Velký útěk (1963)

Nejlepší film 60.let s nejlepšími herci tehdejší doby. K tomu není co dodat. Moje hodnocení: 95%

Lidé z předměstí (1989)

Když od toho nečekáte moc, tak spojení horor a komedie funguje. Je to ten klasický americký humor z 80.let o pár bláznivých chlapících z předměstí, kteří se nudí. Nečekal jsem, že se budu bát nebo že po skončení filmu budu koukat s otevřenou pusou, ale pojal jsem to nenáročně a aji jsem se vcelku bavil. Moje hodnocení: 75%

Deník princezny (2001)

Dávám 1* za to, že jsem tohle narozdíl od druhého dílu dokoukal. Jinak je to hrozně nudná kravina.

Deník princezny 2: Královské povinnosti (2004) odpad!

Úplně zbytečně natočená kravina. Ještě horší než první díl, který jsem narozdíl od tohodle dokoukal. Nebudu se omlouvat za to, že hodnotím i přesto, že jsem se nedodíval. Stejně vím jak to dopadlo, navíc to bylo šíleně nudné a zdlouhavé. Moje hodnocení: Odpad !!!

12 opic (1995)

Jeden z nejlepších sci-fi filmů, i když pár výhrad by se našlo. Ale i tak vše klape jak má, hlavně herecký výkony, ty jsou na tomhle filmu to nejlepší, Pitt je tady prostě geniální. Příběhu taky nic nechybí. Moje hodnocení: 80%

Underworld (2003)

Nechápu hodnocení ostatních, a to hlavně z toho důvodu, že vůbec nemám rád akční fantasy filmy jako jsou tyhle, až právě na tenhle. Tenhle film mě přijde jiný než ostatní tucotvé akčňáky tohoto typu. Je to jednoduché, není to přeplácáné, je to tak jak to má být, alespoň podle mě. Navíc s krásnou Kate Beckinsale, kterou jsem před shlédnutím tohoto filmu téměř neznal. Je vidět, že asi nejsem znalec jako ostatní, akčních filmů jsem shlédnul poskromnu a většinou je ani nedokoukal, protože mě opravdu nebavily, ale Underworld mi sedl a opravdu se mi hodně líbil. Moje hodnocení: 80%

Good bye, Lenin! (2003)

Čekal jsem, že to bude více komedie, to mě zklamalo, ale jako drama nebo zamyšlení nad něčím je tenhle film velmi dobrý. I když mě v mnoha věcech zklamal, i tak je moje hodnocení vcelku vysoké, protože tenhle film za shlédnutí urči tě stojí. Moje hodnocení: 75%

Sám doma a bohatý (1994)

Tenhle třetí díl byl zbytečný. Předešlé dva díly jsou dobré, tomu odpovidá hodnocení moje i ostatních. Ale tenhle film má s předešlými společný akorát část názvu, jinak se ty filmy nedají srovnat, ať už kvalitou či námětem. Je to škoda, že se stává takřka už pravidelností, že se točí další a další díly něčeho co je dobrý, shazuje to akorát renomé předešlých dílů. Moje hodnocení: 20%

Hodná holka (2002)

Jennifer Aniston umí hrát i jiné role než afektované a umí to dobře. Zajímavý film řešící všední problémy dnešních žen, ale nepřínáší nic nového. Je to pěkná podívaná, která neurazí, ale také ničím nepřekvapí. Moje hodnocení: 65%

Persona (1966)

Bylo to takové nějaké nemastné neslané, ale kvalitu tenhle film určitě má. Jen mi přímo tenhle snímek úplně nesedl, mám radši od Bergmana jiné. Moje hodnocení: 70%