Hory mají oči (1977)

Jako námět pro budoucí filmy dobré, jinak dost nic moc. (14%)

Hory mají oči (2006)

Dívatelná vyvražďovačka typu Wrong Turn. Tentokrát je cílem militantní a nepříliš důvtipná rodinka. Ačkoli vespolek moc rozumu ani zručnosti nepobrali, jejich pes a zeť jsou na tom o něco lépe. Mutantíci se vyvedli, jsou zajímaví a nasraní. Škoda, že se půlka stopáže promarnila rodinným tlacháním a zbytečnými záběry, což výrazně snižuje průměrné hodnocení celku. Taky škoda, že ty nejlepší záběry nebyly natočeny, bo kamera někam utekla. (40%)

Hory mají oči 2 (2007)

Dívatelná vyvražďovačka typu Wrong Turn. Tentokrát je cílem skupina přihlouplých vojenských kadetů, takže ideální matroš. Mutantíci se vizuálně vyvedli. Mají sice jen primitivní zbraně, ale jsou vynalézaví, takže šance jsou zde 50:50. (45%)

Hlas smrti 2: Světlo (2007)

Docela sympatický a nevšední film. Mohli si odpustit ty romantické tanečky, ale jinak hodnotím převážně pozitivně. (55%)

Bezhlavý jezdec (2007)

Jakýsi už 200 let nemrtvý maník bez hlavy má asi mindrák, že nemá hlavu. Tak hlavy příležitostně sbírá od turistů v jakémsi vidlákově. Je to hrozná kokotina. Scénář raději slovně nezhodnotím, občasné triky otřesné, herci žádní - jen komparz, příběh blbost. I ta vesnice je povětšinou jen naanimovaná. Občas u toho zůstává rozum stát, když tam sesmolí nějaký další a další amatérský počin. Na druhou stranu mrtvých je dost a vidláci jsou sympatičtí. Ale fakt je to hrozná kokotina... (11%)

Pok-sun nesmí přežít (2023) odpad!

Buď tam máchají mečema a mlátí se, což je typická komická asijská šaráda, nebo tlachají samé zbytečné blbosti. Zvládl jsem necelou půlhodinu, pak vypnuto. (8%)

Vražda v Paříži (2023)

Typicky po Sandlerovsku debilní a protivně uřvaně užvaněné. Během filmu jsem nenašel důvod se tam něčemu zasmát, či se usmát, ba ani koutek mi neucukl. Hrozná kravina. Nelze tomu bohužel dát odpad, ale to jen kvůli slušné kameře. Zbytek je odpad. (12%)

Všímavá chůva (2023) (seriál) odpad!

Jakási prolhaná recidivní zmrdka pracuje ve starém velkém baráku. Jejím cílem je tam najít nějaký drahocený šperk. Takže tam je, chodí, kouká, rozhlíží se a dřístá s ostatními. Tohle asi bude dělat celých 10 dílů furt dokola.. Vata 90%, zajímavost blízká nule. Proklikal jsem se 3 díly, více už nedám. (7%)

Angie Tribeca (2016) (seriál) odpad!

Nezvládl jsem ani půlku prvního 20minutového dílu. Trapný "humor", naprosto nezábavné. (3%)

Za rozbřesku (2006) (seriál)

Docela přijatelný seriál s netradiční dějovou šablonou. Taky se tam většinou něco děje a to je dobře. Dokonce se tvůrci časem slušně vyrovnali s tím, jak uvolnit ty denní cykly do jakoby vyšetřovaného celku a tak se na to dalo dívat i přes významnou monotónnost. Do kolen to sráží několik věcí - rostoucí překombinovanost, počet dílů, otravné a zbytečné postelové a mimopostelové vykecávačky hlavního hrdiny s jeho blbou přítelkyní, vykecávačky s jeho sestrou, otravné flashbacky a časté opakování toho, co už bylo znovu v ději. Mohl by to být, po ořezání vaty a zjednodušení děje, průměrný celovečerák nebo slušný seriál tak o 4 dílech. (32%)