• Pohádka

Pod Jezevčí skálou (1978)

Takový pohodový film nicméně velmi špatný výběr slovenského herce Gustava Valacha do role dědy,neboť mluví velmi špatně česky a kazí to celkový dojem diváka.V českém filmu by měli hrát čeští herci.

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad) odpad!

Jen by mě zajímalo kdo Tuhle žumpu sleduje,to nejsou normální lidi!!!!

Tři přání pro Popelku (2021) odpad!

Naprostý odpad a prznění krásné české pohádky.Divím se drzosti Norů,že si vůbec někdo dovolil takový paskvil natočit!!!!

Láska rohatá (2009) (TV film)

Naprostý propadák a jen jsem si povrdil,že moderní  pohádky jsou bohužel,čím dál větší paskvil.Tato pseudopohádka postrádá pointu, příběh i  vtip,je tam všechno uměle zdigitalizované a celkově to působí trapně.Děti to raději nesledovali...

C. a k. polní maršálek (1930)

Nechápu jak někdo zde dává 3 trapný hvězdy, když Vlasta Burian je králem komiků a návštěvníci v Té době,kdy se jednalo o prvni zvukový film a byl velmi vtipný,trhali rekordy....Za mě jeden z nelepších filmů.

To byl zítra flám (2010)

Ale tak proč by ne, taková průměr béčková komedie.... má to zajímavý nápad a celkem to pobaví,je to taková oddychovka a v pohodě,ale asi do kina za velký prachy bych na to nešel, ale v tv grátis se to dá zkouknout....

Jak básníci neztrácejí naději (2004)

První díly docela povedené,ale zde se projevila jen snaha oslnit a celé dílo vyznělo jako trapnost a zoufalý výkřik do tmy.Diky tomu i kritici nešetřili bonmoty,což měli pravdu a vlastně Tento film byl brzy z kin stažen.

Souboj na talíři (2021) (pořad) odpad!

Otřesné divadlo předem dohodnuté kdy dle scénáře si tihle  jen tak pro srandu uvaří...a pak dělají divadlo a trapný humbuk o shánění surovin atd.Trapárna nej.odpadu..🤢

Kurýr: Restart (2015) odpad!

Tohle je naprostý odpad když původní přiběh a hlavni roli nahradí tvůrci paskvilem.Proto taky to je obrovský propadák a tvůrci prodělali miliony dolarů!

Špindl (2017) odpad!

Takovou trapnost jsem dlouho neviděl.Laciný příběh o ničem,který se snaží propagovat  Špindl a je přecpán nesmysly absolutně bez vtipu a pointy.Holt to propadlo a je to vidět i v hodnocení a návštěvnosti kin.