Onegai Twins (2003) (seriál)

Slabé, hodně slabé anime které bohužel nenavázalo na skvělé Onegai Teacher, nudilo až do 10 dílu, bohužel až v onom desátém dílu se poprvé stalo něco zajímavého a za ubohých 9 dílů a průměrné 3 díly nemůžu dát lepší hodnocení.

Popotan (2003) (seriál)

Až na první díl který může odradit (Je až neuvěřitelně stupidní) od dalšího sledování je to dobré a koukatelné anime.

ToHeart (1999) (seriál)

Příjemné anime s velmi milou, sympatickou a roztomile plachou hlavní hrdinkou. Pohodové anime kde nechybý láska, přátelství a dobrý vtip. Rozhodně stojí za zkouknutí, nebudete litovat.

Shakugan no Shana (2005) (seriál)

S takovýmhle potenciálem to mohlo být špičkové anime, ale nakonec se z velmi dobrého nápadu vyklubala taková nevýrazná záležitost která moc nenadchla.

Tendžó tenge (2004) (seriál)

Docela ujeté anime, ale dobře se na to koukalo. 26 dílů i s OVA uběhlo jako voda, skvělé ženské postavy a temná až Ďábelská atmosféra.

D.N. Angel (2003) (seriál)

Dobrá zábava a bylo to dost příběhové.

Dostaňte agenta Smarta (2008)

Sranda od začátku až do konce.Hodně vydařených vtipů s věčně vážným Stevem Carollem a nezapomeňte že všude na nás může číhat Chuck Norris s Flusbrokem 72%.

Blood: The Last Vampire (2000)

Krvavá až démonická Saya byla vskutku děsivá. Já osobně to jako Pilotní film neberu, viděl jsem nejdřív seriál Blood+ a tohle beru jen jako takový bonus, který nijak nezapadá do příběhu, jinak bych si tento výtvor asi ani nepustil 68%.

Blood+ (2005) (seriál)

Kvůly Hajimu a v celku povedenému konci dávám 4 hvězdy, jinak mě ten De...l Kai sral až do konce s tou rodinou, rodinou a zase rodinou, už to bylo fakt otravné. Není to sice nic nad čím bych slintal, ale dalo se na to vcelku dívat.