Slunce, seno a pár facek (1989) odpad!

Ubohost plná debilních uřvanejch postav, do které Troška evidentně promítnul svoje vzpomínky na dětství, nedivme se tedy, že z něj vyrostlo to co z něj vyrostlo.

Kobry a užovky (2015)

Skvělá Hádkova (rozuměj Kryštofova, ale to vůbec neznamená že by Matěj hrál špatně, naopak!) kreace ve filmu který celkem dost vážné téma podává s komediální lehkostí. Střet dvou bratrů kde jeden je větší pako než druhej. Zatímco jeden dokáže překročit vlastní stín a postavit se normálně na vlastní nohy, druhej se o to ani nepokouší!

Pojedeme k moři (2014) odpad!

Nikdy jsem Mádla neměl zrovna dvakrát v rád, i když pár rolema si u mě vylepšil hodnocení. Tímhle „filmem“ jej ale zase spolehlivě srazil na samé dno. Buďto jsem nepochopil „umělcův“ záměr a nebo to prostě žádnej záměr nemělo, každopádně půlhodina mě bohatě stačila!

Jako nikdy (2013)

Zajímavej =(surově drsnej) film o smrti a smiřování se sní a o ne vždy úspěšných pokusech srovnání se s blízkými. Pan Schmitzer ve své, v poslední době, tradiční roli hulváta a hajzla, v tomhle případě hulváta a hajzla, kterého nezmění ani hodně rychle se blíží se smrt.

Slunce, seno, jahody (1983)

Typická Troškova rádoby vtipná trapárna, zabydlená debilníma uřvanejma postavama. .Život na vesnici je opravdu úplně jinej než ve městě, ale přeci jen až takovýhle debilové se tam nevyskytují! Dal jsem jednu hvězdičky protože pokud bych tady dal odpad, tak pro následující dva díly už by mi nestačilo hodnocení!

60 sekund (2000)

Kdysi jsem četl, že není pravda, že nejvíce sexy v paddocku při automobilových závodech jsou holky se slunečníkama, ale že jsou to právě auta! Tenhle film tomu dává zatraceně za pravdu. Taková americká (což v tomhle případě, vyjjímečně, neznamená špatná) variace na německý film „únos aut“

Východní přísliby (2007)

Výborná podívaná s úžasným Mortensenem! Pointa příběhu je skutečně nečekaná a skvělá a je jak kdyby ji napsal Mr. Vypravěč! Příběh ruské mafie bez okolků a příkras.

Natěrač (2008) (TV film)

Budařův herecký koncert se zdatně sekundující Čvančaovou. Lehká komedie o podvodu a spojenectví z nouze

Test (2003)

Jeden ze slabších filmů s Al Pacinem, Jsem si jist,že něco jako nábor do CIA v téhle podobě určitě neexistuje a taky postavy a vlastně celý děj je dost divný. Závěrečné Al Pacinovo přiznání je dost přitažené za vlasy, tak zkušený agent, za kterého je tu Al Pacino vydáván, by se na takhle pitomou léčku nechytil……

Vikingové (1999)

Fantasy odehrávající se na dalekém severu je ta trochu reklamou na moudrost islámu což může v dnešní době působit zvláštně, ale jako podívaná to není úplně nejhorší , Samozřejmě pokud to bereme jako fantast tedy pohádku pro dospělé