Ned a Stacey (1995) (seriál)

Ano, je to docela trvdý humor hlavně ze strany Neda, ale místy to bylo opravdu zábavné. Ze všech 46 dílů shledávám nejvtipnější a nejpovedenější epizody z konce druhé řady, ale i celkově to bylo docela vtipné a koukatelné.

Víla Zuběnka (2010)

Už při minulých komediálních rolích Dwayne Johnsonona jsem si všiml jeho talentu na mimické hraní, tady v téhle roli svou mimickou nadanost ukázal v plném lesku, docela koukatelný a legrační film 54%.

G. I. Joe (2009)

Akční podívaná plná super futuristických zbrání, letadel, ponorek a kyber obleků. Akce střídá akci, tudíž příběh takřka nulový. Demoliční film, aneb jak totálně zdevastovat Paříž. Co se týče efektů ty jsou vskutku dobré, ale to je asi tak všechno. Spíše průměrný akční/demoliční film, který se svým totálně zpackaným a otřesným scénářem člověka do křesla rozhodně nepřibije 48%.

Legenda o sovích strážcích (2010)

Animák rodinného laskavého typu, který kombinuje značnou dávku cukru s dramatickou zápletkou dvou bratrů. I přes nádhernou animaci na, kterou se parádně koukalo byl příběhu velmi slabý na to, aby mě výrazněji zaujal a co se týče postav tak až na Sorena a kludda tam byly ostatní postavy naprosto neviditelné a spíše dopočtu. Další slabší animák v tomto roce stěží 54%.

Chage and Aska: On Your Mark (1995) (hudební videoklip)

Jde očividně vidět Miyazakiho neopakovatelný rukopis podepsaný nad tímhle pozoruhodným dílkem. Takový velmi zajímavý klípek o dobrotě dvou vojáků a nadpozemském stvoření připomínající anděla. Slzy mi sice netekly jako mnohým tady, ale něco do sebe to mělo 60%.

Blade Runner (1982)

Tenhle film byl pro mě velké zklamání, nudný a nezáživný film jsem teda nečekal, ne po takových dobrých referencých. Velké zklamání 55%.

Burasuraitâ (2008) (seriál)

Vidím to tak, že 90% kapitálu na anime padlo na vizuální efekty a 10% připadlo na všechno ostatní a podle toho to taky tak vypadalo. Vizuálně fakt skvělý, ale děj, zápletka a závěr to se krutě nepovedlo... abych to zkrátil tak vám řeknu tohle vyhněte se tomuhle anime, uděláte jen dobře.

Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

Percy Jackson: Zloděj volného času - Percy Jackson: Zloděj zdravého rozumu. Američané si opět vzaly "do huby" Evropskou mytologii a udělaly s tím to co jsem před shlédnutím filmu očekával. Nebýt za poslední roky asi nejlepšího dabingu, Matouše Rumla (Percy Jackson) a Michala Holana (Grovera Underwooda), tak bych tohle hodnotil možná i 1 hvězdou dávám 55%.

Lalola (2007) (seriál)

O prázdinách jsem se na to skoro každé ráno díval jsem se hold v sedm ráno nudil, ale nepřišlo mi to nějak špatné (překvapivě) taková vtipná jeblost.