Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Krimi
  • Horor

Oblíbené seriály (10)

Akta X

Akta X (1993)

1. série 80% Mytologie se teprve rozjíždí. Ta pravá Akta X přijdou s druhou sérií. 2. série 90% 3. série 100% Přibývá humoru a to Aktům X děsně sluší. 4. série 80% Slabších dílů tam už bylo trochu víc než dřív, ty lepší ale rozhodně pořád stojí zato.

Hotýlek

Hotýlek (1975)

Nejlepší okamžiky se vyrovnají tomu nejlepšímu od Pythonů. Geniální záležitost.

Perníkový táta

Perníkový táta (2008)

1. série 80%, 2. série 90%, 3. série 100%, 4. série 100%, 5. série 100%

Fargo

Fargo (2014)

Po desíti dílech nezbývá než chválit a doporučovat všem, co ještě neměli tu čest. Seriálové Fargo mám radši než jeho filmového bratříčka, resp. bratrance, a to je co říct.

Volejte Saulovi

Volejte Saulovi (2015)

1. série 90% Na Saulovi mě baví ta samozřejmá žánrová proměnlivost, kdy rodinné drama přechází do kriminálky nebo do právnického dramatu, aniž by tomu za celou dobu spadl řemen nebo to ztratilo směr. Bob Odenkirk tady dostává zjevnou šanci rozehrát všechny struny svého talentu a ví o tom. Tenhle přerod Jimmyho v Saula nám jednou zlomí srdce. Už teď se bojím a těším zároveň.

Kancl

Kancl (2005)

Jeden z nejlepších sitcomů, co znám (a to říkám jako fanda britského originálu). Za měsíc jsem sjel všech devět sezón a do kanceláře firmy Dunder Mifflen se určitě někdy znova vrátím. Od druhé série je to naprostá špička, která ustála i odchod Stevea Carella na konci série sedmé. Hlavně je důležité nedat se odradit prvními díly, které se příliš drží Gervaisovy vize. Jakmile si americká verze najde svou vlastní cestu, je to o něčem jiném. Americký Kancl je laskavější a sentimentálnější, ale asi právě proto ho mám tolik rád.