V Bruggách (2008)

Bohužel se nedá dát 4,5 hvězdy.To by mi vyhovovalo úplně nejlíp.Skvělá gangsterka . V podstatě film o zločinu,trestu,svědomí a cti.A všemi protagonisty skvěle zahraný.Vřele doporučuji.

Beowulf (2007)

Je to marný,ale i přes ty mrtvolný ksichty musím dát filmu 80%.Holt mám rád fantasy a pohádky. Tahle je pro dospělce a když už jsou u toho moji milovaní seveřani, tak nelze jinak.Bohužel, musí dát za pravdu většině komentů, jo jo, kdyby to tak bylo hraný!

Temný úsvit (2006)

Do 5 hvězd teda fakt moc nescházelo.Celou dobu jsem byl jako na trní,jestli se z toho dostanou oba uprchlíci a bohužel došlo k naplnění mého tušen o tom,že z toho vyleze jen jeden. nemám nějak zvlášť rád happy endy,ale tady by mi fakt nevadil.

Irina Palm (2006)

Absolutně neherectví paní Marianne Faithfull slaví naprostý úspěch.Do 5 hvězd chybělo opravdu málo.Mohu všem jen doporučit.Moc nepřeženu,když řeknu,že jsem se nasmál i skoro zaslzel.Takový věci by se měly dostat víc mezi lidi

Majestic (2001)

No, na rozdíl od Havlorda dám těsných xxxx. Ale ten stupidní ,Hollywoodský konec si ten film nezasloužil.Vidím to na dobře odvedenou práci,ale nic navíc. Příště lépe,pane Darabonte!!!

V zajetí rychlosti (2005)

Konečně film plný optimismu a hodných lidí. Trochu mi to připomínalo Putování Al. Straighta. Tvrdohlavý důchodce jdeneochvějně za svým cílem. Film sice předvídatelný,ale plný lidskosti. Adíky skvělému Hopkinsovi jasných 90%

Simpsonovi ve filmu (2007)

Slušná práce. Nečekal jsem žádný zázraky,ale velmi slušně jsem se pobavil.Takže zasloužených 80%

Transformers (2007)

Nechť mi teenageři na ČSFD , včetně mého syna prominou,ale je to jedna velká blbost. Tak snad jen za tu oživlou Nokii ty 2 hvězdy

Eleni (1985)

Ještě v žádném filmu jsem tak skvěle neviděl ztvárněno, co všechno dokáže matka udělat pro své děti. A také je zde vidět ,že nejen v Rusku nebo u nás STRANA páchala neskutečná zvěrstva. Takové filmy by se měly hrát v TV. A pořád,aby Ti kteří nezažili viděli kam nás všechny vedou komanči. Ajinačí to nebude!!