Absolutní moc (1997)

Docela zdařilý thriller. Jen to mohlo mít o 30 minut méně a vyšší dynamiku. (60%)

Wolf Hound (2022) odpad!

Lítají tam letadla a jakýsi komparz tam po sobě střílí. Nezaujalo ničím, dokoukáno za 10 minut. (4%)

Brain Dead (2007)

Zkraje asi chtěli autoři upoutat mužskou pozornost tím, že všechny členky komparzu ukážou kozy. Pak nastoupil nějaký zombík a nějaké strkanice v chatce a kolem. Nic moc zajímavého a už vůbec ne duchaplného. Jeden maník se tam pokoušel trolit hlášky, ale nebylo to bohužel směšné. No, byla to taková plně amatérská, černá skorokomedie, či pokus o ni. Nic moc, ale takové snaživé to bylo a sem tam nějaký ten nápad tam v zárodku taky byl. (32%)

Železný stisk (1977)

Slabší kousek. Děj minimální a pro vyplnění zbývajících 3/4 stopáže nadstaveno opravdu hodně zbytečnými a hloupými kecy. Samotné finále s busem ve městě bylo vymyšleno dost nesmyslně. Taky je těžké přát hlavní hrdince, aby přežila, když je to až taková megera. (26%)

Zombie Hunter (2013) odpad!

Tak jsem to nějak narychlo proklikal, protože dívat se na to nedá. Typická trejovina, tzn. laciné, blbé a hrozné. CGI více než úsměvné. Děj, nápad, příběh - žádný. Sem tam hrály aspoň dobré písničk, jinak film nula. (2%)

Městečko Pines (2015) (seriál)

Komentáře jsem nechal u jednotlivých sérií. První částečně dobrá (32%), druhá velmi špatná (11%). (21%)

Městečko Pines - Série 2 (2016) (série)

Nebaví mě, když si během filmu, kdy se má něco dít a posouvat, postavy vykládají o zbytečnostech. Toto vykládání ve 2. sérii zabírá tak 90% stopáže. Akce minimum, nápadů ještě méně. Dobrý námět vytěžený už v 1. sérii se zde jen znova provaří a původní nápadité a lehce akční postapo sci-fi se nahradí pomalým, otravným, vykecávacím sociálním drámíčkem. Celý obsah 10 dílů druhé série by se vešel do 1 jediného dobrého dílu. (11%)

Městečko Pines - Série 1 (2015) (série)

Docela zajímavá první řada. Jen to mohlo mít tak o 5 dílů méně. Ten obsah by se do zbytku v pohodě vešel a bylo by méně prostojů. (32%)

The Lair (2022) odpad!

Veledílo, ve kterém se utká kompars převlečený za vojáky s komparsem převlačeným za bubáky. Naprostá sračka z dolních příček toho, co lze vůbec natočit. (1%)

Před vraždou (2022) (seriál) odpad!

Celé dokoukáno za 30 minut. Protivná, nudná, uhádaná, zdlouhavá, nezáživná a otravná konverzačka. (3%)