Zmizení (2013)

Tenhle film mohl být skvělý, mohl být přímo úžasný – má napětí, má spád, hlavně má skvělé herecké výkony, hlavně Jackman co by otec beroucí spravedlnost do vlastních rukou je skvělý a Gyllenhaalova postava je zase tak temná a zvláštní, že Vás to nutí přemýšlet jestli tenhle chlápek nemá za sebou nějakou temnou minulost, ale také má tenhle film něco (nevím možná jsem si to celé špatně vyložil a nebo to vidím jen já, každopádně jsem to z filmu cítil ještě ráno) co jej sráží hodně hluboko a to sice to, že film by klidně mohl mít podtitul „Ježíš Vás zachrání. PS : sponzorováno Vatikánem“. FUJ!!!

Román pro muže (2010)

Postava pana Donutila pozvedá tenhle film nad běžný průměr vážných komedií, které se u nás v poslední době rodí jako houby po dešti. Jeho státní zástupce je takovej sebestřednej hajzl, že to snad musel trénovat podle nějaký skutečný osoby!

Scary Movie 3 (2003)

Ne tak špatný jako dvojka, ale proti jedničce pořád totální katastrofa. Jasně párkrát se zasmějete, ale jako celek je to hodně slabý!

Panna a netvor (1978)

Přeumělkovaná podoba klasického příběhu – ztráta času na to koukat

Smrtonosná zbraň 2 (1989)

Stará ostřílená dvojka opět spolu, tentokrát výrazně komediálněji laděná o což se stará především třetí do páru – Leo Getz. Příběh se nijak neliší od klasických akčních filmů, ale právě parťáctví Riggse s Murtaughem, doplněné o Getze a okrášlené Patsy Kensit, do které jsem byl jako kluk strašně zamilovanej, posouvá film, na solidní nadprůměr! Rozhodně nejlepší díl celé série! I kdy že jednu věc přeci jen vytknu – jsem si na miliardu procent jistej, že by ten barák autem nikdy nestrhnul!

jOBS (2013)

Veliké zklamání. Vždycky jsem Jobse bral jako jednoho z největších, možná, že po A.C.Clarkovi, největšího vizionáře 20.století. Ale pokud se film drží pravdy tak se ukazuje, že jsem obdivoval totálního asociálního psychopata. No a pokud se film pravdy nedrží tak je vlastrně naprosto zbytečnej. Ať tak či tak, přijde mi snímek jako nedodělanej, plytkej, prostě nic moc

Scary Movie 2 (2001)

silně, ale opravdu silně nepovedené pokračování.! Silná křečovitost a snaha být za každou cenu vtipnej z filmu přímo sálá!

Scary Movie: Děsnej biják (2000)

Solidní parodie na hororové filmy najme pak na Vřískot a Tajemství loňského léta. Pubertální trhlost některých gagů je skvělá!

Johnny English (2003)

Dost slabá až bych si troufnul říct nepovedená parodie na Bondovky. Nebýt scény s autem visícím z odtahovky nebylo by se čemu zasmát a nebýt úžasnejch očí Nataile Imbruglie nebylo by se na co dívat. Jedna hvazdička navíc je za tradičně skvělé padoušství Johna Malkoviche

Líbánky (2013)

Na každého z nás čeká někde minulost. Brutální drama o setkání s vlastní minulostí, a to v ten nejméně vhodný okamžik, je podle mého druhým nejlepším Hřebejkovým filmem. Pozvolné pronikání do příběhu, dobré herecké výkony a skvěle vystavený kontrast mezi úžasnou přítomností a pozvolna odkrývanou, děsivou minulostí dělá s filmu velice dobrou podívanou