Banshee (2013) (seriál)

Fakt nevím, jak to popsat, ale bylo by tam hodně slov jako nekompromisní, brutální, syrové, nepředvidatelné a Ivana MIlicevic. Tahle brutální variace na Gogolova Revizora mne neskutečně baví. Ball vybrušuje to lepší z prvních několika sezon True Blood. Jeho hra s overpower charaktery rozestavenými jako plastovými vojáčky na dopravním koberci a jenom si s nimi začít hrát. A to jeho hraní je sakra tak moc zábavný. *:+* K tomu naprosto bezchybný casting , špetka úchylnosti...

Co ty jsi za číslo? (2011)

Překvapivě ne tak špatné, ak bych čekal. Jasně, scénář kapku dementní, ale vedlejší role hodně povedené. Fariska překvapivě cute a Evans už evidentně nabíral na Capa a tohle asi vzal, aby měl na lepší protein nebo nevim. 7/10

Diktátor (2012)

Ve skutečnosti používám bio deodorant a není to tak špatné. Závěrečný monolog špičkový a jasně narážející na dílo Chaplina, celkově se na Chaplinova diktátora Cohen snaží narážet celkem dost a je škoda, že to pochopí málokdo. :-)

Bruno (2009)

Ultimátní vtipnost a komu se to nelíbí je gay, žid nebo Hechison Fort.

Kovbojové a vetřelci (2011)

Film, který vámi propluje rychleji, než stoják v nonstopu ze zaprášené skleničky a cizího stolu.

Maska (1995) (seriál)

Tehdy to docela šlo, bral jsem to jako Želvy Ninja na cracku.

Klíšťák (1994) (seriál)

Jedna z nej komiksových parodií, některé díly jsem ocenil až časem. Ale jako kobercový můž, který využívá tření a statickou elektřinu. Hodně hořké a svérázné, ale ne tolik povedené jako komiksová Maska.

Bulva meloun (1997) (seriál)

Seriál, který neni až tak uplně určený pro dětské publikum. Není to taková dospělárna jako Klíšťák, ale který dítě se zasměje parodii Bena Hura jako Ben Haur?

Snídaně u Tiffanyho (1961)

Audrey je tu ultimátní bitch a pozor pánové, které ženě ta role přijde sympatická, ta k tomu má taky náběh,