• Krátkometrážní

Otčím (2009)

Na môj vkus celkom dobrý misteriózny horor.Na začiatku filmu som nepochopil že celú rodinu zabil nemalo to ani hlavu ani pätu.Ale potom sa to rozbehlo v celku dobre.Dobre efekty a do toho zvuky bolo to trochu strašidelné.Sranda ku koncu keď herečka Sela Ward hercovi Dylan Walsh pichne do krku ostré sklo.Ale dobre podali svoj herecký výkon a to sa mi na hororoch páči.Preto musím dať 4*

Iron Man 3 (2013)

Veľmi dobrý akční dobrodružný film.Iron man 3 sa mi veľmi páčil.Veľmi dobrý rozbeh filmu a aj dobrý scénar len Iron man 3 už bol trošku taký nudnejší ako predchádzajúce časti tohto filmu.Ale dal by sa aj viackrát pozerať.Dávam len za to 5* že bol to veľmi dobrý akční a dobrodružný film.A navyše mám rád herca Robert Downey Jr.

Drsňačky (2013)

Tak som sa tešil na tento film a nakoniec ma sklamú dve herečky čo som ich v celku mal rád Sandru Bullock a Melissu McCarthy.Myslel som si že podajú lepší herecký výkon.O ničom scénar a o ničom príbeh o dvoch policajtkách.Nudný celý film a za to musím stiahnuť pár hviezdičiek.Vôbec som sa na tomto filme nezasmial.Ja som si myslel že keď to je komédia že sa aspoň trocha zasmejem ale nezasmial som sa vôbec.A to na komédiach nemám rád potom to neni komédia. 2 *

Croodsovi (2013)

Krúdovci boli hneď na začiatku filmu zábavný a srandovný.Táto rozprávka ma nadchla a veľmi sa mi páčila. Ich babka a iné postavý ma zabávali.Musím povedať že rešisérovi Chris Sanders sa mu to veľmi podarilo. I keď ku koncu to bolo veľmi smutné a dojímave potom sa to hneď napravilo na zábavnú a podarenú rozprávku. Preto músím dať jednoznačne 5* Odporúčam

Orphan (2009)

Veľmi vynikajúca a napínáva hororova dráma.Nečakal som že to bude až také veľmi dramatické.Ešte som nevidel taký vynikajúci horor.Klobúk dolu režisérovi Jaume Collet-Serra.Ešte som sa tak nebál pri iných hororoch ako je tento. Ale herečka Isabelle Fuhrman tak tá podala herecký výkon. 5 hviezdičiek.Odporúčam.

Čtyřicítka na krku (2012)

Veľmi zábavná rodinná komédia,vhodný dej aj scénar.Herečka Leslie Mann je veľmi dobrou postavou.Hrala veľmi dobrých filmov.Vrelo odporúčam. 65%

Madagaskar (2005)

Veľmi veľmi ma zaujal dej tejto rozprávky aj všetky postavy rozprávky aj kvalitný scénar.Aj dobre namixovaná melodická pieseň.Aj tie dalšie časti Madagascara boli dobre. 80%

Rio (2011)

Celkom zaujímavý dej aj zvieracie postavy.Aj dobrý scénar.Režisér Carlos Saldanha je celkovo dobrý.Aj pesničky veľmi dobré. Odporúčam všetkým.68%

Rozkoš v oblacích (2013)

Prihriaty film - hnus. Jedna hviezdicka len za meno rezisera a mihnutie sa Antonia a Penelope. Kde je predchadzajuci reziserov vkus?