Volavka (2022) (seriál)

Začátek prvního dílu byl slibný. Pak těch 5 minut uplynulo a nastal klasický An Apple Original, tzn. minuty, desítky minut, hodiny fatální nudy, prostojů, vaty a sterilního žvatlání. (20%)

Kriminálka Vegas (2021) (seriál) odpad!

Původní partičku nahradila barevně hyperkorektní skupinka jakýchsi nonamů, jen tu a tam nějaký zoufalec zůstal, aby si přilepšil k důchodu. Původní seriál jsem měl docela rád, ale tohle fakt ne, děkuji. Nezvládl jsem ani 1. díl. (5%)

Zkáza lodi Gustloff (2008) (TV film) odpad!

První 2 hodiny a 20 minut můžete rovnou přeskočit a zbytek si pusťte 4násobnou rychlostí. Tak za 12 minut budete na konci a přesto uvidíte skoro vše. Tzn. nic, co by stálo za to vidět. Takhle morbidní stopáž u takové nudné hovadiny,, to jen tak nezažijete. (3%)

The Reef: Stalked (2022) odpad!

Ještě horší než jednička, víc protivných bab s blbými kecy. Ty paní by měly dělat něco jiného než herectví, na to nemají žádné předpoklady. Nedívatelné. (1%)

Poslední cesta (2022) odpad!

Jakási stará škaredá baba jezdí furt s kamiónem a v něm vozí jakousi holku. A taky se tam objevuje nejhorší hrající neherec Grillo, což filmu dodává náležitý punc odpadu. (3%)

Utajená operace (2010)

Nějací agenti se tam furt mlátí v krytu pod zemí. Důvod, proč tohle bylo natočeno a o co tam šlo jsem nepochopil. (27%)