• Krátkometrážní

Dannyho parťáci 3 (2007)

Dannyho parťáci 3 u mě dosáhli něčeho, co se mi u moc filmů nestává. Třetí díl je lepší než-li první díl! Po dvojce, kdy úroveň šla dolů, tak troka nám představuje ještě více promyšlenější schéma loupeže a herecké výkony jsou brilantní ;) No prostě nádhera. 95%.

Dannyho parťáci (2001)

Film, na který stojí za to se na něj kouknout. Skupenství Clooney, Pitt, Damon, atd. nemohlo vyústit v nic jiného než ve skvělou podívanou ;) 90%.

Rychlá rota (1989) (seriál)

Jo Chip a Dale, ale pro mě hlavně nezapomenutelná Gadgetka, která měla neustálý nával nápadů a strojů. A samozřejmě i Monty, který byl vždy jak zhypnotizovaný, když ucítil vůni sýr a nerozlučitelná dvojka s mouchou Zipem ;) 90%

Gumídci (1985) (seriál)

Gumítci s hopsinkovou štávou vs. zlý kníže Igor, který vždy dostal na pořádně na frak ;) Vždycky jsem si chtěl taky trochu loknou té šťávy, abych skákal několik metrů do výšky.... jeden z seriálů mého dětství (alias jeden ze seriálů, který za něco stojí, ne jako teď ty hrozný novodobý náhražky). 95%

Willy Fog na cestě kolem světa (1981) (seriál)

Jsem Willy Fog všem známý, mám dobrodužné plány, dlouhou cestu chystám. Mám pověst jentlemana, můj život to je změna........ no kdo by na to mohl zapomenout. Když jsem býval malý kluk tak jsem to nikdy neprošvihl, byl to vážně úžasný seriál se skvělými postavami (Willy, Barnabáš, Čiko, Romy a i ti pronásledovatelé) ;) 90%.

Velká ryba (2003)

Tak tenhle film Burtonem přímo dýchá... Nějak nevím co bych mu mohl tak vytknout, jelikož herci, hudba, scénář, režie, kamera to vše bylo skvělý... Ti co tenhle film ještě neviděli, tak by se měli na něj určitě kouknout. Zasmějete se, zamyslíte se a konec je smutej, takže i žánrově je to dostatečně obsáhlé ;) 95%

Návrat do budoucnosti III (1990)

Návrat do budoucnosti tentokrát ve westernovým stylu, no vážně tuhle trilogii žeru ;) jen mi bylo hodně líto toho konce (resp. nejdříve líto, pak jsem byl naštvanej)... 90%

Návrat do budoucnosti (1985)

Naprosto úžasný jak Michael J. Fox tak doktor Christopher Lloyd... Když jsem byl malej, tak byl tenhle film jedním z nejoblíbenějších, který jsem viděl (myslím, že to bylo spolu s Nekonečným příběhem ;) ). No prostě úžasná podívaná o čemž svědčí i místní hodnocení ;) 100%.

Beetlejuice (1988)

Snad první věc co jsem viděl od Burtona (samozřejmě ne teď, už před x lety) a vážně mě to nadchlo... Taková prostá komedie s lacinými kulisy (viz. červ) a naprosto skvělou hudbou. No prostě pro fanoušky Burtona je tohle povinnost vidět a ostatní zajisté taky nebudou zklamáni ;) 90%.