Diriliş: Ertuğrul (2014) (seriál)

Seriál nám přibližuje zivot Ertugrula, otce Osmana I., jež později založil známou Osmanskou říši, která byla jednou z největších a nejmocnějších říší na světě (1299-1922).

Alfa (2018)

Film mě absolutně vtáhl do děje a jelikož patřím mezi velké milovníky zvířat, tenhle typ filmu jsem si hrozně moc užívala. Nechybí napětí, humor, akce. Někomu se může zdát, že je film místy nudný, ale mně se moc líbil :)

Musíme si pomáhat (2000)

Byla to velice těžká doba.. S napětím jsem očekávala, jak to dopadne, do poslední chvíle nebylo jasné, zda spravedlnost zvítězí. Název filmu "Musíme si pomáhat" přesně vystihuje závěrečných 30 min.

Po čem muži touží (2018)

Na film jsem zašla do kina s kamarádkou a velice jsme se bavily. Všichni v kině jsme se smáli od začátku do konce. Za mě byla nejlepší scéna s Pavlou Tomicovou ve stanu, když proklínala Langmajera.. Potom byly také vtipné začátky toho, jak se Langmajer/Polívková neuměl nalíčit, začal pracovat na recepci, nakupoval nový šatník, apod. Chápu, že se u filmu zasmějí spíš ženský, ale ať už se mě kdokoliv zeptá, jaký film byl, doporučuju ho bez rozdílu všem :D

Upgrade (2018)

Velmi napínavý film od začátku do konce. Rozuzlení filmu je nečekané!

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Tak tenhle film byl fakt šílený nářez! Výborné efekty, postavy, soundtrack, režie.. Přiznám, že ze začátku jsem váhala, jestli mám film vypnout, ale bylo to tak neuvěřitelně šílený, že jsem nemohla od filmu odtrhnout oči, napínavý děj mě úplně pohltil.. Charlize Theron opět dokázala, jaká je skvělá herečka (samozřejmě nejen ona, všichni byli skvělí) .. A jako hvězdičku navíc dávám tomu šílenému kytaristovi, který doprovázel skupinu se svou ohnivou kytarou, ten mě vždycky dostal :D

Mafiánovi (2013)

SUPER FILM! Ani na vteřinu jsem se nenudila, pár scén bylo docela vtipných a závěr byl pěkně napínavý. Fandila jsem jim až do konce :) ... A i když Robert de Niro patří mezi mé oblíbené herce, tady se mi nejvíc líbili Dianna Argon (Belle) a John D'Leo (Warren).

Columbo - Semínko pochyb (1971) (epizoda)

"Poručíku, a máte vy vůbec neteř?" - "Jistě, že mám neteř, je to dcera manželčiny sestry..."

Na jezeře (2013) (seriál)

První a poslední díl byly asi nejlepší :) krásné prostředí, krajina a hudba. K překvapivému odhalení došlo vlastně v posledních 2 minutách, což je škoda. Možná bych postavám věnovala ještě 1 díl jako závěrečné zakončení celého příběhu/seriálu... Znám určitě i lepší seriály, ale za vidění tenhle taky stál :)