The Monday Night War: WWE Raw vs. WCW Nitro (2004)

Důležitý dokument pro fanoušky wrestlingu. V 90. letech se odehrála "Pondělní noční válka". Společnost WWE vedená Mr. McMahonem a společnost WCW vedená Mr. Bishopem ( financováná miliardářem a zakladatelem CNN Tedem Turnerem ). Okrajový fenomén wrestling se díky televizi dostal během 80.let do širšího povědomí. Na začátku devadesátých let odešla největší hvězda wrestlingu Hulk Hogan z WWE do WCW. Následovali ho i další hvězdy 80.let a nových tváří z počátku devadesátých let. Začala tak "Monday Night War". Každé pondělí, tak mohli diváci večer sledovat souboj dvou největších wrestlingových organizací. WCW a jejich pořad Nitro od začátku vedl sledovanost. WWE a její pořad RAW však postupně začal sledovanost ztahovat. Toto období wrestlingu pomohlo natolik, že z průměrného počtu diváků okolo 2.miliónů až k hranici 5 - 7. miliónů. TOTO OBDOBÍ SE NAZÝVÁ ATTIDUTE ERA a jedná se o nejlepší obodbí wrestlingu v historii. Velkou hvězdou WCW se stal Bill Goldberg. Největšími hvězdami WWE Steve Austin, The Rock, Shawn Michael, HHH, DX, Undertaker a Makind. I díky tomu WWE vyhrála tento boj a nakonec po krachu WCW i koupila

The True Story of WrestleMania (2011)

Úžasný dokument o vzniku největší PPV akce, kterou ročně vidí na vlastní oči přes 70.000 fanoušků na stadiónu a milióny u televizí. Dokument je zdílny společnosti WWE. Pro fanoušky wrestlingu nutnost vidět.

WrestleMania I (1985) (pořad)

Pro fanoušky wrestlingu přelomová PPV akce díky, které se wrestling dostal do povědomí široké veřejnosti.

Gladiátoři 2000 (1999)

Pro fanoušky wrestlingu velice důležitý dokument mapují období Attitude Ery a zákulisí tohot fenoménu.

Babovřesky (2013) odpad!

Oproti Kamenáku bohužel nuda. Je vidět snaha představovat se původní postavy ze Slunce, seno.

Kameňák 3 (2005)

Bohužel! Třetí film se nepovedl.

Kameňák 2 (2004)

Fajn pokračování. Nic proti ostatním uživatelům. Mě se tento film líbí. Sranda film posbíraný z vtipů.

Kameňák (2003)

Pařba ve Vegas (2009)

Za poslední roky nejlepší komedie, která se dá vidět pořád a pořád a pořád a pořád dokola. Skvělý nápad. Kdo by to neznal se ráno probudit a nic si nepamatovat po kalbě. Výborná pointa filmu a LUXUSNÍ MUZIKA!!!

Časové pásmo bylo změněno