Vetřelec: Covenant (2017)

Všem kdo Covenant proklínají, mám tuto otázku: A co jste čekali? Nejsou náhodou všechny filmy na jedno brdo? Někdo někam přiletí, nějak se nakazí, něco z někoho vyleze, skoro všechny sežere a pak někam odletí a něco si vezmou s sebou. Žádná velká věda v tom není. Pak už jen záleží na tom jestli to nějak baví. A mě to bavilo :). Škoda jen hlubšího vysvětlení vztahů, historie a filozofie - na druhou stranu pořád to má být o příšerách, krvi a masakru - bylo toho tam snad málo? Nebylo to snad i originální (pokud to ještě vůbec jde)?

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

V podstatě jak přes kopírák všechny jeho filmy. Zmatené vracení se v čase, které není vůbec na místě. Nesmyslné zpomalené záběry. Žádná přidaná hodnota. Vše je ploché a nudné. Vlastně jsme docela naštvaný jak něco takového může opustit studio aniž by někomu neusekly ruce, nebo nevypíchli oči.

Nicota (2016)

Void přinesl pár pěkných příšerek, ale to je tak všechno.

Ochránci (2017)

Za odvahu a spousty zábavy! Už dlouho jsme se tak nepobavil při představě, že to skutečně myslí vážně...všechno mysleli vážně...

Zlato (2016)

Někdy film táhne jenom jedna osoba a zbytek jaksi zaniká.

Iron Fist (2017) (seriál)

Iron Fist má charisma, tomu nejde upřít, ovšem divný, rozvleklý a nesoudržný děj mu odpustit nelze. Snaží se si vytvořit vlastní identitu v rámci Defenders, bohužel mnohdy padá do průměru. Má šanci ale uspět ve větší bandě, pokud nebude řešit svoje nicotné problémy a začne se chovat jako dospělý hrdina.

Síly temna (2006)

Takové malé příjemné nagelované a vyvoněné béčko. Neurazí.