Sex Tape (2014)

Jednoduchá komedie na deštivý sobotní večer, když v telce nic nedávají. Vidět a zapomenout. 35 %

Asterix: Sídliště bohů (2014)

Po několika, dost strašných, hraných filmech s těmito úžasnými hrdiny, je tu konečně příběh i zpracování, keré je hodno věhlasu těchto slavných postaviček. Skvělá zápletka, spousta humoru, perfektní animace a zpracování. Skvěle jsem se bavil. 80 %

Ovečka Shaun ve filmu (2015)

Seriál mám opravdu rád a na film jsem se hodně těšil, ale ač zpracování i nápad v žádném případě nezaostává za svými sedmiminutovými předlohami, tak nemůžu říct, že bych se bavil tak skvěle, jako u seriálu, kde každých pár minut dostanete bonbonek v podobě úžasné pointy. Největším nedostatkem tohohle filmu je nakonec tedy fakt, že není rozdělen po 7 minutách. 65 %

Špión (2015)

Tak tohle byl opravdu jiný pohled na život špiónů. Nemůžu říct, že bych se z toho posadil na zadek a za pár dní asi bez obav zapomenu, že jsem něco takového viděl, ale docela jsem se při sledování bavil a i těch několik nechutných scének vcelku snadno odpustil. 55 %.

Papírová města (2015)

Na jednu stranu zajímavý film, se sympatickým obsazením, který posouvá žánr teenager filmů mimo ulítlé, rádobyvtipné komedie, ale na druhou sranu mám už po týdnu problém si vzpomenout, co, a zda vůbec, mě na něm něco zaujalo. Pamatuji si dva-tři momenty a to je vše a za půl roku se budu muset podívat sem, jestli jsem ho vůbec viděl. Né každý film může být jako Má mě rád, nemá mě rád 60 %

Projekt minulost (2015)

Jak už jsem mnohokrát psal, opravdu mám rád filmy o cestování časem a tak jsem přežil již okoukanou a místy dosti otravnou roztřesenou kameru, divné časové paradoxy i konec, který jsem asi tak uplně nepochopil, ale cestovali tam časem, taže nemůžu jinak, než aspoň slušných 60 %.

Mimoni (2015)

Slabé, slabé, slabé ... doufal jsem, že to mnohem víc provážou s příběhem, jak se dostali k největšímu zločinci všech dob, ale to zabralo všhovšudy nudných pár minut na konci, což nezachrínilo těch 80 nudných minut na začátku. Tohle výborně funguje jako krátké animáky s pointou v podobě vtipného bonbonku, ale jako 90 minutový film je to málo. Těším se na Já padouch 3, kde opět, doufám, pobaví. 40 %

Terminator Genisys (2015)

Taková všehochuť, mix všeho možného ze všech předešlých dílů. Je to místy vtipné, je tu hodně akce, Arnold "hraje" svůj standard, ale o příběhu už člověk nesmí moc přemýšlet. Navíc, ani z výběru ostatních herců jsem nebyl uplně uvytržení. Terminátor pro mě zatím končí ještě obstojnou trojkou a tohle jen taková jednohubka, kterou už asi nikdy znovu nebudu mít náladu vidět. 60 %

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Od začátku jsem se při sledování skvěle bavil a k mému nemalému překvapení, seriál ve zdraví přežil i výměnu hlavního představitele. Naopak již lehce monotoní díly osvěžil a vrátil vítr do plachet. Jediné, co mě totálně zklamalo, je poslední díl. Jestli jen trochu můžete a odoláte zvědavosti, vypusťte ho. 80 %

Kingsman: Tajná služba (2014)

Nic originálního, ale přesto skvěle zvládnutý žánr překvapující především v detailech. Prostě přesně to, co bych od oddechové akční komedie očekával. 75 %