Pošta pro tebe (2005) (pořad)

Citově kontroverzní, nechci tomu dát 5 hvězdiček kvůli blům co tomu dávaj odpad po dvou dílech, to bych byl jak Verbal. Nechci to hodnotit protože to je fakt těžký.

Občan Havel (2007)

Kdyby ten týpek při předávání ceny neřekl co řekl, možná bych dal seriozní hodnocení, ale tyhle kecy typu "já tam nehrál, tu cenu si nezasloužim" mě fakt zabíjej...

Hadí král (2006) (TV film) odpad!

Uuuuž jsem fakt přemejšlel, že tomu dám 5 hvězd, ale ten konec mě fakt zklamal.

Krkonošské pohádky (1974) (seriál)

Pro děti naprosto skvělý! Doufám že moje antikoncepční selhání budou taky slintat u Krkonše jako já, když jsem byl malej :) . I teď po létech to má furt hlavu a patu.

Slečna Drsňák (2000)

Ze začátku by to mohla docela fajn odlehčená komedie... ale mohlo to mít i nějakej scénář na druhou stranu. Za buldoga dám 2 hvězdy ^_^

Temný rytíř (2008)

Nejsem úplnej fanoušek komiksů ani superhrdinů, nejradši z nich mám Loba, kterej vytrhl Supermanovi páteř. Ani nemusim Honzu i když už udělal pořádnej kus muziky, jeho "epic" mi přijde vlezlej a vyumělkovanej a furt stejnej. I tak dám jenom tomuhle dílu Batmana plnou, kvůli nehorázně temný atmosféře na zpracování geekovský komiksový knihy č1 a hlavně kvůli Jokerovi.. asi jsem trošku blázen, ale s jeho důvodama proč masakrovat lidi se zcela stotožnuju... "protože mě to baví" .A kouzlo z tužkou mě udrželo v křečích (smíchy) 10 minut.

Half-Life: Singularity Collapse (2011)

Krátkometrážní a nízkorozpočtovej pokus o Half Life. Atmosféra nulová. Efekty mě překvapily, ale použily je ze hry, takže co. Na rozdíl od ostatních nizkorozpočťáků tu herci tak děsně nepřehrávaj. 3/5

Mlčení jehňátek (1991)

Dokonalej Thriler. Děsivě a naprosto geniálně hrající Anothyn Hopkins zahrál Hannibala jako nikdo. Celej film se krásně stupňuje a pomalu do sebe začíná zapadat a tím se odkrývá děsivá zápletka celého filmu. Podle mě nejlepší thriler vůbec a asi milňík Hopkinsovi kariéry.

Skeleton Man (2004) (TV film) odpad!

Pokud vás k tomu nedonutí vyslíchací četa FBI, která vás má za nebezpečného a informovaného teroristu, tak timhle skutečnym terorem a hroznou sračkou ani neztrácejte čas.