peter12

peter12

okres Topoľčany
Stupiť do pekla je ľahké, vyliezť z neho von je ťažšie

<< předchozí 1 2 3 4 13 24 36 47
    • 2.5.2021  22:18

Film som videl ešte keď to bola novinka a až teraz som si naň zase spomenul. Hrá tam môj obľúbenec z hrozby z temnoty a i keď kde vždy sa na neho dobre pozerá, táto rola sa k nemu nehodila. Videlo, že sa v nej necíti až tak dobre. Je tu strašne hlúpučký scenár a je jasne, že tento remake vynikajúceho originálu je robený len za účelom gore orgií a tak všetko ostatne zostalo v ústraní. Je to divoký slasher a pri takých býva zriedka logika a tento rozhodne výnimka nebola. Originál disponoval bravúrne ponurou atmosférou, ale tento ju vobec nemal a tá tu chýbala. A killer bol jasný od začiatku i keď scenár sa snažil to zamaskovať aby bolo viacero podozrivých, ale u mna teda neuspel. Pred rokmi som tomuto filmu dal 3* a tak teraz to meniť nebudem, ale najradšej by som tak urobil a dal 2*, toľko si zaslúži, za to všetko, čo sa tu dialo či nedialo.

• 2.5.2021  00:00

Film neponúka nič, čo by som nevidel niekde inde alebo by ma to mohlo aspoň zaujať po príbehovej stránke. Film zabíja hlavne prekliate dlhá stopáž. Pri tomto námete a hlavne preto, že je tu vela zbytočných scén, mohol film mat minimálne o 30 minút menej. Troška chválim, že i keď som sa prichystal na ducharinu, tak neriešil iba to, ale i minulosť hlavného hrdinu. Je tu pár zvratov, ale ktoré sa u tohto nezáživného filmu ľahko odhalia už pred ich znázornením. Technicky je na slušnej úrovni, od kamery až po veľmi schopných hercov na čele s Amandov Seyfried. Lenže film si po celú dobu nevytvoril ani jednu vypätejšiu scénu a čo zamrzí asi najviac, všetko podstatné sa dialo mimo zaber alebo to tvorcovia celkom odignorovali. Takže nielenže film plynie veľmi pomaly, ale ani skoro nič neukáže a v takýchto projektoch je to rozhodne premrhaný potenciál a to je škoda. Slabé 3*.

• 29.4.2021  00:52

Film od začiatku vyzeral, že potrebuje dostáť jednu na p.č. aby sa schopil a minimálne jednu dostal a naozaj sa prebral. Čo vyzerala jednoznačná záležitosť, to napokon dospelo k tomu, že to až tak jednoznačne nebolo. Je to chaotické, divák nemôže mat ani tušenia, kto je kladný a kto je záporní hrdina a keď sa to i z tej zmesi masakru dozvie, je mu to už jedno, keď sú aj tak všetci mŕtvi. Masky super, krvavosť tiež, len tej logiky sa šetrilo a na príbehu sa tiež mohlo ešte zapracovať. Ako jedno hubka bez logických elementov paráda, ale druhýkrát to vidieť minimálne rok nepotrebujem. Čisté 3*.

• 28.4.2021  23:00
    Girl in the Basement (TV film) (2021)

Je to veľmi, ale naozaj veľmi znepokojivé. Viem, že niečo podobne sa už vo svete stalo a tento film sa tomu veľmi približuje. Je to tv film a je to aj vidieť, ale zas viac priestoru na predvedenie tu hádam ani byt nemohlo. Herecké prejavy vynikajúce a to, že nestarli i keď roky ubiehali ma až tak nesralo, film si to vedel ľahko vykompenzovať nejakou dramatickou scénou. Sem tam fandím zaporakom, ale tu sa to nedalo. Nenávidel som ho za to, čoho bol schopný a čo robil vlastnej dcére. Tá odmeranosť, ľahostajnosť a ješitnost hlavnej postavy ma do konca udivovala, či naozaj taká sviňa mohla existovať. Od začiatku do konca film nenudil i keď som vedel ako ten film skončí, tak som naň čakal, nech už príde a ten teror skonči a príde konečne i radosť. Podobných filmov som videl niekoľko, ale tento je jeden z najrealistickejších. Silne 4*.

• 26.4.2021  23:30
    Honeydew (2020)

Ja som išiel do tohto filmu s obavami a aj patričným rešpektom, nielen kvôli tomu, že film má veľmi odlišne hodnotenia divákov. Jedni ho milujú, iní zatracujú, ale i preto, že EvilPhoEnIX to tak slušne a odhodlane popísal, že presne som vedel, že to pre mna nebude. A veru nebolo a ja tĺk som do toho aj tak išiel. Ja nemam problém s pomalšími filmami. V tom by som určite chybu nevidel a nevidím ju ani v tom, že film sa hlavne sústreďuje na psychické násilie, ako to fyzické. Len problém vidím v tom, že som si nesadol s postavami a ani dejom. Postavy ma iritovali od začiatku, tie ich chovania a celkový ich prejav mi tvorilo žlčové kamene a tak som si nemohol užiť a ani všimnúť všetko okolo nich ( hudbu, zvuky atď..). Po obsahovej stránke tiež žiadna sláva a remeselná stránka filmu ma vobec neoslovila, tie prepolene obrazy vo filmoch mi skoro vždy vadia a tak to bolo i tu. Keď náhodou má film nejaký potenciál, ja som ho nenašiel.

• 24.4.2021  00:44

No ja som čakal oveľa intenzívnejšiu jazdu, keďže sa jedná o CAT. Ale nie, film ma najprv prekvapil humorom, je ho tu veľa a keď sa jedná o Ázijskú kuchyňu, je prevažne hlúpučký i trápny. Takže som všetko vsadil na erotiku, ktorá tu aj bola, ale vobec nie v takých dávkach, na aké som pri takýchto filmoch zvyknutý. Herecké prejavy okrem výnimiek boli mizerné. Čo ma bavilo bol príbeh. Pripomenul mi príslovie,, Dovtedy sa chodí s krčahom po vodu, kým sa nerozbije." A tak je to aj tu. Fyzické i psychické tyranie, ponižovanie a prekročí sa hranica a jeb.... Páčilo sa mi to i s tým humorom, ale stačilo troska viac pritvrdiť, takto len silne 3*.

• 20.4.2021  00:25

Všetko čo som aspoň trocha mohol u Tromi, tu vobec nebolo. Ta morbídnosť a nechutnosť tu prakticky nebola, boli tu hnusné triky, ale žiadne nahotinky, krv ani vtipne sceny. O ne sa sem-tam i snažil, ale vyznelo to trápne a nie vtipne. Najviac ma iritovali tí urevaný ľudia, bodaj by im niekto hubu zašil. Slabučká, veľmi slabučká časť. Slabé 2*.

• 19.4.2021  23:04
    The Power (2021)

Ja celkom ani neviem, čo mám k tomuto filmu napísať. Atmosféru ma slušnú a i herecké obsadenie a prejavy sú na slušnej urovni. Len čo mi až tak nesedelo bol celkovo zvláštny a pre mna i divný príbeh. Príde nová krv do nemocnice, každý ju pozná, každý ju ponižuje a potom to začne....To som videl toľkokrát, že už ma to až tak prekvapiť nemôže i keď tento film ma i tak stále čo ponúknuť. V tme sa skrýva temnota a tá v tomto filme hra hlavne rolu a ide im to skvele. A čo mi ešte vadilo bolo, že príbeh bol celkom komplikovaný. Je tu niekoľko zvratov a vyznať sa v nich dá trocha zabrať. Vo filme nie je krvavosť, ale kompenzuje si to silnou atmosférou a neznámom, bez novodobých u škriekaných bubákov. Celkovo film ide starou školou strašenia a to mi lichotilo, lebo už je malo režisérov, ktorý idú, v tejto dobe už mŕtvym štýlom.

• 15.4.2021  00:33
    High Plains Invaders (TV film) (2009)

Je mi len ľúto, že v takejto sračke som videl môjho obľúbenca Jamesa Marstersa. Bol dobrý v Buffy i Angelovi, ale tento votrelčí western neustal ani on. Je to totálna blbost a od začiatku si serie do svojho jazierka. Tie nemotorne mikrovlnky by nezabili ani kravu, ktorá by bola ako rodinný dom. Ale zas dizajnovo neboli až také zle, keby ich aspoň príbeh niekde posúval. Ale to čo nám chceli nahovoriť tvorcovia sa mi zdalo detinské a šialene. Deň nezávislosti, len vo westernovom šate, no dobrá haluz. Slabé 2*.

• 14.4.2021  22:50

Najprv som si myslel, že tento film bude jeden z mnohých, ktoré sú natočene o známej a aj krvavej legende Bigfootovi. Lenže na moje prekvapenie, v tých lesoch sa skrýva aj iná legenda a to Wendigo. S ním aspoň v podobnej podobe som sa prvýkrát stretol v seriáli hrozba z temnôt a tá časť je jedna s tých lepších. Je cítiť, že film nedisponoval vysokým rozpočtom, vidieť to na maskách a i prevedeniach monštier. Vraždy tiež nestali za veľa a herci moc umenia nepobrali. Ale zas hrať tak blbé postavy, môže byť fuška. Je tu i veľa klišéovitosti a predvídateľnosti. Jediným pozitívum je les a z toho plynúca atmosféra. A z toho v tme pozerajúceho jeleňa som mal nepríjemný pocit. Slabučký film o dvoch legendách. Keď už nenadchol príbeh, tak mohla aspoň krvavosť, ale aj s tou sa šetrilo, ako na všetkom, čo je pre kvalitný horor dôležité. Tak slabé 2*.

• 14.4.2021  00:29

Poslednej dobe sa z čarodejníckymi filmami roztrhlo vrece. Poslednej dobe je toto tretí alebo štvrtý, ktorý som videl. A musím povedat, náramne som sa bavil. Toto je presná ukážka toho, že tento námet sa da spraviť aj inač, neopozerane. A to najskôr vyzerá tak, že film sa na moc nezmôže, ale opak je pravdou. Odkedy jedna z " čarodejníc" pristúpila na hru inkvizítora, v tej chvíli sa film parádne rozbehol a ukončil to bravúrnym stvárnením sabatu. To čo sa tam dialo bolo neskutočné. Za to môže i vynikajúca kamera, ale predovšetkým herečky, ktoré to pojali tak realisticky, že keby žili v 15-17 storočí, na tej hranici by určite skončili. Bravúrne to zahrali. Škoda len toho, že film troska nepritvrdil. Núkalo sa to tam. To je, ale len jedna mala chybička. Inač nemam, iné čo vytknúť. Ani neviem ako mi film ubehol, Silne 4*.

• 13.4.2021  00:44

Puppet master troška inač a dá sa povedat i troska srandovne . Teraz sa tu stretli dva babkovske svety, Puppet master a demonic Toys a hlavne Ups Daisy bavila. Puppet Master boli oveľa vylepšený, ale ako classic som ich mal radšej. Nechápem celkom filmy, ktoré sa pokúšajú o pekne stvárnenie démona a nemajú na to vobec rozpočet, ako i tento zázrak. Tá cela kravina o demonovi a konci sveta bola hnusná, ale všetko okolo toho bolo celkom v pohode. Len škoda, že v týchto častiach nehrajú aj herci, ach jaj.

• 12.4.2021  23:40
    True Fiction (2019)

Nie, že by som nevidel veľa podobných filmov i s podobnou zápletkou. Ale tento má dostal svojou intenzitou a tým, že je tu niekoľko zvratov a dlho film tají čo je pravda a čo zas fikcia. I keď film sa rozbehol s gore až pri konci, mna bavil skoro od začiatku. Je tu nejaká ta predvídateľnosť, ale zas i niekoľko prekvapení. Herci zahrali ukážkovo. Neviem prečo mi to pripomínalo Pomsta znásilnenej, ale asi kvôli hlavnej zakrvavenej hrdinke, ktorá si to užívala. Ja som spokojný, aj keď skoro po celú dobu je to hlavne thriller a až koniec pričuchne i k hororu, mna príjemne prekvapil. Slabé, ale 4*.

• 11.4.2021  22:41
    The Vigil (2019)

Nestáva sa často, že je natočený horor zo židovského prostredia, tradícií a mytológie. A tak som sa na tento film do cela tešil, ale asi som sa nemal. Lebo film neponúka nič nové. A aj to čo je stokrát prevarené, nedokáže pojať aspoň trocha zaujímavo či svižne. Jedine s čím ako-tak zaujme je atmosféra. Tá je niekedy celkom silná i ponurá. Ale celý film sa nedá stavať len na nej. Lakačky slabé a zobrazenie démona ako rozmazanú machuľu, tiež nie je určite pozitívum filmu. Ten tu mohol byt znázornený lepšie a hlavne démonickejšie. Tak som myslel, že aspoň finále ukáže niečo mrazivé, poprípade príde aspoň nejaký prepracovaný zvrat. Ale nič z toho sa nekonalo. Ako finále prišlo, tak aj odišlo. Tam ako sa zdá došli celkom nápady. I keď zíva lacnotou, kamerovo bol na slušnej urovni a tým aj atmosféra rástla. Je to medzi 2-3*. Ale keď z tohto prostredia veľa filmov nevzniká, prikloním sa k tomu vyššiemu hodnoteniu.

• 11.4.2021  02:10

Táto časť neprináša nič, čo by som už nevidel. Pretože sú to hlavne zostrihy z minulých časti. A tak celkom nechapem, načo bolo toto dobre. Sú ľudia, ako napríklad ja, ktorý ideme postupne a hlavne dátumovo po sebe. A tak pre mna tato časť je totálne zbytočná. Nehádam sa, bola v pohode, veľa vrážd i bábky sa vyhrali i vydarili. Vraždy tiež ok, len nemôžem celkom pochopiť, na čo alebo pre koho toto vzniklo. Zmysel som vážne nepobral. 3* Sú doma, ale je to naozaj úspech?

• 11.4.2021  00:45
    47 metrů (2017)

Tento film patrí k mojim najobľúbenejším, čo sa týka žraločích hororov. Len dvom som dal 5* a to čeľustiam a tomuto filmu. Už som ho videl veľakrát, ale až teraz naň píšem i komentár. Je to vynikajúca, temna záležitosť. I keď sa to odohráva v temných vodách, je tu skoro všetko vidieť a čo nevidieť, to ma trápiť nemusí. Lebo nie všetko je tu tak, ako sa javí.A tak pristupuje i kamera. Lenže keď už ho pozerám minimálne piatykrát, tak si všímam i detaily. Takže je tu veľa blbých náhod, len kvôli dramatickej stránke a to troska zamrzí. Ale inač filmu nemôžem uprieť nič ostatne. Je i tak u mna vždy druhov voľbou, keď si chcem pozrieť kvalitný film o žralokoch.

• 11.4.2021  00:37
    Až do nebes (2020)

Na začiatku roka som si povedal, že budem hodnotiť len horory, thrillery a nanajvýš filmy, ktoré sa k nim aspoň približujú. Tu je žáner len thriller a tak som k tomu aj pristupoval. Lenže tam chýba určite žáner akčný, lebo sa veľmi podobá na rýchle a zbesilo šmrncnutý s Dannyho jedenástkou, len na Španielsky spôsob. Vážne som sa bavil. Hlavná postava mi prišla najskôr nesympatická, ale ako sa oťukal, bol z neho človek, čo vie, čo chce. Má 121 minút, ale vobec nenudí. Je tu všetko čo tu má byt a aj niečo na vyše. Naozaj, stále je ako na hojdačke . Do väzenia. von z väzenia. komu mam veriť a komu zas neveriť, kto ma odrbe a kto je lojálny a ďalšie veci, čo sú úzko späté s podvodom či klamstvom. A tak akčná stránka je bravúrna, ale i tak je tu niekoľko prešľapov, ktoré tu 1* vzalo, ale na silne 4* to aj tak malo určite. A ten koniec, ach ten koniec...

• 10.4.2021  00:55

Začiatok vyzeral zaujímavo. A to bol celkom kludný, pokým sa myšky nedostali z klietky. Potom to už malo hnusný strih a postavy sa chovali ako čisté hovädá. Celkovo to bolo zabité tým, že z killerov sa stali nejaké zombie hráčky. Ako som rozmýšľal, tak som rozmýšľal, logika nepustí. Veľa toho tu nie je vidieť, ľudia umierajú, ale keďže kamera je totálne mimo, nemam celkom prehlad, čo sa tu deje. Páčila sa mi jedna z posledných preživších, na ňu sa dobre pozeralo. Preto ta 3*. Keby tu bolo ukázane, prečo sa tí ľudia zmenili, tak by som sa to snažil aspoň pochopiť. I keď logiku by to nemalo, tak aspoň by som vedel, o čo ide. Takto veľa otázok, žiadna odpoveď. Slabé 3*.

• 9.4.2021  23:00

Keď som to videl prvýkrát, tak som to hodnotil 3*, ale komentár som nepísal. Do polky filmu som si hovoril, prečo som dal tie 3*, však to je vynikajúca žraločia naháňačka. Lenže potom sa film prehupol do svojej druhej polovice, kde bolo samé klišé, pády do vody a neskutočne veľa primitívnych náhod. Tak tam som pochopil pre čo tá 3*, ktorá je zaslúžená. Určite je lepší ako ktorákoľvek sračka o megalodonovi. Super triky, hlavne tie zo žralokom. Veľmi dobrý herci a hlavne veľmi rýchle tempo, ktoré nepoľaví do konca. Ale práve preň sa tvorcovia dopustili niekoľkých kravín, ktoré boli až trápne.

• 9.4.2021  00:35

Tu konečne bábky dostali viac priestoru a je tu viacej mŕtvol a slušne prevedených vražd. Ale toto vsetko nastalo až v posledných cca 15 minútach. Dovtedy to bolo len tápanie v rovine romantickéj j a v rovine nezaujímavej. Príbeh tu bol, ale strašne lacný i na túto sériu. A postava Roberta má hned zo začiatku vytáčala a herecký predstaviteľ sa tiež moc nepreviedol. Preto nie som si celkom istý, či ma vytáčala tá postava alebo len ten herec. Ale inač som spokojný. Po niektorých podpriemerných častiach, prišla konečne jedna priemerná. Ale pochybujem, že nejak podobne to bude aj v ďalších častiach tejto pre mna zbytočne dlhej serie. Ale i tak som zvedavý, čo zas vymyslia, tí umelci.

• 8.4.2021  23:46
    The Dry (2020)

Mňa niekedy takéto pomalé krimi drámy ubíjajú a inokedy zas dosť bavia. A táto je tá druhá varianta. Film vzájomne rieši dve tragédie. Jedna sa stala v minulosti a jedna v prítomnosti. Len film nie je len o tom. Je o ľuďoch, ktorý nezabudli i keď tam ten človek nebol 20 rokov. Je to i o kamarátstvach, ktoré vie preveriť každodenná maličkosť, ale čo potom, keď sa stane niečo fakt zlé? Bolo tu veľa otázok a aj veľa možností, kto to mohol spraviť čí v jednom alebo druhom prípade. Film je krásne prepracovaný, bez zaváhania si ide svojou cestou a na jej konci je vysvetlenie, ktoré doposiaľ nahromadené otázky rieši. A i keď som videl veľa podobných filmov, neuhádol som ani jeden zvrat a to sa nestáva až tak často. Tvorcovia si dali záležať, aby to malo aj dramatickú rovinu a i tajomno, do úplného konca. Herci boli skvele vybraný a aj sa odvďačili dobrými výkonmi. Takýto film s pomalším tempom nebude mat moc priaznivcov, ale mna si teda získal. Silné 4*.

• 7.4.2021  23:09

Retro puppet master som si pustil, len kvôli tomu, lebo som si spomenul, že túto sériu nemám ukončenú. Po tomto akože počiatku už silno váham, či mám ísť do ďalších častí, ale mám rad výzvy a toto bude teda veľká výzva. Tu už sa hovorilo o bohu i o mystike, prišli nejakí vandráci, ktorí sa oháňali rukami a tie ich mutujúce hlásky boli ohromné(FUJ). Film ma nemohol šokovať, lebo som vedel, že idem pozerať riadny brak a preto som bol s tým celkom zmierený. Idem jasné i do ďalších dielov, zatial séria nepadla na úplne dno, tak chcem byt pri tom, či sa tak stane. Tu dávam slabé 2*.

• 7.4.2021  22:57

O tomto filme som vobec nič nevedel. Žiadny komentár, ani obsah a bol som lenivý si niečo o ňom zistiť mimo tejto stránky. Tak som vobec nevedel, čo mám čakať. Film je o jednom ospalom mestečku, kde začne vyčíňať partička hajzlíkov. Ja som už dlhšie nevidel film, kde by ma vrahovia tak strašne iritovali, ako to bolo v tomto filme. Nielenže nič neukázali, ale keď aj niekoho odkrágľovali, tak len zo zálohy alebo odzadu, taký boli statočný. Myslel som, že aspoň miestny hrdina bude dobrým protivníkom, čo som sa ako inač mýlil. Film bol nezaujímavý a v konečnom dôsledku i hrozne tupý, a ten klišéovitý koniec sa vážne ťažko predychával. Celý film bol totálne zbytočný. V každom filme sa má hľadať aspoň niečo dobré, ale tu vážne nemam potuchy, čo tu bolo dobre. Hádam len sympatická ženská postava, za to tú 1*. Lebo vrahovia, prevedenie vražd, obsahová stránka i celé to prevedenie bolo blbé a to totálne.

• 6.4.2021  22:07
    Underground (2011)

Keď som si čítal obsah, tak má hned napadlo, že sa to asi bude podobať na metro. Ten film má celkom neoslovil, ale mal niekoľko vynikajúcich scén a dúfal som, že tento ho aspoň v tom napodobní, čo sa, ale nestalo. Určite by film bol schopnejší, keby to chytil do paciek aj schopnejší režisér, poprípade lepší scenárista. A keďže sa tak nestalo, na filme to veľmi vidieť. Prišla partička bucháčov do podzemného krytu a na moc sa teda nezmohli. Tí mutanti boli kvalitne prevedení a i prostredie malo svoj potenciál. Lenže to bolo aj tak k ničomu, keď sa len hlúpo kecalo alebo umieralo bez čo i len slušne vypadajúcej sceny. Ako to pri takýchto filmoch býva, chovanie postav je tak príšerne sprosté, že ich chcete zabiť aj vy. Ale to nie je problém len tu, ale skoro pri každom aspoň trocha podobnom. Film mal dobrú stopáž, ale strašne pomalé tempo. Na takýto príbeh i minúty, to mohlo byt oveľa besnejšie a viac, oveľa viac vygradované. Takto len slabé 3*.

• 6.4.2021  00:59

Práve pre toto milujem Taliansky horor. I keď je vo filme jednoduchý príbeh, vie prekvapiť nahotou ci drsnosťou a v takom pekne morbídnom šate. Ale celkom neviem, čo ma v tomto filme bavilo viac. Nahota bola dá sa povedat od začiatku až po koniec. Herečky vybrané krásne a hlavne také, čo sa to nebáli ukázať ani tie najintímnejšie detaily. Ďalšia silná stránka tohto filmu je gore, hned od prvého upáleného v bazéne cez vrták v ženskom vaginalisu( tá scéna je mimochodom najlepšou) až po roztrhanie vlčiakmi. Je pravda, že nie všetky vraždy mali svoj zmysel či zaujímavosť. Ale mna to nejako teraz nezaujímalo. Nechal som sa unášať rýchlim tempom a krvavosťou. Hádam i taký David Cronenberg si z tohto filmu niečo vzal. Som veľmi rád, že som tento zabudnutý skvost objavil, Silne 4*, na tu 5* tu niečo málo ešte chýbalo. Hádam, keď dám repete, tak možno ....

• 5.4.2021  22:48
    The Toll (2020)

Včera som videl dva horory, ktoré krvou nešetril, ale i tak má nebavili, lebo ich technická stránka nestála za nič, nie, že by nemali i iné chyby. Tento po prečítaní obsahu sľuboval, že bude iný a aj bol. Tu zas tej krvi nie je skoro vobec, ale má iné prednosti. Sú tu skoro po celú dobu len dve postavy, ktoré si od začiatku neveria a cítiť, že na konci príde i nejaké prekvapenie. A prišlo aj keď celkom o prekvapenie ako také, ani nie. Musím sa priznať, že celý ten príbeh o nejakom vyberačovi mi pripadal, len tak umelo vytvorený, lebo už v tejto dobe sa dá ťažko niečo nove stvoriť, čo by bolo i originálne a aj zaujímavé. Technická stránka filmu bola slušná, lakačky boli obstojne a jedna z nich bola dozaista zdrvujúca. Film je hlavne o atmosfére. Sú tú ľudia, ktorý o sebe nič nevedia, prídu preludy a tmavý les. Prostredie a všetko okolo toho, ešte viac tú atmosféru, znásobovalo. Herci obstojní, len škoda, že hlavná hviezda Toll sa tu ukáže len sporadicky a to bolo, si myslím na škodu, lebo vždy keď sa ukázal, stálo to za to. Veľmi slušný psychologický thriller, ktorý má, ale len minimálne prvky hororu. Bohužiaľ.

• 5.4.2021  01:11
    30 stříbrných (TV seriál) (2020)

Španielsko stvorilo niekoľko zaujímavých hororov a tento seriál k nim určite patrí. Prvá polovica serie je parádna i ukážková, potom sa zvoľní tempo a i zaujímavosť odíde asi aj do samotného pekla. Otca Vergara i jeho hereckého predstavitela som žral, len škoda, že scenár už pri konci vobec nezvládal ustáť to tempo. Ale aj tak prvej sérii dávam silne 4*. Naj častou u mna je zrkadlo.

• 5.4.2021  01:05

Mne sa táto časť páčila. Hlavne ten začiatok, čo prišlo zo samotného pekla bolo kvalitne prevedene i ukázané. Potom sa to troska zvoľnilo, ale tá holubica bola top, čo som v tejto sérii zatial videl. Troška ma prekvapilo to finálne ukončenie. Bolo také nijaké, ako keby na tom už nezáležalo.

• 5.4.2021  00:55
    Clownface (2019)

Hneď na začiatok, nie je to o klaunovi zabijakovi. To len režisér, scenárista a i herec v jednej osobe má veľmi bujnú fantáziu. Ten face by mohol patriť k Texaskému masakru, ale určite nie, ku klaunom, nechapem už len ten samotný názov a dianie vo filme, to už vobec nie. Jedine ma mrzí, že som pri pozeraní tohto filmu nemal palacinky alebo dolky, toľko džemu, ktorý bol tak zbytočne použitý, mi ho bolo fakt ľúto. Od začiatku až po koniec je tu len trápnosť. Žiadny premrhaný potenciál, tento film nemal vzniknúť, naozaj nechapem, prečo a pre koho sa tak stalo. Hnusná maska, gore žiadne, keď nerátam tu marmeládu, herci otrasní a po obsahovej stránke, tiež príšerne klišéovitá záležitosť, bez čo i len jedného zaujímavého momentu. Išiel som do tohto mega projektu s tým, že to bude kurevsky zlé, ale aspoň sa trocha zabavím. No bolo to kurevsky zle, ale nezabavil som sa. Naposledy som odpad dal 30.10.2019 a to 47 Meters Down: Uncaged a ten má iritoval o niečo viac, takže tú sa prikloním aspoň k tej 1*.

• 4.4.2021  22:57

Toto je pravé jeden z filmov, ktoré určite nie sú pre každého. Pri takomto tipe filmu sa nemusí rozmýšľať, tu celkom stačí si vychutnávať tie časté morbídnosti ako je napríklad rozpáranie ceckatej slečny a jej črevami uškrtenie toho, čo ju klátil. Bavil som sa hlavne na hereckých výkonoch, tie boli otrasne a aj ten, čo sa podobal na Jean Rena, bol ukážkovo zlý. Je samozrejme, že film nič okrem krvavosti a solídnych masiek ponúknuť nevie. Bol robený len kvôli tomu, to bol naozaj celý účel filmu. Režisér vedel, že aj takýto jednoduchý, ale zato krvavý film si nájde fanúšikov. Ja k nim patriť nebudem, ale keby boli herecké výkony aspoň priemerné, tak by film bol oveľa stráviteľnejší. Videl som niekoľko podobných filmov, ale z Brazílie ešte nie. Je to na čisté 2*, ale ten hnusne oblečený killer sa mi páčil, tak tu 1* ešte prihodím.

<< předchozí 1 2 3 4 13 24 36 47