Teorie všeho (2014)

Skvělý herecký výkon Eddieho. Nevím, jestli mu Hawkinga prostě sedla nebo je to velmi nadaný herec, ale tohle byl jeden z nejlepších hereckých výkonů vůbec. K samotnému filmu. Velmi povedený snímek. Když jsem si přečetl, že se jedná spíše o romantický film než o zábavně podaný životopis, tak jsem měl strach z toho, jak to dopadne, ale dopadlo to velmi dobře. Samozřejmě, těch sladkých okamžiků tam mohlo být méně a těch mohlo tam být více scén z jeho úspěchů na poli fyziky, ale to je pouze malá připomínka. Film rozhodně doporučuji všem, co Hawkinga znají a uznávají.

Hrajeme s Alim (2015) (pořad) odpad!

Kdyby zde byla možnost horší než odpad, tak tohle to určitě získá. Naprosto nulová hodnota. Negr si pozve pár mentálně postižených youtuberů a dělají sračky. V pořádku, ale nechápu jakou měli motivaci k tomu to natáčet. Úroveň Primy Cool začíná rapidně klesat.

Hydra (2009) (TV film) odpad!

Nechápu, jak může někdo točit filmy tohoto typu. Nechápu, jak se na to může někdo dívat. Nechápu, jak to může vydělávat. Prosím, přestaňte se dívat na tyto filmy, možná se přestanou točit.

Griffinovi (1999) (seriál)

Drsnější humor než u Simpsonových. Humor, který si nebere servítky, který jde pod kůži. Což je tahák tohoto seriálu, ale na druhou stranu to není zase tak vtipné. Velké plus je rozebírání kontroverzních témat a zesměšňování čehokoliv co je možné, ale prostě to ubírá na té humorné stránce. I přesto dávám 5*.

Partička (2011) (pořad)

Vyhodit Geňu a možná to nebude špatné.

Pod povrchem (2000)

Slušný rozjezd, ale ten konec. Hrůza.

Neprůstřelný mnich (2003)

Roden, S.W.Scott a pan Chow v jednom filmu? Jo, to beru. Z neznámého důvodu se mi tento film líbil. Není nijak kvalitně zpracován, nemá dobrou hudbu, nemá dobré herecké výkony, nemá dobré efekty a má průměrný příběh, ale i přesto se mi hodně líbil a hodně mě nadchl.

Zastav a nepřežiješ (2006)

Nejdříve jsem se zděsil, ale přibližně po prvních 15 minutách to začíná nabírat otáčky. Průměrný filmeček.

Hobit: Bitva pěti armád (2014) odpad!

Přemýšlel jsem nad hodnocením odpad, ale nakonec jsem nechal jednu hvězdu, protože 2 scény byly vcelku dobré. Záběr na vybíhající trpaslíky z hory a záběr na trpasličí formaci falanga. Zbytek byl hnus. Kdybych měl vyjmenovávat všechny zápory, tak tady budu psát hodně dlouho, ale napíšu co mě nejvíce bilo do očí. Za prvé, stejně jako u minulých dílů to nemá s knihou nic společného. Dále naprosté faily a mezery ve scénáři. Aragorn je ve svých deseti letech znám jako Chodec? Těžko. Bilbův meč občas svítí, občas nesvítí. Legolasův matrix skok po padajícím mostě (proč tam vůbec byl Legolas?). Bitva pěti armád je spíše bitva pěti lidí. Navíc pátá armáda se tam ukázala asi tak na 30 vteřin, Všichni skřeti vypadají jako Uruci. To je naprostý bullshit, který nehodlám trpět. Elfský král přijel na sobovi. Opravdu? Sob? A tak bych mohl pokračovat. Dále co se týká hereckých výkonů, tak bída. Při sebemenším zranění chytaly postavy orgasmus, ale ten byl tak trapný, že by se nehodil ani do Béčkového porna. Dojemné scénky, u kterých jsem si přál aby hned skončily se tam objevovaly znova a znova. Ne, není smutné, když umře postava, ke které nemáte žádný vztah. A "vtipné" scénky? Zasmál jsem se možná u trolla, který nahradil beranidlo, ale to je tak vše. A jako třešnička na dortu jsou tu 2 věci. Příliš uspěchaný konec a to nejhorší. Monstra zvaná "Zeměžrouti". Kde? Jak? Proč? To je věc, která tomu nasadila korunu. No, pane Jacksone, doporučuji si přečíst knihu předtím než začnete natáčet film. A také bych příště doporučoval to vše narvat do jednoho filmu, aspoň by tam nebyly zbytečné sračky jako souboj s devítkou (jestli se tomu dá říkat devítka).

Video Game High School (2012) (seriál)

Všechny série jsou zatím bezchybné. Po první sérii se to už spíše mění v drama, ale rozhodně to není změna k horšímu. Jen bych chtěl větší prostor pro "The Law" (Brian Firenzi, ne ten nový noob). Edit: Wow, opravdu epický konec. Bez spoilerů řeknu, že závěrečná "bitva" je opravdu epická a řadí se mezi mé oblíbené.