Šílený Max (1979)

Zas tak moc se mě to nelíbilo asi jsem to viděl ve špatném věku. Musím se dokopat k tomu abych si to pustil ještě jednou.

Spider-Man 3 (2007)

Raimi si vzal moc velké sousto. Tolik motivů, které dostává do hry by nezkrotil ani Shakespeare a na výsledku se to podepsalo velice křečovitým přeskakováním mezi dějovými liniemi a někdy směšnými srdceryvnými scénami. Ale přes všechny chyby to bezproblémově uteče a určitě se na to rád podívám znova. 70% P.S. Dabing to neuvěřitelně sráží. Něco takového jsem leta neslyšel.

Dokonalý trik (2006)

Skvělý film na který se jen tak nezapomíná. Hlavně díky originálnímu příběhu, skvělé režii a hereckým výkonům. Film u kterého se vyplatí dávat pozor.

Harper (1966)

Newmanovi role detektiva sedne jako ulitá, ale na moje gusto tenhle film postrádá atmosféru, kterou jsem od detektivky čekal.

Fantastická čtyřka (2005)

Není to žádný skvělý film ale docela rychle a bezproblémově to uteče a JESSICA ALBA je fakt SEXY.

Zastav a nepřežiješ (2006)

Jestli ste nědy u nějakého filmu četli NON STOP AKCE tak u žádnýho to nebyla taková pravda jako tady !!!!!!!!

Tajemná řeka (2003)

Tenhle film je rozdělen na 3 části. Prvních 50 minut strhující drama které mě velice příjemně navnadilo 5*. Druhá prostřední část velmi slušná kriminálka 4*. Třetí a závěrečná část zase skvělé drama které přinutí vaše srdce bít několikanásobnou rychlostí než obvykle 5*. = Skvělý film se skvělými hereckými výkony (Sean Penn) a skvělou atmosférou ale posledních 10 minut už bylo nadbytečných.

Kurýr (2002)

Opravdu cool akce a ještě víc cool Jason Statham.