Cuky Luky Film (2017) odpad!

"Konečne viem aké to je, keď z Vás niečo vyjde...niečo naozaj veľké" - (pán producent, scenáristi a herci). Pri rozhodovaní sa medzi odpadom s veľkým O alebo odpadom s malým o zavážila (ne)skrytá reklama na našu malomeštiacku diskotéku...preto volím Odpad s veľkým O. PS: názor mojej pani: "Velebnosti, já jdu blejt!"

Čára (2017)

"Vieš, aký je medzi nami rozdiel? Tenká čiara." A tvorcovia túto tenkú čiaru prestrelili. Prestrelili ju hneď od začiatku záberom na kozy pani Fialovej až po konečné pašeráctvo cez TOI TOI. PS: názor mojej pani: "Mám chuť si pustiť večerníček."

Děkujeme, že kouříte (2005)

"Keď máš argumenty, nemôžeš sa mýliť." Dve hviezdičky vyargumentujem tým, že film má celkom zaujímavý príbeh a pointa o tom, že fajčenie je len a len naša voľba tiež nie je na zahodenie. No, kompletné herecké obsadenie mi vyložene vadilo, nevynímajúc absenciu kvalitnej hudby a akejkoľvek väčsej výpravy. PS: názor mojej pani: "Na jedno pozretie stačí."

Delirium (2018) odpad!

Dětská hra (2019) odpad!

Dobrý ročník (2006)

"Pravý športovec prijme porážku rovnako elegantne ako víťazstvo." Dúfam, že je to prípad aj pána Ridleyho Scotta. Mimochodom tvorcovia českých Bobúľ sa nemajú za čo hanbiť. PS: názor mojej pani: "Vadí mi cz dabing a vymenila by som kaderníka pána Russella."

Donnie Darko (2001)

"Každý tvor na Zemi umiera sám." Aj ja sám, umieram neskonalou túžbou vrátiť čas po tomto "filozofickom" skvoste. Snažil som sa nájsť v Donniem Kárkovi nejaké posolstvo alebo vysvetlenie, márne. Asi to bude tým, že som len Bc. Možno docenti s piatimi hviezdičkami to pochopili a vysvetlia to aj samotnému režisérovi. PS: názor mojej pani: "Ani sám režisér nevie o čom to je???"

Drahokam (2019) odpad!

Dva papežové (2019)

"Až teraz som si uvedomil, že vo Vatikáne máme dvoch žijúcich pápežov. Prvým je der Junge z Nemecka a druhým amigo z Argentíny. Veď Nemecko s Argentínou mali vždy k sebe blízko." /príbeh*/herecké výkony*/pointa-/hudba*/výprava*/

E.A. Poe: Podivný experiment (2014)

"Všichni jsme blázni, doktore. Někteří ale ne natolik, aby si to byli ochotni přiznat." Ak je vonku sychravé počasie a riaditeľ ústavu pre duševne narušených ťa nechce pustiť na vychádzku. Pusti si alebo prečítaj niečo od E.A.Poea. Pre mňa osobne trošku sklamanie, kedže som očakával silnejší mindfuck film. PS: názor mojej pani: "Čakala som väčšie napätie. Film pekne ukázal, že nie vždy sú blázni tí zlí a doktori tí dobrí."