Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Úžasné pokračování už tak super povedené série nejvíc mě dostal "Španělský Buzz", Ken s Barbie a taky na konci hračka Totoro, kterou jsem tam fakt nečekal. Andy není jedinný člověk, který s nima vyrostl, stejně tak jsem vyrostl i já. Přesto bude mít v mém srdci série Toy Story vždy specální místo 94%.

Cesty domů (2010) (seriál) odpad!

Sere mě: název, obsazení, děj a režisér, vždyt už i na ty upoutávky se nedá dívat -1%.

Origin: Spirits of the Past (2006)

Shlédnuto na festivalu. Když vypadl z kukly a měl tu kytku tak se v hale hodně lidem ulevilo, že to nějak přežil, když vzal holku na rameno a běžel PŘED LÁVOU a padal na něho tunový šutr který rozpůlil jednou rukou hala kroutila potutelně hlavou, když dorazil ke srázu CCA. 5.KM tak si v hale všichni v četně mě řekly ´´no ted je v prdeli, ledaže by uměl létat´´ a Agita řekl ´´PROLETÍME SE´´ hala to už nevydržela a všichni se válely po zemi jako, korunou všeho bylo jak tu kytku co vzal z toho kokonu (jak se tam dostalo, že jo?) nesl celou cestu aby ji nakonec zasadil do země (každý normální človek by se na ni vysral a zahodil a zdrhal) hala nevěřícne kroutila hlavou a měly jsme z toho srandu jěště několik hodin.

Cutie Honey (2004)

Neskutečná hovadina, která vás rozesmějě svojí šíleností a pokud znáte původní seriál Cutie Honey, tak tohle je něco co byste měli zhlédnout 50%.

Tohle je Sparta! (2008)

Ze všech parodií poslední doby je tahle nejpovedenější 28%.

Planetes (2003) (seriál)

Zapoměnte na Bebopa, tohle je ůplně jiná liga, která předčí i misty nudného Bebopa v mnoha ohledech. Vesmírní popeláři jsou dramatickým, napínavím a humorným seriálem, od kterého se jen těžko odtrhnete 94%.

12 opic (1995)

Slabý Bruce willis ale za to skvělý Brad Pitt, tenhle film mi přišel takový bezduchý kde na konci zjistíte že všechno je jen smyčka a že jsme jen herci kteří nemůžou změni to co se již stalo tudíž změnit minulost NELZE jestli mi to chtěli prostřednictvím tohohle film tohle to říct tak to ani nemuseli točit prakticky to nebyl běh událostí ale jen jsme sledovaly to co se stalo v minulsoti stalo se v soucasnosti a stane se ještě milionkrát znova a znova, ale stejně přijdem na to že to dopadne stejně a proto mě tahle smyčka s příběhem jednoho chlapa který vůbec nic neovlivnil moc nezaujala to jsme taky mohli sledovat příběh nějakého cukráře který taky do toho nijak nezasáhl. Hloupý pokus udělat nějaký přelomový nebo dokonce "kultovní film "35%.

Král džungle (1997)

Na tomhle jsem vyrostl, jako 8 leté děcko já jsem to viděl i 5x za měsíc a i dnes to mám stále ve svém srdci na speciálním místě.