V ráji (2023)

Námět obchodu s časem zkraje zaujme, ale po chvíli už film jen nudí. Převážně se tam otevírají otázky, co je na tom dobré, co není dobré, žvaní se, nudí. Objektivně jsou tady šmejdi všichni účastníci, takže není komu fandit. Na jedné straně vychytralí obchodníci s časem, kteří se neštítí manipulace a sem tam někoho účelově zabijí. Teroristická sociální skupina, která je proti všemu, co není pro všechny stejné a klidně kvůli svému přesvědčení zabíjí nevinné. A do třetice rodinka, která uzavřela smlouvu, ale když se má smlouva plnit, tak to chtějí nějak ojebat a klidně i někoho nevinného zabít. No, zkrátka nudné sociální drama okořeněné snad 1 nebo 2 přestřelkami, aby to nebyla jen upocená žvanírna. (25%)

Matematika zločinu - Epizoda 1 (2023) (epizoda) odpad!

Dopřeskakoval jsem do cca 25. minuty, déle už jsem to nezvládl pro naprostou nudu a nezajímavost. Další díly ne, děkuji. (2%)

The Long Call (2021) (seriál) odpad!

20% zdlouhavého vyšetřování, 80% vaty, nudy, pánbíčkářských blábolů a vztahových otravností. Produkt ve šnečím tempu s podivným castingem, okrajovým obsahem a často nadmíru nezajímavými dialogy. Celé by to šlo zhutnit a výrazně prostříhat na celkovou délku tak 40 minut. Pak by to u mě mělo naději tak na 1 hvězdu. (6%)

Biohackeři (2020) (seriál)

Komentáře jsem napsal u jednotlivých sérií - první série místy zajímavá za 27%, druhá velmi mizerná za 9%. (18%)

Biohackeři - Série 2 (2021) (série) odpad!

Ctižádostivá a schopná dívčina z první série je v sérii druhé se ztrátou paměti, šibe jí v hlavě a převážně si prožívá nějaké vidiny. Příběh druhé série je natahovaný druháček, nezajímavý a špatný. (9%)

Biohackeři - Série 1 (2020) (série)

Cílevědomá dívčina jde v první sérii po krku vědkyni, která možná způsobila smrt jejího bratra. Námět budiž, místy je to i zajímavé, ale poněkud dětinské a naivní. Trochu je tam binec v časových linkách a tak třetina stopáže by šla úplně vynechat, protože vata. Přesto se na to dalo s přeskakováním docela v pohodě dívat a moc nechybělo ke 2 hvězdám. (27%)

Bäckström (2020) (seriál) odpad!

Trocha vyšetřování a 90% nadbytečného mluvení. Doporučení je proklikat se prvním dílem a pak jít rovnou na díl poslední a proklikat se jím. To ostatní je zbytečné. Vlastně je to celé zbytečné. (8%)

Red Rose (2022) (seriál) odpad!

Jakási děcka tam furt čumí do telefonu. Nezvládl jsem ani první díl. (2%)

God Is a Bullet (2023)

Kdyby si tvůrci lépe uvědomili, kam tenhle film patří, a film měl přiměřenou hodinu dvacet, tak by byl docela fajn. Takhle bylo dost otravné přeskakovat ten chaotický bordel a ty zbytečné desítky a desítky a desítky minut, během kterých byly k dívání jen projevy demence nějakých vysmahlých hnusáků. (24%)

Neklid na lůžku (2023) odpad!

Film o ničem. Stačí kouknout na prvních a posledních 5 minut. Ty sice neohromí, ale zbytek je už naprostá zbytečnost. (3%)