Lunapark smrti (1985)

Takovej zvláštní pokus o horor ale něco z toho vykřesali ale moc toho nebylo zároveň to je alespoň trochu kooukatelný.

Tichá bolest (1990)

Krásný film který dokonale popisuje dobu .Dále pak vynikající herecké výkony už ani nevím co do dodat ten film je prodtě dokonalost sama tak si ho pustě .

Teď a tady (2012)

Je to pěkně natočený ale také si to zaslouží vyšší hodnocení ,ale kdo se to má pořád koukat jak někdo má rakovinu a jak si chce splnit sny a taky se mu to tak nějak povede a jeho kamarád mu pomáhá . To snad ty scénáře píší onkologové .

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016)

Dost velké zklamání na to jak velkou to mělo propagaci a všemi bylo vychvalováno , tam mi to nakonec po shlédnutí přišlo že si snad ze mě nikdo dělá legraci nebo nepozná fakt dobrý válečný film ,každopádně to není pětihvězdičkovej nářez .

Slzy slunce (2003)

Slušný válečný film ale ne podle mého gusta ,samozřejmě s odstupem času to člověk může vnímat trochu jinak ale u mě to není zrovna ta věc.

Holky fotbal nehrajou (2007)

Fotbalu moc nerozumím takže to budu hodnotit spíše po historické stránce a herecké .

Hanebný pancharti (2009)

Není to zrovna Tarantinovo top ale jinak dost slušný .Samozřejmě pro toho kdo chápe jeho filmy a má je rád jinak vám to bude připadat jako totální hovadina se spoustou krve a násilí .

Rize (2005) odpad!

Tohle je hrůza .

Tenkrát v Kalifornii (2017)

Na věk Bruce dost slušnej výkon a konečně se alespoň jednou oprostil od role já jsem nejdrsnější na světě a trochu si ze sebe udělal srandu.