Californication (2007) (seriál)

Geniální seriál kterej mě přibyl k sedačce a já ho hltal jak blázen. Absolutní vymanění současnýho americkýho stylu kterej je nám odevšad cpán a radí nám jak máme správně žít. Ale hovno!! Tohle je ten život co se mi líbí a je nám zprostředkován skrze největšího seriálovýho frajera všech dob Hanka Moodyho. Boreček co furt vypaluje, chlastá, píchá, fetuje, nadává a víru má kdesi v hýžďových partiích je prostě totální řízek kterýho jsem začal okamžitě obdivovat nehledě na to jakou spoustu hlášek a jinejch různejch sraček ze sebe každou chvíli trousí. David Duchovny byl pro mě vždycky Fox Mulder ale ukázalo se že pravda je skutečně někde venku, konkrétně v Kalifornii a tam také David zamířil a vytvořil svoji životní roli. Pravda je že zábavnost a tempo první řady postupně slevilo a třeba ve čtvrtý a závěrečný sérii to bylo tak tak ale jinak nesmírně zábavný seriál který mi přirostl k srdci.

Cena za štěstí (2019)

To zas byl jednou průser, takhle blbě dokážou natočit film snad jen češi. Děj úplně o ničem, postavy nesympatický, herecký výkony na bodu mrazu . Zkrátka další naprosto zbytečnej film kterých se u nás ročně natočí mraky. Jedna hvězda za dobrou bitku Jardy Plesla v hospodě.

Cesta draka (1972)

Asijský filmy mě moc neberou ale na Cestu draka jsem se podívat musel jelikož v závěru dá Bruce Lee pořádně přes píču Chuck Norrisovi. Jinak je to takovej průměr co moc nenadchne ale koukat se na to dá.

Cesta zhýčkaného dítěte (1988)

Cesta zhýčkaného Belmonda vedla od nejrůznějších dobrodruhů, zlodějíčků, kašpárků a lamačů dívčích srdcí až sem, k zarostlýmu stárnoucímu chlapíkovi, kterýho Jean-Paul zahrál opravdu výborně, i když je to nezvyk vidět ho "v klidu".

Cizinec (2010)

Přesně ten druh filmu na který se těšíte a pak zjistíte že je to jen další ubohá ptákovina. Johnny Depp se snaží hrát, ale je stejně leklý jako ostatní kolem, no a Angelina mě nikdy moc nebrala. Jediný Benátky šlapou tak jak mají.

Co je vám, doktore? (1984)

Další film se Svěrákem a Krajčovičovou respektive ten první. O Svěrákovi musím napsat že to je prostě pan neherec, ty jeho postavy jsou takový krásně lidský takže i doktor Burda kterýho zde ztvárnil byl taková milá a sympatická figurka. Nejlepší scéna byla na tý schůzi o ochraně životního prostředí jak jim to tam Zdenda všechno vysvětlil a dostal za to po tlamě.

Con Air (1997)

Nadupaný akční nářez s totálně drsným Nicolasem Cagem a neodolatelně brutálním Johnem Malkovichem. Akce brilantní a hlášky téměř lidové. Po vícero shlédnutích nelze než dát plný počet.

Copak je to za vojáka... (1987)

Stará dobrá komedie z vojny u který mě je nějaká politika ukradená, protože je to výborná zábava. V hlavní roli sympaťák Langoš, vedle něj Roden a za nimi nebezpečně stírající Jandák.

Čas zabíjet (1996)

Joel Schumacher je fakt machr, když mezi dvěma Batmanama natočil toto skvostné soudní drama o procesu černocha co vzal spravedlnost do vlastních rukou. Co nelze jen tak přehlídnout je obsazení McConaughey, Bullock, L. Jackson, Spacey, starej i mladej Sutherland, který tady navíc stojej proti sobě. Film nepostrádá napětí i emoce a zároveň je jedním z nejlepších o Ku-klux-klanu.

Černá kniha (2006)

O Nizozemsku toho moc nevím, popravdě řečeno vím jen to že tam uměj hrát fotbal a je to země tulipánů. Jestli bych se tam někdy vydal abych si doplnil základní znalosti, chtěl bych aby mi dělali průvodce Paul Verhoeven a Carice van Houten. Tahle dvojka mi totiž svým filmem rázem učarovala. Brilantně vykreslený obraz druhý světový, herecký výkony špičkový, scénář možná malinko předvídatelnej ale takovej biják si já prostě dám líbit. Válečnej thriller jak se patří, náckové všude kam se podíváš a mezi nimi prvotřídní židovská špionka o který nikdo nemá pochyb a všichni ji žerou. Akce, láska, zrada je tu zkrátka vše co k takovýmu filmu patří. Verhoeven po delší odmlce musel všem dokázat že ještě žije a umí točit přesně tak jak to umí jen on. Žádnej bludnej holanďan se tedy nekoná a k nizozemcům se teď budu vracet častěji.