Oko dravce (2008)

Lahka sci-fi popcornovka. Reziserska praca bola odvedena velmi dobre, ale ako presne napisal POMO, nepriniesla nic nove, a miesta, ktore scenar nehnal dopredu sa utopili v miernej nezazivnosti. Naopak na tie, ktore boli napisane akce a zivo, zvladol Caruso velmi dobre. Bohuzial nemyslim si ze to na filmy s podobnymi ambiciami staci. P.S. : Shia LaBeouf je ozaj velky talent.

Muzika (2007)

Na slovenskej stupnici 4,5 *, bez problemov. Ale aby som bol objektivny, nie je to predsa len stranka o slovenskych filmoch, su to lepsie 3. Je mi luto, ale vtipne to nebolo vobec, na to, ze to je komedia. Zahrane a zrezirovane to bolo velmi slusne (hlavne vyborny Marek Geišberg), ale ked uz mal film privlastok romanticky, nejaku tu romantiku som cakal. Nie len pichanie s Ancou Prepichovou. Celkovo: slusna slovenska melodrama.

Zločinec (2008)

Zlocinec nejde do hlbky postav, nevyuziva dlhe poucne dialogy ani nema multimilionovu vypravu. Velmi jednoducho natoceny film z vazenskeho prostredia o laske ako nadeji a drsnom zivote v base. Tu tisickrat plati ze v jednoduchosti je krasa. Kvalitna rezia sa opiera o dobre herecke vykony a prirodzenu atmosferu vaznice co staci na to, aby som mal zo Zlocinca velmi slusny zazitok.

Romance a cigarety (2005)

Aby som to zhrnul: Cely cas sa bolo na co pozerat. Nezvycajne reziserske napady Johna Turturra, prijemne pesnicky, kvalitne herecke vykony hlavnych postav a Christopher Walken ako bonus.

Tvrdé palice (2008)

Jeden z najprijemnejsich filmov roku 2008. Lahky, sviezi, ale zato nie nudny. Skvely Clooney a Zellweger. 4 a pol hviezdicky.

Dr. House (2004) (seriál)

Osoba Dr. Gregory Housa patri medzi naprepracovanejsie serialove postavy sucastnosti. + originalny scenar ku kazdemu dielu, emocie, sarkazmus... vsetko :)

Kung Fu Panda (2008)

Velmi milé a zábavné. Niektore hlasky stoja za to :)

Master & Commander: Odvrácená strana světa (2003)

Velmi pekne, aj ked niekedy drsne vykresleny zivot na bojovej lodi. Russell Crowe a Paul Bettany vyborni od zaciatku po koniec. Ked sa schylovalo k bitke s Acheronom, nevedel som sa dockat. A akcia na koniec tohoto art diela nesklamala. Velmi dobre...85%

Temný úsvit (2006)

Dynamicky spracovaný dej, klasicky výborný Christian Bale, vynikajúci Jeremy Davis, kvalitný výkon Steva Zahna v nezvyčajnej roli a nádherne neemotívne emotívny :) záver. five stars