Fargo (2014) (seriál)

po dokoukání třetího dílu zatím 80%,ale nikde není řečeno,že to na 100 brzo nebude. Atmosféra je výtečná a třešnička na dortu jsou Freeman,Thornton a Allison Tolman .

Zátoka (2009)

Prostě je to tak,že Japonci byli vždycky necitelný svině a jen tak něco s nima nehne.

Ranhojič (2013)

No ,já teda nechápu ty všechny vysoký hodnocení. Film je plný nelogičností-za všechny snad jen rychlost,s jakou se Rob naučil číst a psát. A samozřejmě naprostá polyglotnost obyčejnýho Anglickýho loosera.Tak aspoň dvě hvězdy za kameru.

Hořící keř (2013) (TV film)

Doporučil bych všem rusomilům a bolševikům,kteří se pouštějí do diskusí na novinkách. Bohužel se mi to z těchto stránek asi nepovede. :-(

Jeskyně zapomenutých snů (2010)

Pěkný,ale na můj vkus dlouhá stopáž a příliš často se opakující ˇpanoramataˇ .Ale ono se stím asi víc udělat nedalo.A navíc-nikdy se tam nepodívám.

Warrior (2011)

Nechal jsem se nalákat vysokým hodnocením.Pro mě jedno z největších zklamání.V podstatě jsem po půl hodině věděl kompletně celý déj dopředu.Dokoukal jsem jen abych se přesvědčil,že je to tak. A to mě každá detektivka totálně překvapí svým finále. :-)

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

zbytečný pokračování ,se zcela zbytečným propagovaným 3D-který se v podstatě nekonalo. Z úcty k předešlým dílům a kvůli asi třem hláškám slabý 2 hvězdy

Život (2009) (seriál)

bez chyby