Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Druhej dil, druha naloz cehosi co se neda popsat!!! Bylo to super vtipny, super akcni a super Galakticky! Tentokrat dostal hlavniho vtipalka Bautista, protoze se v predeslem dilu tolik nevyjadroval, a ohromne mu to sedlo!! Rocket byl skvele nabitej cernyma vtipama, ty mam rad a StarPrd byl samozrejme, StarLord!! Cekal sem od toho ze dam bez rozmysleni plnej pocet, ale proste mi tam nesedel jeho tata, jeho planeta, ten prubeh ty bitvy, boze to musel vymyslet nekdo ohromne zkourenej, jako je to scifi, mohl vymyslet jeste neco horsiho jako 100 metrovou housenku, 250 metrovou zirafu nebo cosi, ale taky mohl vymyslet neco decentniho.. ale tohle bylo proste pres caru.. no nic, film to byl dobrej!! Tesim se na spolupraci s Avengers!!!

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

Predtim sem to nevidel, tak sem sel okusit trochu te valky, rytiru, mecu ikdyz sem spis na soucasnot ci budoucnost.. byl sem ohromne prekvapen, necekal sem ze to bude takhle nabity, skvely a akcni.. Hlavni herec je nesmyslnej model, a jeho vykon byl mimoradny!!! I ten prehnanej fight na konci sem bral, protoze ten film od zacatku byl takovy jaky byl.. jo a mimochodem, pokud tento film nedostane Oscara za zvuk, tak dostane Oscara Adam Sandler!!! Zvuk byl neskutecnej, a to sem nebyl v Dolby Atmos!! Za me plnej pocet

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (2017)

Bylo to neco jinyho, jinyho v tom smyslu ze se mi tam neco nelibilo, proto schazuji hvezdu, piraty mam rad, Jack byl vybornej herecky vykony super.. ale nejhorsi je ze ten pribeh, podle me je to tezky furt vymyslet kdo chce zabit Sparowa, nebo co chce Sparow najit.. je to tezky, proto byl tenhle dil nedokonali, ikdyz zabavny a nabity akci.. az na ten "trojzubec" kterej byl mimochodem opravdu prehnanej a nekorektni, to bylo koukatelny.. Depp je proste skvelej herec.. a pokud to byl posledni dil, rozhodne bych ho ukoncil jinak, proto meho nazoru, tohle posledni nebylo..

Collateral Beauty: Druhá šance (2016)

Nechapu jak to muze mit tak slabe ohodnoceni, Will Smith sinza tohle zaslouzi vic, tenhle film byl neco jako myslenkova Nirvana.. bylo to neuveritelny, cely film byl smutny, napinavy, a ten konec? To bylo neco, sem 2 metrovy stokilovy chlap, ale uprimne, na konci mi i slza ukapla :D nee vazne, bylo to dojemny a skvely.. dekuju Wille, jen tak dal

Zilionáři (2016)

Nebyt Zacha, je to naprosta ztrata casu, takze to byla polovicni ztrata casu, cekal sem ze to bude vtipnejsi, ale nene, docela unavny, trapny a konec vsechno spatne, obcas svetly chvilky, no nic, videl sem, stacilo jednou...

Kong: Ostrov lebek (2017)

Bylo to takovy, makovy.. byl to proste klasickej remake jako predeslej kong jen s tim ze tam nebylo T-Rexove ale ty mega jestery, uz se tesim az se bude kong stipat z godzillou :-D.. neee Kong byl prehnanej, obrovskej a mne se to libilo, sedl mi tam Tom Hidleston strasne moc, zmagorenej Samuel L.J. Prahnouci po pomste byl hodne dobrej, efekty byly super, lekacky byly taky, 3D neni potreba.. akce od zacatku, coz se mi libilo, nenudil sem se.. ma to zaslouzenejch cca 70%.. sympaticky stravenej cas v kine.. Kong, The King !!!

Logan: Wolverine (2017)

Ano, je to tady, Logan splnil veskera moje ocekavani.. tenhle film, tenhle film bylo to nejlepsi co mohlo Marvel potkat, muzu s velkym klidem rict, ze je to nejlepsi film od marvelu, nejen od xmenu, ale celkove!!! Logan se rozloucil co nejlepe mohl a ja mu dekuji za vsechno, co pro nas jakozto nezkrotna zurici bestie udelal !!! Navzdycky Logane!!!

Proč právě on? (2016)

Proste miluju Jamese Franca, ten jeho humor byl jedinecnej, ve spolupraci s Jonahem Hillem je to proste bomba!!! Ty vtipy byly neuveritelny, ja se smal jak kreten, ale ten fucking love suprise mother fucker byl proste ocekavatelnej... to me jediny nasralo, jinak film bomba, tenhle styl humoru mam strasne rad!!!

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Prvni pulka byla celkem nudna, do priletu na Scarif sem se rozhodl dat slabe hodnoceni, ale pote co tam prileteli a zacalo to neuveritelne litat, byt akcni a hlavne lidi zacali umirat, coz neni u filmu obvykle aby hlavni hrdinove umirali sem se rozhodl pro kladnejsi hodnoceni!!! A to nejlepsi na filmu?!!! LORD VADER--> paneboze, ikdyz tam byl jen par minut, predvedl svoji pravou silu, temnou stranu a ty nejlepsi Jediovske bojove techniky, ten tomu dodal teprve stavicku, ikdyz to bylo na samem konci, jsem Vader srdcar, takze pro me EPIC a dekuji reziserovi, ze po naprostem propadaku jmene Godzilla natocil takhle dobrej film!!! A ted uz jen rok cekat ba dalsi pokracovani epizod!! Star Wars navzdycky!!!

Želvy Ninja 2 (2016)

Kupodivu to nebylo vubec spatny, bylo to vtipny, nabity akci, nebylo tam velke sebedesktrukcni kliseee, z Majkyho udelali hnupa co jen dlabe pizzu, samozrejme kdyz byla prvni scenka s Megan, aka ujecena skolacka s minisukni, boha jeho, neuveritelny, no ale clovek to musi jen vydrzet :D jako prvni dil byl horsi, tenhle byl lepsi, coz se moc nestava, za me dobre investovane penize za predpremieru !!!