílů stačil jeden hodinový dokument a basta.  Ta její vlastní víra v její vyjímečnost a že bude Queen a že se dostane do další dimenze mezi lepší lidi, kam patří, to je zde to podstatné, a ne že on je psychopat a manipulátor. Od jistého bodu, pokud se nechám manipulovat je vina i na mě a i já jsem stejně narcisistní jako můj manipulátor. Jen nezdravě sebestředný člověk jako ona, může skočit na love bombing typu vezmu tě k Tiffanimu na diamanty a na prohlídky townhousů, a nehorázný future faking typu "smažu ti 2 mil dluh na restauraci, to pro mě nic není, a když si mě vezmeš bude to o to větší brnkačka." (LOL!), a nebo dát dobrovolně cizímu člověku na povel svého chotě svá hesla k emailu a bankovním účtům proto, že mě ujistí v tom, že jsem vyjímečná a zasloužím si být Queen v jiné dimenzy a můj pes si zaslouží nesmrtelnost stejně jako já... LOL! Ona si pak ještě sedne před kameru a vše to o sobě napráská a vykdáká světu. Jen naivní a v problematice narcisimu nevzdělaní burani z ní můžou dělat nevinnou a naivní chudinku ve spárech psychopatického manipulátora. Stejně jako ta imbecilka z Tinder Swindlera, si i tato veganka za vše může sama svým vlastním narcisismem, svou nadutostí a sebestředností a svým přesvědčením o své vlastní vyjímečnosti. Jinými slovy it takes two to tango. Všechny tyto blbky uvěřily future fakingu že má private jets a dealuje diamanty. Protože tomu chtěla uvěřit, je stejná narcisistka jako její manipulátor. Já být soudce tak tyto kauzy, kde ženské dobrovolně předají hesla k emailům a bankovním účtům, na požádání vysolí jakýkoliv finanční obnos (blbka z Inventing Anna) i když je to efektivně finančně zruinuje, zamítal jako nepřípustné. Všechny tyto "podvedené chuděrky" byly narcisisticky natěšené na prospěch který ze svých nezištných činů budou mít, a který před nimi jejich psychopati danglovali jako mrkev před mulou, a cítili se entitled, že na to mají nárok, žit v luxusu a že jsou k tomu předurčeny a že si to jednoznačně zaslouží, protože jsou lepší než kdokoliv jiný! Ta vidina luxusu a statusu jim stačila na to aby se chovaly nerozumě a hloupě, a to jen proto, že samy věřily ve vlastní vyjímečnost, krásu, dkonalost, jako každý narcísek. LOL! Pokud by v sobě tuto hnusnou narcisistickou povýšenost a namyšlenost o vlastní vyjímečnosti neměly, nenechaly by se nikdy takto hloupě napálit od jiného narcise! To chce opravdu velmi hloupého, sebestředného, a do sebe nekriticky zahleděného debila aby skočil na vše co na tuto veganskou blbku narafičil ten její povedený psychopat, stejně tak jako ta imbecilka z Tider Swindlera. Stejná sorta mantálně disordered blbky, co si myslí, že má nárok na to aby si jí vzal diamantový milionář! LOL! Jo, holt clash of narcissists je prostě spektákl pro pobavení a Netflix je všechny ještě nad rámec toho všeho co si kvůli své psychické poruše a hnusné nabubřelé povaze zažily, využívá a zneužívá ve formě těchto dokumentů, kde se tyto sebestředné narcisistní slepice ještě navíc dobrovolně zesměšňují před celým světem za mrzký peníz od Netflixu, zatímco my ostatní se bavíme nad jejich pompézní debilitou a groteskností jejich sebestředných eg a povah! Největším pobavením pak je, jak ze sebe pak tyto namyšlené blbky dělají nevinné oběti a vykreslují své partnery jako naprosté kriminálníky a sebe jako totální hodné, obětavé a naivní chudinky, kterých nám snad má být líto! Přitom jejich pompézní povaha je přímo stvořená pro dokonalou symbiózu s takovými sociopatickými psychopaty jako jsou ti jejich kriminálníci, co je jen využívají. LOL!

Proměna (2022) odpad!

Odporné, jako asijské tiger moms! Prostě HNUS! ODPAD!👎

Bel-Air - Dreams and Nightmares (2022) (epizoda) odpad!

Takovou trapnou hnusnou sračku plnou přehrávajících "drsňáckých" negrů aby člověk pohledal. Absolutně nekoukatelné! Totální odpad!

Euforie (2019) (seriál) odpad!

Magický realismus glorifikace drog za pomoci atraktivního televizního ztvárnění toho, co mladé lidi zajímá, tedy to zakázané a vzrušující o čem se otevřeně nemluví: většinou jsou to nelegální substance a sex. A samozřejmě všichni jsou zde náramně sexy a atraktivní mladí lidé. Jinak bychom na to nekoukali, že? Popravdě každý bude rád koukat na hezké herce a hérečky, ať už dělají cokoliv debilního. Baywatch, anyone?  Jinými slovy hnus, odpornost, abúz všeho druhu, drogy, dekadence, narcissismus, psychopatie, sociopatie, úchylky, deprivace, znuděnost, arogance, too cool for schoolness americké středoškolské mládeže...čili dokonalý recept na nudu a šokantnost za každou cenu a to hlavně při objevování vlastní sexuality. To je docela cheap recept na jakoukoliv rádoby satiru a sžíravou kritiku moderní společnosti a jak požírá a mele ve svém krutém bezcitném soukolí nezkušené a naivní mladé lidi, kteří všem těmto nástrahám podléhají. Ale pozor, netflixoví tvůrci moc dobře vědí, že tito mladí lidé musí být náramně sexy,  modelově pohlední a fyzicky atraktivní, protože na tlusté, a ošklivé by se v tomto setupu nikdo nekoukal. A taky nesmíme zapomenout ukázat mužský penis! Protože o tom se bude všude mluvit a bude to všechny náramně šokovat a woke a progresivci si budou rochnit, že se konečně vyrovnává skóre ženské nudity ve filmech oproti skoro neexistující mužské nudity ve filmech. Takový pokrok v rovnoprávnosti mezi muži a ženami v showbiznisu, panečku, v ukazování pohlavních orgánu na obrazovce! Bleéééh! Prostě všechny ingredience na to aby se vám hned při první epizodě obracel žaludek z nevolnosti. Není to žádné zrcadlo nastavené problémům mladých v moderní době internetu a narcisistického instagramového a tinderovského existenciálního prázdna a povrchnosti (první série je z 2019), ale jen snůška za každou cenu šokujících nechutností. Zendaya, která nevím proč je považována za "hereckou hvězdu", má od dětství nějakou mentální poruchu, která je nám zdlouhavě vysvětlována od jejího porodu, ale nedozvíme se jakou, jen že trpí nevysvětlitelnými úzkostmi a je možná autistická (?), a od šesti let je na Zanaxu. A pak už to jede, drogy, chlast, cigarety, sex, dospívání v rehabu, a zase drogy, chlast, sex... a tak pořád dokola, a pak najednou online dating, znovu drogy, a ještě víc drog, a úchylky a hook ups. ... a pak už mě to přestalo bavit. Senzacechtivé vykreslování americké teenagerské komunity stylem American Beauty. Jakože, podívejte co ošklivého a nefunkčního hnusu je pod tím lesklým povrchem a pozlátkem rozvinutého prosperujícího amerického kapitalismu! Zfetované, mentally disordered a depressed děti!!! Kam jsme to  těmi mobily, internetem, socials a online datingem dopracovali, Proboha!!!  Takhle běžná mládež nikde na světě nežije. A to ani v dekadentní Americe. Je nám tu předkládám extrém úchylek a feťáckých dementů s obrovskými personality disorders, kterými většina mladé populace, ať už je doba jakkoliv "zlá", rozhodně netrpí! Běžný mladý člověk si může zadat s některou ze zde uváděných deviací a nástrah, jelikož jsou readily available všude na netu a na jejich telefonech, ale vždy se otřese, vzpamatuje a pokračuje jako normální člověk, ne jako frustrovaná, zdrogovaná opice bez ambicí a cílů, jak jsou zde všechny postavy prezentovány v depresivním oparu drog, úchylek, alkoholismu, deprivace, dysfunkce a mental health disorders!!! Zejména dívky a ženy jsou zde vykreslovány jako naprosté děvky a arogantní narcisistické blbky, které se o sebe neumí postarat a jediná jejich devíza jsou nahé fotky, anebo se brutálně zfetovat a nechat ojet . Ano, doba je zlá a socials jsou pro teenagery peklo, ale tohle je opravdu tak senzacechtivé a přitažené z vlasy aby to diváka šokovalo za každou cenu laciným netflixovým kouzlem každého druhého seriálu, které chrlí jako na běžícím pásu, a udrželo jeho pozornost, že se na to nedá koukat! Vraťte se k tomuto obdivovanému veledílu za 20-30 let a budete se smát nad jeho hloupostí. Znova opakuji, Zendaya by se měla držet zpívání, nebo co to vůbec dělala před tím, než si ji někdo vybral za hérečku! Nevěřím jí z její feťačky ani nos mezi očima! LOL!  Odpad!!! 👎