Zapomenuté světlo (1996)

Zajímavý střet dvou totalitních ideologií (církev a komančové) zde z něj přeci jen trošku lépe vychází církev. Ne snad že bych ji fandil, vybrat si mezi církví a komančema to je jak volit mezi gestapem a NKVD...... Nicméně tradičně skvělý Michálek podpořený netradičně skvělým Polívkou Vás chytí za srdce

Veselé Velikonoce (1984)

Belmondo ve skvělé formě, v roli totálního sukničkáře, kterému to manželka dá pěkně sežrat! Za povšimnutí rozhodně stojí mlaďounká Sophie!

Černá labuť (2010)

Nikdy by mě nenapadlo, že mě bude film o baletu bavit, tím spíš, že mně bude moc bavit. Považuju balet za (po abstinenci a vegetariánství) třetí největší volovinu, které se člověk může věnovat, ale tenhle film o totální podlehnutí ambicím, podporovaném psychopatickou matkou je fakt maso

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Příběh o vůli, o svobodě, a snaze nepodlehnout systému je jistě solidní podívanou, ale v mých očích jej nad běžnou podívanou řadí až ten úžasnej závěr!

Čtyřlístek ve službách krále (2013) odpad!

Tak jsme se konečně dočkali a komiks původně plánovaný jako animák se animákem stal. To je asi tak jediné co lze napsat, protože film je děsná volovina a přesto, že dnes se již většina tvůrců snaží aby animáky měli nějaký příběh nebo nesly nějakou myšlenku tak Čtyřlístek nenese nic. Vše umocněno tím, že to běželo v primetimu ………. Debilnější product placement jsem neviděl, tohle byl fakt HNUS!!!

Domina (2010) (TV film)

Ničím se nevyjímající kriminálka, u které mě až nepředstavitelně sr.lo rozdělování obrazu.

Vodník a Karolínka (2010) (TV film) odpad!

Vodník co ho nebaví lidem škodit, týpek co se v rámci dostání mlynářovic dcerky do postele ničeho neštítí. Duše utopeného, která se za žádnou cenu nechce vrátit (zřejmě měl hodnou ženu…..) no a samozřejmě finální vítězství lásky a pravdy!

Město 44 (2014)

Dvě hodiny utrhaných paží, vyhřezlých střev a potoků krve. Dokážu si živě představit, že takhle to ve Varšavě v těch nešťastných dnech vypadalo, ale ve filmu to vypadá dost prvoplánově. Naopak o povstání jeho průběhu, pozadí a vůbec se nedovíte prakticky nic.

Výlet do Paříže (1999) odpad!

Přitroublá teenagerská komedie, při které lehce zavzpomínáte na svou návštěvu města nad Siennou. Dějově je to ale očekávatelný průšvih