Zeek

Marek Báňa

okres Brno

1 4 7 10 11 12 13 následující >>
    • 4.11.2007  00:25

Ačkoliv je to pouze průměrná americká komedie, tak ta zrzka (kterou mám už dlouho v top5) je prostě kouzelná. Opakem je ale Pierce Brosnan, kterého nemusím. A ani nádherná Julianne Moore z tohoto průměru nedokáže udělat něco víc, ono to asi ani nejde. Ale za ni jedna hvězdička navíc. Moje hodnocení: 60%

• 26.12.2007  00:23

Vyprávěné příběhy jako tenhle můžu kdykoliv a v jakékoliv formě. Sice to tentokrát bylo více než předvídatelné a možná proto se mě to zdálo trochu zbytečně protahované, tím myslím ten konec. To je jediná malinkatá výtka. Jinak příběh je krásný, je krásně natočen a výborně zahrán. Ryan Gosling je opravdu charismatický, oddaný, prostě sympaťák. No a Rachel McAdams je nádherná holka, která mě překvapila, protože ji znám z trapných rolí, ale o to jsem radši, že zahrála na výbornou. Pro mě příjemně strávené dvě hodiny u krásné romantiky. Moje hodnocení: 80%

• 14.7.2007  17:22
    Únos (1997)

Nudný podprůměrný thriller béčkové kategorie o propraném příběhu zmizelé manželky. Nechápu Jonathana Mostowa, který je schopen natočit Terminátora 3, proč se vůbec pouští, nebo spíš pouštěl do natáčení takovýho filmu jako je právě Únos. Omlouvá ho snad jen to, že Únos byl jeho režijním debutem. Moje hodnocení: 40%

• 4.11.2007  00:37

Slušná česká komedie, která pobaví a není ničím protivná. Nejlepší jsou stejně Karel a Karel :-). Moje hodnocení: 60%

• 27.12.2007  00:14

Já na tenhle film rád vzpomínám, dřív jsem ho docela žral. Ta hudba a ty lektvary, film z mého mládí.

• 4.2.2011  01:08

První půlka byla nuda, tvářilo se to vážně, psychologicky a nic se nedělo. Jen se to jaksi nudně točilo okolo baletu. Byla chuť to i vypnout, ale jsem rád, že jsem to neudělal a vydržel až do konce. Budu to muset časem shlédnout ještě jednou, abych zjistil, jestli mě to ze začátku znepříjemňoval ten balet nebo to opravdu bylo o ničem. V druhé půli se to pomalu začalo rozjíždět a později dávat smysl i to, co ze začátku nedávalo. Film se podle mě začal tvářit méně psychologicky a stal se více thrillerem. Čím více se blížil konec, tím víc gradovala atmosféra a bylo přidáváno na dramatičnosti. Na konci se žádné velké překvapení nekonalo. Ale o to příjemněji byl závěr Aronofskym natočen a divákovi podán. Vyzdvihnout musím herecké výkony, Natalie Portman a Mila Kunis. Na obě se velmi dobře dívá, ale především první jmenovaná by si letošního Oscara za nejlepší herečku v hlavní roli zasloužila. Nechme se tedy překvapit. Film o baletu, aneb když se stanete obětí svých vlastních snů. Moje hodnocení: 80%

• 14.7.2007  23:44
    Červený trpaslík (TV seriál) (1988)

Opravdu kultovní britský sci-fi sitcom.

• 15.11.2007  22:22

Klavír mám moc rád a je to jediný co se dá z těch všech nástrojů poslouchat. Ale film se povedl, sedl mi po všech stránkách a myslím, že i hudba a herecký výkony dvou hlavních představitelek jsou na výborné úrovni. Asi to nejlepší, co letošní Střední Evropa 2007 nabídla. Moje hodnocení: 80%

• 27.1.2008  14:49
    Řád saténových mašlí (TV film) (2000)

Zajímavá pohádka, která se mi nelíbila. Je pojata velmi netradičně, až bláznivě a pod pohádkou si představuju něco jinýho. Když je pohádka netradiční jako tahle, tak nejsem proti, ale tuhle už nechci nikdy znova vidět.

• 12.8.2007  17:30
    Švédská zápalka (TV film) (1982)

Anton Pavlovič Čechov a jeho Švédská zápalka. Tak to je výborná komedie, i když především díky předloze od Čechova a díky výborným hercům. Ale je to vtipné od začátku do konce, hlavně když jsou všichni vyšetřovatelé, a nejen ti, furt v lihu. Já jsem se 65 minut výborně bavil. Moje hodnocení: 80%

• 29.12.2007  01:02

Šíleně dobrá pohádka. Je to klasika s výbornou hudbou a podle mě vrchol Heleny Vondráčkové a Vaška Neckáře, od tý doby to s oběma jde z kopca, především s plastikovou Helenkou, která nám bude zpívat snad i v 80 letech, ale to nechci vidět, jak bude vypadat. Moje hodnocení: 85%

• 8.6.2007  13:39

Na film jsem se docela těšil podle hodnocení ostatních. První scénu, kde jsem spatřil 2 homosexuály v tom nejlepším, jsem ještě přežil. Pak mě ale úplně odradil příběh. Hádky, rozchody, smíření a stále stejný koloběh těchto tří situací navíc v nudném provedení. Jediné co na tomto filmu bylo zajímavé, je kamera. Vlastně jsem se ani nedodíval, tak nebudu radši hodnotit, protože bych rapidně snížil průměrné hodnocení. Film mě absolutně ničím nezaujal, v Asii jsou jiní mistři filmu než Kar-wai Wong...

• 27.1.2008  23:34
    Šťovík, pečené brambory (divadelní záznam) (2007)

Tuhle divadelní hru jsem si nahrál z televize a když jsem viděl vysoké hodnocení, tak jsem se na ni těšil. Fotbal mám rád, ale byl jsem zklamán. Svižné tempo to mělo, ale moc jsem se nenasmál a pointa mi taky nepřišla kdo ví jaká. Mám rád, když si ve filmu nebo v divadelní hře vystačí minimum herců, ale tady mi děj i ta hra přišla jaksi prázdná. Už jsem viděl lepší hry nebo filmy s takovým malým počtem herců a divadelní hra vysílána v tv minulej týden se mě líbila daleko víc, proto musím možná proti vůli některých dát pouze 3*. Moje hodnocení: 70%

• 20.12.2008  22:35

Po shlédnutí celého seriálu, který se mě samozřejmě moc líbil a bavil mě (jinak bych se na něj na celej nekoukal), jsem si řekl, že shlédnu i dokument Ohlédnutí s Přáteli. No je to opravdu dokument a opravdu ohlédnutí, takže nebudu nic vymýšlet a ohodnotím stejně jako celý seriál, takže 4*.

• 12.11.2007  23:41
    Žralok útočí (TV film) (2004)

Žralok útočí. Tenhle film útočí tak maximálně na moje nervy, ale co už, u takovýho filmu se člověk spíš zasměje. Ono je to sice spíš k pláči než k smíchu, že někdo něco takovýho natočí, ale jedno je jistý, je to odpad jak vyšitej.

• 4.12.2007  22:33

Rob Schneider ve své typické trapné roli a v komedie plné humoru, který nudí.

• 17.12.2007  23:45

Tenhle film si zaslouží jako jedinej tady na ČSFD 6*. Je to nejlepší český film všech, až po něm jsou ostatní.

1 4 7 10 11 12 13 následující >>