Texaský masakr motorovou pilou 2 (1986)

Tento film je spíše trash, natočme co nám včera napadlo, ujetý, šíleně ujetý. Nejlepší je Joker (nejmenuje se tak, jen jsem mu dal to jméno), ten co tady vyvádí grimasy tak něco takového jsem už dlouho neviděl. Normálně jsem měl křeče od smíchu. 3/5

Oscar (1991)

Nejlepší Stallone-herec. Nemusí mít vždycky vše tu nejvyšší kvalitu, stačí když od scénáře přes uklízečku vše do sebe zapadá a věci budou fungovat samo. Dobrá komedie. 4/5

Vítejte v džungli (2003)

Lehčí dobrodružný věc, jako třeba Coronado (2003), Sahara (2005). Christopher Walken skoro sám to ale nezachrání. 3/5

Sfinga (1981)

Zajímavý dobrodružný thriller režiséra Motýlek, Planeta opic. Nedostatek peněz herci a dialogy šikovně dohání. Je lepší než tady těch 48 %. 3/5

Spiker (2007) odpad!

Nepovedený pokus o další monstrum. Když bude dvojka, já u toho určitě nebudu.

Vražda za vraždu (2013)

Vynikající psychologický thriller, s velmi dobrými herci. Katie Cassidy bych osobně doprovodil k Tarantinovi. 4/5

Hon na myš (1997)

Má tempo, nápad, gagy precizní, herecky jak má být. Pro mě 100 procent.

Hanuman (1998)

Málem to není ani film, určitě spíš pro ženy milujících maličkostí, zvířátka. Je to geniální. 5/5

Přes palubu (1987)

Když Kurt Russell, tak tento. Vynikající komedie. - už by bylo načase zase se na to podívat, protože pomalu už nevím o čem to bylo.

Pianista (2002)

Polanski celý svůj život řeší dramata. Polanski je vtom výjimečný. Ne Spielberg, ale Polanski. 5/5