Den, kdy se zastavila Země (2008)

Pro mě jako neznalce původního filmu to je hodně originální a vizuálně přitalivá "scifárna" která tu už hezkejch pár let nebyla. 80% P.S. Pana režiséra Derricksona si zařazuji do škatulky...."Mladí a talentovaní". ;)

Velký útěk (1963)

Škoda, že se takovýhle filmy už netočí. Nádherné dobrodružství.

Temný rytíř (2008)

Naštvaný Batman, statečný Harvey Dent, neúplatný Jim Gordon a šílený Joker. Tyhle 4 postavy spolu se skvělým scénářem plným zvratů, brilantní režií a depresivním soundtrackem dělají z tohohle filmu to co je. Je nezapomenutelný. P.S. Počítám s tím že na druhé shlédnutí to bude ještě o pověstný fous lepší. 90% UPDATE : Po druhém shlédnutí sem se opravdu vyšplhal na těch 100%. Skvělý zážitek.

Dobří holubi se vracejí (1988)

Jsme jak kuličky ve vodotrysku, jen tak se točíme a vrtíme a snažíme se být první......a pak někdo vypne vodotrysk.

Lásky mezi kapkami deště (1979)

Překrásný film u kterého se v jednu chvíli smějete na celé kolo a za minutu jen koukáte, jak se všechno po**re. Nechápu proč sem tenhle film tak dlouho dobu nikdy neviděl, ale ted mám chuť si ho jít pustit znova.

Hard Boiled (1992)

Tohle pusťte každému kdo říká že jen amíci točí slušný akční filmy. John Woo je bůh a já lituju, že mi tenhle film tak dlouho unikal. P.S. Lepší akční scénu než tu z nemocnice najdete těžko.

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Indy je zpátky. Sice starší než si ho pamatujeme, ale i tak nesmírně zábavný a stylový i když má občas problém udržet vaší pozornost na uzdě. Ale to nic nemění na tom že když si Indy nasadí klobouk a zazní ústřední motiv zjistíte, že žádný báječnější hrdina se na plátně ještě neobjevil a tak opravdu není problém filmu těch pár šlápnutí vedle odpustit a užít si našlapanou akci od začátku až do konce. 90+% P.S. Shia LaBeouf by si zasloužil do ruky vlastní bič a možná i klobouk.

Karamazovi (2008)

Velice silný divácký zážitek umocněný lahůdkovým obsazením a pro mě nezapomenutelnými hereckými výkony. K tomu si přičtěte nádherný soundtrack a úžasnou atmosféru staré ocelárny a máme z toho nejlepší český porevoluční film. 100%

Čokoláda (2000)

Velice chutný čokoládový mix komedie, dramatu, a romantiky.