LOL (2012)

No až na ten závěr, který byl na mě přehnaně emotivní když se v podstatě jasně vědělo jak to dopadne, tak musím říct že se mi film líbil. Čekal jsem že to bude o hodně horší.. a musím se přiznat, že hlavně pro to, když jsem viděl v hlavní roli Miley Cyrus, ale překvapivě to bylo dost v pohodě a na takový oddych fakt slušné..

Divočina (2014)

Spíš mě to zklamalo než potěšilo. Čekal jsem od toho asi příliš a těšil jsem se na něco podobného ve stylu Útěku do divočiny. Ovšem tohle bylo co se atmosféry a zážitku z celého filmu týče o hodně slabší. V některých momentech bych řekl až nudné, ale pořád jsem se těšil na nějaký skvělý konec, ale k mé nelibosti to byl právě závěr, který mě nepotěšil vůbec.. dal bych tomu asi jen dvě hvězdičky, ale ta třetí je za Pacific Crest Trail..

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Tímhle kometářem bych ani tak nechtěl hodnotit závěrečný díl celého Harryho,ale spíš tak nějak ohodnotit všechny dohromady. Trvalo mi velice dlouho než jsem se dostal k tomu abych dokoukal poslední 4 díly, a musím říct že jsem byl velmi mile překvapen. Kámen mudrců: To je naprostá srdcovka a taková nostalgická pohádka..ovšem v porovnání s posledními díly, akčně nic moc. Tajemná komnata: Pro mně osobně nejslabší díl ze všech..nevím prostě mě nenadchl.. Vězeň z Azkabanu: To je jeden ze dvou nejlepších dílu.. parádní atmosféra, mozkomorové, a to všechno doplňuje parádní hudba..ať už ve scénách při cestě do bradavic, nebo ve skvělé scéně v Prasinkách. Úžasné.. Ohnivý pohár: Tohle byla poslední kniha kterou jsem četl, a také mi ve filmu chybělo hodně podstatných detailů,ale turnaj o pohár byl ve filmu snad ještě lepší než jsem si ho u knihy představoval. Fénixův Řád: Druhý nejméně oblíbený díl.. podle mně zbytečně dlouhý a v jistých momentech docela nudný. Princ dvojí krve: Naopak jeden ze dvou nejlepších dílu ze všech. Měl úžasně zajímavý spád, nenudil jsem se ani vteřinu a smutný až dojemný konec, tomu dal úžasnou tečku. Relikvie smrti 1: Než jsem se na film podíval, tak jsem slyšel mnoho ohlasu že první část je zbytečná a v nudná..to bych rozhodně neřekl a také se mi líbilo, že film rozdělili tak, že první část se zabývala časem, než všichni dorazili do Bradavic a druhá se odehrávala ve škole. A nepřišla mi nudná vůbec v ničem. Relikvie smrti 2: Tak tohle je vrchol všeho, konečně se dozvíme jak vše doopravdy bylo a musím říct, že jsem byl velice překvapen. Myslím že by bylo fajn aby vznikla Kniha/film o tom, jak vše bylo v době kdy do školy chodil Voldemord, Severus a všichni ostatní.. aby se vše vysvětlilo naprosto do detailu.. jinak naprostá spokojenost !!

Den zrady (2011)

Jo tak v tomhle filmu bylo pozadí volebních kampaní ukázano asi zatím nejlépe, co jsem kdy viděl. Herecké obsazení je naprosto úžasné. A pro mě zatím nejlepší role Ryana Goslinga, ve které se představil.

Ulovit miliardáře (2009) odpad!

Větší blbost jsem snad neviděl.. vím že naše kinematografie za poslední roky je az na výjimky des, ale tohle i když je to staršího data, tak je to vrchol hnusu !! Nikdy více !!

Gran Torino (2008)

Tak tohle byl neuvěřitelně silný zážitek.. dlouho jsem se na tenhle snímek chystal, a podíval jsem se na něj až když běžel v TV v den 85 narozenin Clinta Eastwooda, takže jsem to nemohl opomenout. Ovšem myslel jsem si že je ten film přeceňovaný a že z něho nebudu tak nadšený jak očekávám, ovšem opak byl pravdou a mé dojmy bezprostředně po shlédnutí byly nepopsatelné. Úžasně zahráno a zrežírovano, úžasně vtipné a trefné repliky, prostě dokonalé v každém smyslu a navíc i nějaký odkaz tenhle film zanechal. Myslím že tenhle film si zaslouží být na takové pozici v žebříčku nejlepších filmů podle ČSFD a byla by chyba kdyby ho pravý filmový fanoušek neviděl. Jsem rád, že jsem ho konečně viděl !! :-)

Kurt Cobain: Montage of Heck (2015)

Naprosto skvělé !! Předčilo to mé očekávání a dvě hodiny uběhly jak nic.. ty animace z Kurtova života doplněné hudbou a hlasem z nahrávek byly dokonalé. Myslím, že tenhle film si zamiluje každý, kdo má Cobaina a Nirvanu rád, a i když ví téměř vše, co má opravdový fanoušek vědět. Velice povedené a propracované k dokonalosti.

Vztek (1995)

Spíš bych to bral jako takovou video zpověď lidi z Brooklynu..o tom co na sve čtvrti mají rádi a naopak co je štve..mně osobne se líbila ta část "dolary a centy" kdy lidé vzpomínali na to, kdy baseballový tým Dodgers hrával ještě v Brooklynu a že po přestěhování do L.A. už není nic jako dříve..

Krvelačná monstra (2011) (TV film) odpad!

No z tohohle děsivého hororu si vybavuju nejvíc slovo PETLICE, které snad v téhle sračce zaznělo vícekrát, než slovo prsten v Pánu prstenů.. no klasický výplach toho nejhoršího co nám může film nabídnout..

2 $ocky (2011) (seriál)

Není to špatné ale upřímně, kdyby tam nehrála Kat Dennings, tak se na to asi nedivám.. proč asi.. ? :D