John Wick: Kapitola 4 (2023)

Jistě poměrně kvalitní film, hlavně kamera. Na současné nuzné poměry určitě, to se nedá popřít. Příběh byl velmi prostý, ale divák se až tak nenudil, protože se většinou něco dělo. Často se ale děly věci, které se mohly vynechat. Podstatně mě nudily ty předlouhé bitky a sekačky a přestřelky. Ačkoli dobře udělané, tak to bylo hodně furt dokolečka dokola to samé a navíc někteří účastníci tam byli jaksi neprůstřelní a dokonce nerozbitní, což bylo dosti nasírající samo o sobě a taky tím, že se furt nějak nemůžou zabít či nějak umřít. V délce kolem hodiny třicet, tedy po zkrácení bitek a po vypuštění pár zbytečný scén, by to bylo super. (65%)

The Siege (2023) odpad!

Klasické céčko. Nějaké neznámé obličeje posbírané nejspíše na ulici, retardovaný scénář, námět o ničem, nesmyslně pojatá hudba, do probíhající absolutní nudy navkládané zpomalené záběry, celé prakticky beznákladové. Prostě všechno špatně. Sledovat to samozřejmě nejde, ale třeba se nějak doklikáte do konce. (0%)

Rupture (2016) odpad!

Už z prvního záběru je zřejmé, že kameraman bude profesně dosti slabší, ale asi nebyl drahý. Jinak je celý film o nějaké úplně nezajímavé paní středního věku, která je vezena dlouho autem a při tom kouká. Pak je dlouho připoutaná k posteli a při tom kouká a pro zpestření se pocukává, bo připoutaná být očividně nechce. Po zbytek filmu pak paní převážně chodí po baráku s cílem odtamtud uniknout. Přitom samozřejmě významně kouká a také se rozhlíží. No a pak už zbývá jen finále. To je zcela očekávané, plané a naprosto nezajímavé. Tohle byl velmi laciný a prázdný výtvor bez děje, obsahu, či čehokoli, co by něčím zaujalo. Snad jen, pokud máte nějakou fobii z pavouků, tak by vás to mohlo asi 2 minuty pobavit. (2%)

Supercela (2023) odpad!

Unylé rodinné drama o chlapci, jehož otec byl lovec bouřek a při tom zemřel. Syn se po zralé úvaze rozhodne jít v jeho šlápějích. O tom je zhruba první hodina a půl. Nic se neděje, fatální nuda a zmar. Hlavní hrdina je navíc tragéd, nevím kde takového neschopenka vyhrabali a proč, takže sledovat to nejde. Když se doklikáte do poslední čtvrthodinky stopáže, tak dostane konečně bouřku. Bouřku tak dobrou, jak to jen jde v ateliéru a bez peněz udělat. Hrozné. Zajímavost filmu je nulová, atmosféra také nula. (2%)

Assassin (2023) odpad!

Jakási psychedelická zhovadilost, která je tak nudná a nezajímavá a herecky odpudivá a impotentně zpracovaná, že se na to nedá dívat. Někde za polovinou jsem to vypnul, stejně jsem furt jenom přeskakoval dopředu. Tam nebylo nic, na co koukat. Pá, wyliž. Snad ti ty prachy za ta herecká ponížení z posledních let až do úplného dna stály. (3%)

65 (2023) odpad!

Zkraje to vypadalo na nějakou sci-fi variaci na Adama a Evu. Ale té Evě bylo tak kolem 12 let, tak z toho nic nebylo. Film jako takový nestojí za nic. Nějaký neznámý a nezajímavý chlap a nějaká neznámá a nezajímavá holka havarují na jakési planetě, asi Zemi, a tam se nahání s animovanýma ještěrkama. Je to plané nic o ničem, dívat se na to normálmí rychlostí nedá ani náhodou. Já se doklikal na konec asi za 15 minut. No hrozná volovina. (7%)

Lovci zločinců (2011) (seriál)

První, druhá série jsou odpadní, od třetí série se na to dá při žehlení prádla dívat. (14%)

Ničemové (2015) (seriál) odpad!

Tento seriál měl celkem cca 400 minut. Z nich tak 360 bylo zbytečných. U mě je to rekordman nejen v délce zbytečně spotřebovaného filmu, ale i v počtu zbytečně vyslovených slov. Tolik blbého kecání v jednom nezáživném a nezábavném příběhu o 4 protivných kokotech, to byla síla. Být tohle jeden celovečerák o délce tak hodina dvacet, možná bych mu udělil jednu hvězdu. (6%)

Tajný život pana Ávily (2013) (seriál) odpad!

Ono by to i šlo, ale všechny ty úděsné tanečky kolem - debilní manželka, uťáplý syn, milenky, vypatlaný učeň, jeho ještě víc vypatlaná matka, ta kupa keců kolem... Sorry, to nejde koukat. Končím ve 4. díle 1. série. (8%)