Ice123

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 17.3.2017  13:04
    Marťan (2015)

Ačkoliv jsem neměl absolutně žádnou náladu na nějaký vesmírný film a očekával jsem něco hrozného ve stylu Intercellar nebo Gravitace, tak jsem byl neuvěřitelně hezky překvapen. Skvělé zpracování, skvělé herecké výkony, hudba, atd. Prostě na to, že jde o film jednoho herce, tak je to bomba! 100%.

• 13.3.2017  14:58

Taková správná kravina pro zlehčení ponurých dnů ;) Neb pohádky se dají vyprávět i jinak a mnohem zajímavěji, než všechny ostatní ;) 95%.

• 13.3.2017  12:47
    John Wick (2014)

Skvělá akce a konečně hl. hrdina nestřílí zběsile okolo sebe jak kdyby byl Rambo. Hezky uvážlivě jednu střelu do hrudi, druhou do hlavy a je zaručeně po záporácích. Ani bojové scény nejsou přemrštěné a Keanu nemá nadlidské schopnosti v boji, hezky pár pořádných šlupek taky schytá. Za mě bezva akčňárna a Keanu po delší pauze opět ukazuje, že hrát opravdu umí. Za mě 100%.

• 9.3.2017  15:16

Po Budoucí minulosti, kterou bych velice slušně nazval hrozně splácanou demencí jsem opravdu rád za Apokalypsu. Sice trochu vykradli upíry a jejich všemocného Drákulu, ale vůbec to nevadí. Hromada akce, starý známý mutanti a skvělej příběh.... No řekněte, co víc si přát? 100%

• 29.2.2016  18:06

Naprostá nádhera a pro mě film roku 2015! Přesně takle má vypadat postapo.... Nemám co bych tomu vytknul (až snad lidi, kteří na to se mnou šli :( )... Za mě naprostá BOMBA!

• 28.2.2016  22:52
    Deadpool (2016)

Naprosto dokonaly a plny narazek ;) Nema smysl se dale rozepisovat, tohle proste chcete videt ;)

• 7.7.2015  23:45

Skvěle zpracovaný snímek a nemám takřka co bych mu vytknul. Děj vás vtáhne a nutí vás se zamyslet nad tím, co kdybyste prostě jednoho dne zmizeli? Zároveň je s lehkostí poukazováno jak snadné je na někoho ukázat, obvinit ho a převést na něho svůj veškerý vztek a bezmoc.

• 7.7.2015  23:12

Naprosto skvělý snímek. Neotřelý nápad a člověk se baví od začátku do konce. Zkrátka nejlepší film co jsem viděl na 50. MFFKV ;)

• 30.7.2014  10:11

Ať si říká kdo chce, co chce, tak tenhle film je důležitým přínosem pro kinematografii. Jelikož původní myšlenka Očisty není až tak nereálná a možné budoucnosti vzdálená. Války a vlastenectví jsou velice důležitou součástí Ameriky a chuť být nadřazen je právě na tomto kontinentě největší na světě. Když jsem odcházel z kina, říkal jsem si jak je dnešní doba zkažená a zvrácená, když si připouštím, že by něco takového mohlo být a zároveň se koukat na billboard hlásající výstavu Wintonových vlaků. Tak rozporuplný pocit a nepřirozenost jsem již dlouho necítil. 90%

• 23.7.2014  16:28

Skvělej kraťas. Jde rovnou k věci a naostro, až jsem měl strach, že v práci sletím ze židle...

• 3.3.2014  07:17
    86. Annual Academy Awards (TV pořad) (2014)

Ceny sice byly přidělené někomu jinému, než jsem chtěl, ale Ellen dokázala, že je skvělou bavičkou a z Oscarů udělala naprostý opak Čekých Lvů ;) Náramně jsem si to užil 95%!

• 17.2.2014  00:04

Nemám co bych filmu vytkl. Ještě teď se třesu, jak silnej zážitek to ve mě zanechalo! Napětí, akce a úzkost to vše film Captain Phillips obsahuje a Tom Hanks svým výkonem tomu dodává 100% reálnost. Tak hloboký film jsem už dlouho neviděl a u mě zatím jasný adept na Oscara za nejlepší film, herec v hlavní roli, scénář... 100%!!!

• 14.2.2014  00:05
    Gravitace (2013)

Konečně zase jednou něco, u čeho člověk nesedí tři hodiny. Hodina a dvacet minut, bez hluchých pasáží a s neustálou akcí. 90%.

• 12.2.2014  21:59

Krásně natočeno, zahráno a tak nějak vůbec všechno. Film je tak skvěle zpracovaný, že je mi z toho až špatně!! Pocit bezmoci, nelidskosti a nechutenství to vše vás doprovází celý film a slušnou dobu po dokoukání... 95%

• 25.1.2014  01:21
    Podfukáři (2013)

Konečně zase jednou nevšední nápad. Banda iluzionistů s hypnotizérem ve velkém stylu rozjíždí "magické" vykrádačky. Děj má švih, smysl a závěr, kterej jsem naprosto nečekal. Jediný co bych vyčetl je nedojasněný konec. 90%

• 3.1.2014  20:19

Nevím proč tak malé hodnocení. Film je chytlavý a převyšuje české poměry. Někdo by mohl říci, chabý pokus o hollywoodský scénář. Dalo by se říci, že základní myšlenak byla hollywoodem zfilmována již mnohokrát, ale čeští herci a produkce tomu dává zcela jiný nádech. Já osobně jsem se takhle dlouho nepobavil a to mám o českých filmech velice špatné mínění ;) 90%

• 18.11.2013  10:46
    Hurá do džungle! (TV seriál) (2003)

Tak mě se to tedy líbilo. Tady nejde o to, aby animace byla brilantní (ovšem špatná rozhodně neni),ale hlavně abyste se pobavili, což Jungle Beat rozhodně splňuje. Já osobně jsem se u některých scén třískal smíchy ;)

• 29.10.2013  23:02

Ti, kteri nesnesou tvrdsi humor, kteremu neni nic svate a to vse bez jakekoliv cenzury, tem se to opravdu libit nebude... Vy vsichni ostatni se pripravte na necekane dokonalou podivanou. Kdyz se snazite natocit parodii a je z toho kravina, tak je to fiasko, ale pokud bude Vas zamer natocit kravinu hned od zacatku, muzete z toho udelat neco, co divaci jeste nevideli a budou naprosto uneseni. A presne tohle se povedlo Rogenovi! Klobouk dolu a radim mezi nejlepsi filmy 2013! Videno na CSFD projekci a cele kino umiralo smichy, neopakovatelna atmosfera...100%! Nemam tomu co vytknout!

• 18.10.2013  01:03

I přes obrovský odpor k Tarantinovi jsem Djanga shlédl. A hle, máme zde druhou vyjímku. Po Pulp Fiction je to Unchained Django jež se řadí mezi skvosty kinematografie. Krev tam sice opět lítá v neuvěřitelném množství, ale narozdíl od Kill Billa se to tam hodí. Abych to shrnul, tak Tarantino by se měl držet ve westernové hladině, aby docílil spokojenosti všech. Já osobně nemám Djangovi co vytknout ;) 100%

• 20.8.2013  23:49
    Kick-Ass 2 (2013)

U mě naprostá spokojenost. V půlce filmu to trochu zakolísá, ale v palbě kick assových akcí a vtipů při nichž se smíchy otřásalo celé kino se to ztratí ;) Kick Ass 2 je snad ještě lepší než jednička, aneb Kick Ass je pořádnej KICK ASS ;)100%!!

• 20.8.2013  18:13
    Nakonec zemře (amatérský film) (2010)

Už nikdy nebudu zůstávat v práci jako poslední :D Skvělá atmosféra vhuštěná do 4min. Takhle se má točit, ne dvouhodinové filmy o ničem... 95%

• 14.8.2013  23:40

Jsem asi jeden z mála, ale mě se tenhle Spider-man líbil mnohem více, než ten původní. Ačkoliv jsem byl připraven na zklamání a kopii původního dílu, tak se mi dostalo nečekaného překvapení. The Amazing Spider-Man je pojat mnohem realističtěji a více dospěle, oproti svému předchůdci. Emocionální rozepře hlavního hrdiny jsou mnohem lépe zpracované a k nalezení skutečného „spider-mana“ se postupně propracovává a ne, že si ze dne na den řekne „Mám nadpřirozené schopnosti, budu skromný superhrdina!“95%

• 21.2.2013  23:11
    Argo (2012)

Skvělá produkce, režie i výběr herců. Ze začátku sice trochu zdlouhavý, ale pak se to rozjede. A pokud jste historičtí analfabeti jako já, tak jste napjatí až do konce ;) 90%.

• 25.12.2012  20:07

Ať si řiká kdo chce co chce, Hobbit je prostě skvělej.... Ano, dalo by se říci, že se toho moc nestane, ale během filmu vám to vůbec nepřijde. Teprve až poté co film skončí a vy se nad tím zamyslíte. Ale to vůbec nic nemění na tom jak je film natočen, zahrán, ozvučen, atd. no prostě dokonalý 100%

• 21.10.2012  23:35
    Madagaskar 3 (2012)

Naprostá spokojenost. Madagascar dokazuje, že s přibívajícími díly nemusí zábava ochabovat. Opět znova spousty vtipů, nových míst a nových zvířat dokázalo vykouzlit úsměv na mé tváři a nebyl zapotřebí ani bůh ví jak promyšlený děj ;) 100%.

• 12.9.2012  01:13
    Frankenstein (divadelní záznam) (2011)

Na můj vkus se hrozně táhl začátek, ale to je tak vše co bych tomu mohl vytknout. Frankenstein byl můj první přímý přenos z divadla do kina a bylo to.... famózní. Zpracování je velkolepý a úchvatný, plus skvělá hudba od Underworld. Nicméně tohle všechno bledne při srovnání s hereckými výkony hlavních herců. Boyle z obou (a hlavně z Cumberbatcha) vymáčkl naprosto všechno co v nich je a snad i to co v nich není. Nevím jak bych to popsal, tohle se prostě musí vidět abyste to pochopili. 98%!!!

• 10.9.2012  00:43

I přes osobní odpor ke Craigovi dávám za plnej počet, jelikož dějově i herecky je to skvěle zvládnuté... Jen bych možná čekal trochu více prozíravosti při odhalení vraha. Tedy pohrát si s tím trochu více a stanovit vrahem někoho jiného, ale když je to dle knižní předlohy, tak co se dá hold dělat... 95%

• 8.9.2012  23:28

Geniální!! To je to přesný slovo, které vyjadřuje celý film... Nevěřil jsem, že může být něco ještě více akčnějšího a prosáklejšího testosteronem než-li byla jednička, ale opak je pravdou. Dvojka nabízí akci hned od začátku a plno vtipných narážek na akční filmy (hlavně v podání Schwarzenegera) a samostatných hlášek (např. "Rest in pieces" :D ). A zcela doporučuji vidět film v kině, jelikož jedině tam si ho dokážete užít naplno ;) 100%

• 7.9.2012  00:04
    Psychoville (TV seriál) (2009)

Skvělý černý humor zabalený do jemného oparu hororu. Seriál střídá hororové prvky s vtipnými hláškami, naprostými absurditami, či nedorozumněními a vše je vměstnáno do promyšleného příběhu, který odhalí všechny karty až v posledním díle každé série. 95%

• 14.8.2012  13:25
    Malá Velká Británie (TV seriál) (2003)

Chce si to dávat občasné přestávky mezi dílama, jelikož se vtipy opakují, ale vždy jde o něco trochu jiného a ačkoliv víte co bude následovat tak vás to neomrzí. Za zmínku stojí i hlody vypravěče, nad kterými zůstává mozek stát :D Prostě nechte mozek spát a užívejte si kraviny až nevkusných vtipů, které dohromady tvoří mistrovské dílo ;) 95%

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15