• Krátkometrážní

Proč právě on? (2016)

Pohodová, příjemná oddychovka, které se někde opravdu zasmějete, ale bohužel opravdu jen někdy. Škoda.... Kdyby se tam narvalo více střeštěností, které Franco už několikrát dokázal, že opravdu umí, tak by šlo zajisté o mnohem zajímavější snímek, pro který by stálo za to jít i do kina..... Ale takhle vám stačí pohodlí obýváku. 60%.

Resident Evil: Poslední kapitola (2016)

Chybělo mi tam trochu více akce se zombíky a stále mi vadí jak se to vyvinulo. Tedy, že sejmout hordy zombie je ok, ale jednoho člena umbrelly je dost hard core. Nicméně se Resident Evil vrátil zpět z předimenzovaných, ultra nabušených lidí k normálnějším akčním bojům a zase mi začal dávat smysl. Komentář sice nezní moc pozitivně, ale je to film, na který se určitě stojí za to kouknout! Čtyři hvězdy hlavně za vyhrabání se z hnoje, kterým poslední dva filmy byly a úctyhodné zakončení ságy ;) 75%

Zloba - Královna černé magie (2014)

Šípková Růženka jinak? Bože proč předělávat klasiku a mršit jí? Tak to bylo to co jsem si nejdříve říkal. Ale pryč s klasikou, ať žije Maleficent! Tak krásně předělanou pohádku jsem už dlouho neviděl. Źádný čistý zlo a dobro, ale něco reálnějšího, i když je to stále nereálné. Moc krásně zpracovaný a nepředvídatelný (konečně...). Doporučuji všemi deseti prsty, nosem, jazykem a čímkoliv dalším ;) Nicméně stále se jedná o pohádku, na které si moc nepotrpím (jako malého mě přepohádkovali). 85%

Vzmuž se (2015)

Příjemná a vtipná oddychovka. Simon Peg opět nezklamal a ukázal, že vtip i romantika v něm stále je. Jinými slovy, pokud máte chuť na Notting Hill, ale chcete ho vidět v jiném hávu, tak tohle je jasná volba ;) 90%.

Rohy (2013)

Dobrej film, ale obrovská škoda konce. Kdyby to totálně neshodili do brány pekelné a naprostého zatracení, dal bych i pět hvězd.... Moje rada tedy zní: Deset min. před koncem vypnout a domislet si zbytek ;) 55%.

Princezna Nevěsta (1987)

Taková správná kravina pro zlehčení ponurých dnů ;) Neb pohádky se dají vyprávět i jinak a mnohem zajímavěji, než všechny ostatní ;) 95%.

John Wick (2014)

Skvělá akce a konečně hl. hrdina nestřílí zběsile okolo sebe jak kdyby byl Rambo. Hezky uvážlivě jednu střelu do hrudi, druhou do hlavy a je zaručeně po záporácích. Ani bojové scény nejsou přemrštěné a Keanu nemá nadlidské schopnosti v boji, hezky pár pořádných šlupek taky schytá. Za mě bezva akčňárna a Keanu po delší pauze opět ukazuje, že hrát opravdu umí. Za mě 100%.

Tohle je náš svět (2016)

Rozhodně nejde o šálek mého čaje.... Sice krásně je vystižena kritika společnosti a že je něco špatně a nikdo se nad tím nepozastavuje. Ale celé bych to vyjádřil citací právě z onoho filmu "Je to vyprávěné z jeho pohledu. Člověk ho pochopí a soucítí s ním, což je nečekané, jelikož zneužívá děti.". Film poukazuje, jak je společnost zkažená, ale zároveň staví rozhodnutí Viggo Mortensona jako úžasný způsob bytí. Možná, kdyby to nebylo tak zbytečně přehnané, tak by to bylo stravitelnější. Nicméně ve světě, kde má každý svých depresí víc než dost, nemá smysl dodávat si další.... 35%

X-Men: Apokalypsa (2016)

Po Budoucí minulosti, kterou bych velice slušně nazval hrozně splácanou demencí jsem opravdu rád za Apokalypsu. Sice trochu vykradli upíry a jejich všemocného Drákulu, ale vůbec to nevadí. Hromada akce, starý známý mutanti a skvělej příběh.... No řekněte, co víc si přát? 100%

Den nezávislosti: Nový útok (2016)

Americka kravina. Neb jak z naprosto dokonaleho kultovniho bijaku udelat hnus, na kterej se neda koukat. Americka mainstreamova blbost, na kterou se vrele NEdoporucuji koukat!!!