Zeek

Zeek

Marek Báňa

okres Brno

• 8.9.2007  23:34

Nejlepší film 60.let s nejlepšími herci tehdejší doby. K tomu není co dodat. Moje hodnocení: 95%

• 8.9.2007  23:31

Když od toho nečekáte moc, tak spojení horor a komedie funguje. Je to ten klasický americký humor z 80.let o pár bláznivých chlapících z předměstí, kteří se nudí. Nečekal jsem, že se budu bát nebo že po skončení filmu budu koukat s otevřenou pusou, ale pojal jsem to nenáročně a aji jsem se vcelku bavil. Moje hodnocení: 75%

• 8.9.2007  23:23

Dávám 1* za to, že jsem tohle narozdíl od druhého dílu dokoukal. Jinak je to hrozně nudná kravina.

• 8.9.2007  23:21

Úplně zbytečně natočená kravina. Ještě horší než první díl, který jsem narozdíl od tohodle dokoukal. Nebudu se omlouvat za to, že hodnotím i přesto, že jsem se nedodíval. Stejně vím jak to dopadlo, navíc to bylo šíleně nudné a zdlouhavé. Moje hodnocení: Odpad !!!

• 8.9.2007  23:15
    12 opic (1995)

Jeden z nejlepších sci-fi filmů, i když pár výhrad by se našlo. Ale i tak vše klape jak má, hlavně herecký výkony, ty jsou na tomhle filmu to nejlepší, Pitt je tady prostě geniální. Příběhu taky nic nechybí. Moje hodnocení: 80%

• 6.9.2007  16:15
    Underworld (2003)

Nechápu hodnocení ostatních, a to hlavně z toho důvodu, že vůbec nemám rád akční fantasy filmy jako jsou tyhle, až právě na tenhle. Tenhle film mě přijde jiný než ostatní tucotvé akčňáky tohoto typu. Je to jednoduché, není to přeplácáné, je to tak jak to má být, alespoň podle mě. Navíc s krásnou Kate Beckinsale, kterou jsem před shlédnutím tohoto filmu téměř neznal. Je vidět, že asi nejsem znalec jako ostatní, akčních filmů jsem shlédnul poskromnu a většinou je ani nedokoukal, protože mě opravdu nebavily, ale Underworld mi sedl a opravdu se mi hodně líbil. Moje hodnocení: 80%

• 6.9.2007  16:05

Čekal jsem, že to bude více komedie, to mě zklamalo, ale jako drama nebo zamyšlení nad něčím je tenhle film velmi dobrý. I když mě v mnoha věcech zklamal, i tak je moje hodnocení vcelku vysoké, protože tenhle film za shlédnutí urči tě stojí. Moje hodnocení: 75%

• 6.9.2007  16:00

Tenhle třetí díl byl zbytečný. Předešlé dva díly jsou dobré, tomu odpovidá hodnocení moje i ostatních. Ale tenhle film má s předešlými společný akorát část názvu, jinak se ty filmy nedají srovnat, ať už kvalitou či námětem. Je to škoda, že se stává takřka už pravidelností, že se točí další a další díly něčeho co je dobrý, shazuje to akorát renomé předešlých dílů. Moje hodnocení: 20%

• 6.9.2007  15:53
    Hodná holka (2002)

Jennifer Aniston umí hrát i jiné role než afektované a umí to dobře. Zajímavý film řešící všední problémy dnešních žen, ale nepřínáší nic nového. Je to pěkná podívaná, která neurazí, ale také ničím nepřekvapí. Moje hodnocení: 65%

• 6.9.2007  15:47
    Persona (1966)

Bylo to takové nějaké nemastné neslané, ale kvalitu tenhle film určitě má. Jen mi přímo tenhle snímek úplně nesedl, mám radši od Bergmana jiné. Moje hodnocení: 70%

• 4.9.2007  21:53
    Velmi křehké vztahy (TV seriál) (2007)

Vždy když to v tv vidím, tak nevím jestli se smát nebo brečet, ale vždy se směju. Je to sranda seriál :-)

• 1.9.2007  01:47

O tomhle filmu je zbytečný se nějak rozepisovat. Prostě jeden z nejlepším českých filmů, na to slova nestačí.

• 30.8.2007  23:22
    Saw 2 (2005)

O něco horší než první díl, ale stále si myslím, že velmi kvalitní horor. Moje hodnocení: 70%

• 30.8.2007  23:20
    Striptýz (1996)

Demi Moore je krásná, toť vše.

• 30.8.2007  23:15
    Igby (2002)

Výborné herecké výkony, především Kierana Culkina, od kterého jsem to nečekal. Zato jsem čekal, že mě film nečím osloví nebo zaujme, ale bohužel se tak nestalo. Moje hodnocení: 65%

• 30.8.2007  23:07

Zajimavý česká komedie. Chvílemi možná nudná, ale za to dýchající venkovskou atmosférou. Ale některé scény opradu stojí za to. Třeba scénka se stehýnkama, nebo s předválečnou pérovkou, ale nejlepší byl stejně Jarouš. Výborně jsem se bavil, a to si zaslouží 4*, protože jsem to od tohoto filmu, na který jsem narazil náhodou, vůbec nečekal. Moje hodnocení: 80%

• 25.8.2007  22:38

Skvělý Al Pacino, nádherná Michelle Pfeiffer, výborná dobová hudba. Prostě nejlepší gangsterka. Moje hodnocení: 90%

• 21.8.2007  12:51
    Showtime (2002)

Komedie s Eddie Murphym? Ne, pouze další podprůměrná blbost, která vůbec není vtipná a kterých murphy natočil už desítky. Moje hodnocení: 20%

• 21.8.2007  12:46

Takzvaná sportovní komedie, která obsahuje šílený množství dobrých vtípků, u kterých jsem se velmi dobře pobavil. Nevýhodou je, že tenhle film stačí vidět tak dvakrát. Potřetí už je to nuda, což je škoda. Moje hodnocení: 70%

• 21.8.2007  12:42
    Maska (1994)

Jim Carrey a jeho Maska. Průměr. Moje hodnocení: 50%

• 21.8.2007  12:36
    Top Gun (1986)

Take my breath away, krásná písnička, kterou zná každý. Krásný romantický příběh, tenhle film prostě miluju, to je srdcová záležitost. Moje hodnocení: 80%

• 21.8.2007  12:16

Kdo miluje Maryl Streep, tak pro něj je tenhle film něco víc. Jinak je to průměrný film v pěkné přírodě, u kterého víme jak skončí už na začátku. Moje hodnocení: 60%

• 21.8.2007  12:11

Co na to říct, prostě jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděl. Nevědět dopředu, kdo to režíroval, možná bych si i tipnul Davida Lynche. I tak mladí herci jako Amy Smart a Ashton Kutcher, kteří u mě nebyli přímo v lásce, tak zahráli velmi dobře a měnín názor. Bravo, tenhle film se povedl. Moje hodnocení: 90%

• 21.8.2007  12:08

Teenagerovský horor, který není špatný. Má skvělý začátek, ale potom je to horší, jakoby se proměnil v klasickou americkou teenagerovskou vyvražďovačku. Moje hodnocení: 70%

• 21.8.2007  11:59
    Pomáda (1978)

Krásný muzikál, škoda jen že Michelle Pfeiffer hraje až ve dvojce. Moje hodnocení: 75%

• 21.8.2007  11:56
    Pomáda 2 (1982)

Michelle Pfeiffer v Pomádě? Tato kráska se tam hodí, i když je to celé o ničem, mě se to stejně jako jednička líbilo. Moje hodnocení: 60%

• 20.8.2007  17:23

Jeden z těch horších Allenových filmů, ve kterém jde o klasický nudný milostný trojúhelník s téměř žádnou zápletkou a se špatně řešeným závěrem filmu. Je vidět, že scénář velmi zaostává. Vůbec to nemělo šťávu a jako thriller mi to moc nepřišlo. Jediné co oceňuji, je zajímavá tenisová myšlenka, kdy míček udeří do okraje sítě a na setinu vteřiny se může překulit dopředu nebo zpátky. S trochou štěstí spadne dopředu a vy vyhrajete. Nebo možná ne a vy prohrajete. Takhle to funguje i v reálném životě. Moje hodnocení: 55%

• 20.8.2007  14:00
    Flashdance (1983)

Vím, že je to hloupý film z 80.let, ale já mám rád romantiku a písničky z tohoto filmu. Mě nevadí se na tohle koukat. Moje hodnocení: 60%

• 20.8.2007  13:55
    Vodní svět (1995)

Nebylo to špatné až na tu závěrečnou scénu. To je prostě USA, takhle kazit filmy. Jinak film se ze začátku vyvíjel velmi dobře, škoda zkažené druhé půlky filmu a závěrečné scény. Moje hodnocení: 65%

• 20.8.2007  13:48

Narazil jsem na to jednou v noci v TV. Velice dobře jsem se bavil a opravdu jsem se hodně nasmál. The Cable Guy is the best.