Lovci pokladů (1999) (seriál)

Nie je to nehorázne úžasný seriál s prepracovaným scenárom a strhujúcimi výkonmi, ale veľmi rád som to kedysi pozerával a stále si aj rád pozriem. Seriál ťahá hlavne Sydney, takže ak vám je exotická profesorka histórie proti srsti, nebudete moc nadšení, ja by som však takú profesorku a také hodiny bral všetkými desiatimi.

Velká svatba (2013)

Nebolo to nič svetoborné, ale príjemne sa mi na to pozeralo a aj som sa párkrát zasmial. Ak nechcete mať nudnú svadbu, tak takto sa to robí. Na nedeľný oddych popoludní ako stvorené.

Carrie (2013)

Tak do bolo šliapnutie riadne vedľa. Minútu a pol trvajúce promo video z kaviarne v NY je oproti filmu, na ktorý láka, filmový skvost. Ten dej a výkony bol najväčší a najstrašnejší horor, čo sa dal vidieť.

Liberace! (2013) (TV film)

Výkony hercov vážne super, rovnako kostýmy a prostredie, ale napriek tomu celkovo ma to až tak nezaujalo, ani nebavilo.

Hra na hraně (2013)

Veľmi slabé, napätie nulové, príbeh bez nápadu.

The Starving Games (2013)

UPS! Typická americká hlúposť bez väčšej miery inteligencie. Takže jasné, že to je kravina, ale pár vtipných momentov sa tam našlo.

Mafiánovi (2013)

Príjemná ex-mafiánska rodinka, ktorej členovia každý ovláda nejaké umenie, s ktorým rozhodne vždy zapadne do nového domova. Keď sa to všetko poserie, odhalia a nájdu ich starí známi, stačí ich v rýchlosti vystrieľať a ide sa o dom, mesto, štát, či kontinent ďalej. Nenudil som sa, ani som sa nenadchol, koniec bol dosť rýchlo a príliš jednoznačne odbavený.

Mládeži nepřístupno (2013)

Hlúpo vtipné na klasický americký spôsob. Každý mierne inteligentný človek bez sklonov k úchylne čudným veciam musí okamžite tento film odsúdiť do horúcich pekiel. Tí, čo to dokážu prekusnúť sa môžu aspoň minimálne pobaviť na tom ako si všakovakí herci dokážu zo seba spraviť srandu.

Univerzita pro příšerky (2013)

Dobrý, príjemný na pozretie, ale nie výnimočné. Nečakal som po takej dobe od jednotky žiadne zázraky, takže sklamaný som nebol, ale milo prekvapený tiež nie.

Sviňák (2013)

Veľmi svojské, na normálne pomery a pre normálne povahy asi nič moc. Ja som však bol zaujatý od prvého momentu až do konca. James McAvoy sa v tom Robertsonovom posranom živote dosť vyžíva, tak dúfam, že to len hrá tak vynikajúco.