Looper: Nájemný zabiják (2012)

Uff! Zajímavý příběh se skvělými postavami. Ta jejich 100% jistota a odhodlanost dosáhnout svého je skvělý nástroj jak diváka protáhnout příběhem s nečekanými zvraty bez jakéhokoliv reptání. 80%.

Tenkrát na Západě (1968)

Tohle není jen nejlepší western, ale pravděpodobně nejlepší film. Od prvních minut úžasná atmosféra a napětí, které vygraduje v neopakovatelné finále. Leone byl mistr nad mistry. Jasný TOP 10. UPDATE: S každým dalším shlédnutím to roste. Neuvěřitelné.

Tři mušketýři (2011)

Čert vem předlohu, věrných adaptací už tu bylo dost. Anderson natočil tupý, ale třeskutě zábavný popcorn s pořádnou dávkou akce a překvapivě je to super. 7/10

Avengers (2012)

Jednoznačně nejlepší Marvelovský počin. Whedon překročil očekávání. Nahláškovaný a vyvážený scénař čekal každý, ale o tak dynamické akci jsme si mohli nechat jenom zdát. Přesná trefa do černého, nejen pro komiksové fanoušky, ale pro všechny popcornožrouty. 9+/10.

Thor (2011)

Dobrá Marvelovka, která mě skvělými herci, vtipem a úžasně prodaným Asgardem odzbrojila od jakékoli větší kritiky. Branagh by sice potřeboval nějaké ty rady při akčních scénách, ale co Thor ztrácí v akci to získává na atmosféře a ve skvělých dramatických scénách. 7/10. P.S. Hemsworth je cool.

Na vlásku (2010)

Takovéhle pohádky umí jen Disney. 9/10.

Rychlí a zběsilí (2009)

Když si budu chtít pustit adrenalinovou, oldschoolovou a odpočinkovou jízdu vim kam sáhnout. Perfektní naplnění škatulky. A proto 7/10 tentokrát zaokrouhlených nahoru.

Přátelé (1994) (seriál)

Žádnej seriál vám tak nepřiroste k srdci.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Takovou dávku emocí jsem nečekal. Už od Fénixova řádu se mi líbí kam Yates s celou sérií směřuje a konečně se dostal tam kam jsem doufal. Yates nám neservíruje obyčejný fantasy akční film (akce pro jistotu chybí skoro úplně), ani další Potterovku, ale řádně temnou fantasy se skoro až hororovými scénami a s hrdiny, kterým pořádně teče do bot a neví kudy kam. Herci bezvyjímky úžasní (hlavně Emma Watson), vizuální stránka skvělá a soundtrack skvěle podporující dění na plátně. KONEČNĚ. 90+%.