Úsvit mrtvých (2004)

Perfektně stvárněný zombie a škoda že ty zombici nebyly o trochu chytřejší mělo by to ještě větší šmrnc a víc mrtvol. Motorovka nezklamala

Snowboarďáci (2004)

Když jsem viděl poprvé byl jsem v úžasu. Když jsem viděl podruhé byl jsem pobaven. Když sem viděl potřetí byl jsem optimista. Když počtvrté byl jsem znuděn. A když si na to vzpomenu dnes nechápu jak sem se na to mohl dívat 4krát

S čerty nejsou žerty (1984)

Co peklo jednou uchvátí už nikdy nenavrátí. JE dobře, že tuhle pekelnou pohádku nám peklo poskytlo. Pekelně známá a pekelně povedená.

Gumídci (1985) (seriál)

Lítající medvídci? Trochu úlet! Ale když sem byl malej tak sem to žral. Dětem sse to líbí a já k nim nemám daleko

Odpadlík (1992) (seriál)

Dávaly ho před lety takže jsem byl ještě špunt, i když to sem možná furt (180cm). Přesto si na Reno Rainse vzpomínám živě jako bych ho viděl před chvílý. Jen v tom trochu kriminálki což mi vadí, ale jak říkám v mládí sem tohle miloval

Šifra mistra Leonarda (2006)

Při komentování jsem ovlivněn knihou kterou jsem četl jako první. Byla úžasná a lehce k pochopení kdežto film bych bez knihy nepochopil. Tentokrát mi k dobrému pocitu nepomohl ani Tom Hank´s. Myslím si, že to je jeden ze snímků na který byla udělána velmi přehnaná reklama.

Rambo III (1988)

třetí díl je trochu destrukčnější něž druhý. rambo musí zachránit svého dlouholetého velitele kterého zajali Afgánci. Kdyby takhle bojoval v Afgánistánu týden, nebyl by Afgánec Američan?

Rambo II (1985)

když přežil první díl zavřely ho, když přežije peklo vietnamské džungle dnovu, pustí ho?

Rambo: První krev (1982)

po zkončení války se rambo vrátí do své země kde ho po Americku přivítají jako válečného hrdinu :-)