Hráči (2015) (seriál)

Tak první série je za mnou a dojmy pozitivní. The Rock jede bez něj by ten seriál neměl cenu, protože ostatní dějové linky nejsou tak libové. Hráči jsou půlhodinová pohodička, která je ideální na oddych. Holek a aut je dostatek. A hlavně tam nechybí ta komedie a fajn hlášky. 1. série 80%

Ant-Man (2015)

Ant-Man tak dlouho jse čekal než budu mít čas se na něj podívat. A je to pecka. Mě se dvojka Avengers líbila hodně, ale tohle mi sedlo o něco víc. Zatím nejvtipnější hrdina od Marvelu. Paul Rudd je jako Scott Lang výborný a myslím, že může hrát i v jiných věcech než v komediích. Douglase ani nemusí komentovat, ten byl od začátku prvotřídní volba. Kdo si taky zaslouží pochvalu jsou Corey Stoll a Michael Peña, který skvěle kdykoliv se ve filmu objeví. Ale nejvíc mě potěšila Evangeline Lilly, kterou mám moc rád už od LOST a vypadá to, že se konečně chytne i v blockbustrech, což jsi jako výborná herečka zaslouží. Jinak k příběhu, ten mi připadal velmi originální se spoustou easter eggů. Určitě si tady udělal Marvel výborný podklad pro další filmy. PS: Stan Lee tu cameo samozřejmě má a po titulkové scény se taky hodně povedly..

Chappie (2015)

Chappie je fajn, roztomilý a zábavný. Učí ho tři jihoafričtí gangstři a přitom objevuje sám sebe. Toto je velice příjemná sci-fi. Blomkamp to zvládl, i bez velkých hvězd. Jistě hraje tam Weaver, ale ta tam je asi 5 minut. Jediný problém byl v Jackmanovi, kterého mám moc rád, a tak místo toho, abych fandil Chappiemu, tak jsem fandil jemu :). Hugh se na záporáka nehodí, ale to je asi jediné mínus filmu. Film stojí za to zkouknout.

Červená Karkulka (2011)

O co jde karkulka už nejde k babičce s bábovkou no. Místo toho řeší vztahové problémy, prokletí, kněze Garyho Oldmana a svojí rodinu. Mě se tyhle předělaný pohádky líbí a tenhle mysteriózní nádech mi sedl. Docela fajn obsazení a skvělý vlkodlak. Plus úžasná Amanda Seyfried. Prostě fajn fantasy jednohubka.

Slídil (2014)

Jake umí, Jako umí jako málokdo. Zajímavé filmy, zajímavé role to je zřejmě jeho moto. Mě se Princ z Persie moc líbil a mám ho rád, takže by mi Jake v nějakém blockbusteru nevadil, ale je třeba uznat že tyto menší filmy mají svoji osobitost a styl. Slídil Lou Bloom je sociopat, který neřeší morální otázky, místo toho jde za svým cílem za každou cenu. Neznámý Dan Gilroy, malý rozpočet a nepříliš známe herecké obsazení (vyjma Jakea), i přesto je Slídil jeden z nejlepších filmů poslední doby. Všechna čest tvůrcům!

Jurský svět (2015)

Jurský Svět má všechno co má letní blockbuster mít. Spoustu dinosaurů, dětské hrdiny, výhledy do krajiny, PG-13 akci a hláškujícího Chrise Pratta. Film zbytečně moc zatahuje do děje rodinné problémy a ze začátku poměrně nudí. Ale když hlavní záporák uteče z klece film začne nabírat skvělé tempo, které vyvrcholí parádní "teamwork" spoluprácí. Trevorrow překvapil, ale největší radost stejně udělá Chris "Star-Lord" Pratt a jeho hlášky a akce. Proto nezapomenout "Jsem mariňák ne indián".

Mortdecai: Grandiózní případ (2015)

Nechápu co na tom filmu lidem vadí. Je to sice blbina ale tak královsky jsem se dlouho nepobavil. Johnny je parádně ztřeštěný, Bettany hraje parádního sluhu, Paltrow to sluší i když ji moc nemusím no je tem i můj oblíbený Ewan. Tak co tomu chybí pobavil jsem a rád se na to znovu kouknu.

Rychle a zběsile 7 (2015)

Rychle a Zběsile zbožňuju už od svých 5-ti let když jsem viděl. Série se od té doby dost posunula, ale kvalit přibývá. Od pouličních závodů až ke zběsilé akce, akčním bitkám a neuvěřitelným kaskadérským kouskům. Sedmička je pojatá ve stylu loučení s Paulem Walkerem. A to je fajn Paula jako herce mám moc rád a je nesmírná škoda že tu už s námi není. Tak zpět k filmu akce, honičky, bitky, luxusní auta toť vše tu a jako vždy na prvotřídní úrovní. Nakonec samozřejmě fantastický a záporák Jason Statham i sympatický Kurt Russell přispěli svými výkony a těším se na ně v osmičce. Tak Dome 2017 na viděnou, budu se těšit! /110%/

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Tak tohle je ten nejlepší čistokrevný akčňák za poslední dobu ne-li nejlepší akční film všech dob. Původní trilogii jsem neviděl, ale tohle mě hrozně lákalo. Mám rád Toma Hardyho i Charlize Theron takže ústřední dvojice mi naprosto sedla. Naprosto zběsilá akční jízda, které se neustále zvyšuje tempo. Totálně šílený svět plný šílenců a naprostých magorů. Ve filmu je plno zběsilostí a cool věcí jako v žádném jiném. Jeden z filmů roku a jeden z nejlepších akčních filmů všech dob. What a lovely day!!!

Jupiter vychází (2015)

Wachovští to už mají za sebou. Nechce se věřit, že Matrix a tohle fádní nezajímavé sci-fi, mají na svědomí ti samí lidé.