Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Animovaný
  • Krimi

Poslední recenze (629)

plakát

Spolu & Hladoví (2022) (seriál) 

Pořádně nechápu  co nám  zde  chtěli  ukázat  krajinu, památky  ,jídlo nebo vztah otec dcera  ? Ať  už to bylo cokoliv  tak  ve výsledku  to  bylo jen  jak Hejlík a jeho dcera žerou a  jezdí  po výletech a fotí   tím nám  žádný užitečný tip nedaly holka  byla  celou dobu otravná  že měl člověk chuť vypnout televizi  ,celkově  bych to hodnotil  jako nepovedeny pokus.

plakát

The Batman (2022) 

Velké zklamání postavy nenaplnily vůbec očekávání s vyjímkou cat women jinak to vypadalo jako by to dělal někdo na drogách.

plakát

Hra na oliheň (2021) (seriál) 

Podle mého  názoru  dost  přeceňovaný seriál  který spadá spíše do kategorie  průměrných a snadno  zapomenutelných  ,  navíc  byl  zbytečně  dlouhý   pokud  by ho udělali  jako  minisérii  tak  tři díly  mohlo  to být lepší  alespoň  z mého pohledu .

Poslední hodnocení (9 313)

Reklama

Poslední deníček (34)

VĚDĚLI JSTE, ŽE…

1.Kultovní film Pulp Fiction je poskládaný ze sedmi kapitol, které na sebe chronologicky nenavazují, ale teoreticky byste si film mohli chronologicky poskládat. Pokud by vás tento experiment zaujal, následujte tuto infografiku.
2.Některé části filmu Pulp Fiction režíroval Robert Rodriguez. Na oplátku se Tarantino podílel na režii Sin City.
3.Jamie Foxx si zahrál ve filmu Django Unchained po boku svého vlastního koně.
4.Leonardo Dicaprio měl velký morální problém s natáčením scény, kde musel křičet několik skutečně hnusných rasistických nadávek. Nakonec to ale zvládl, protože se mu dostalo pomoci od Samuela L. Jacksona. Vzal jej stranou a řekl mu „ Hej, sr…i, tohle je pro nás jen další obyčejné úterý, jdeme na to!“.
5.Once Upon a Time in Holywood je Tarantinův 9. sólový autorský film. Další v pořadí by měl být Kill Bill vol. 3. 

VĚDĚLI JSTE, ŽE…

Reklama

Reklama