peter12

peter12

okres Topoľčany
Stupiť do pekla je ľahké, vyliezť z neho von je ťažšie

<< předchozí 1 2 3 4 11 22 32 42
    • 19.5.2020  22:43

Rok 2019 určite nepatril zombie filmom, niekolko plamienkov tu bolo, ale žiadny nebol mega dobrý a tento je len slabý priemer. Postavy sa chovali ako cistý blbci a sympatie tiež nemala u mna žiadna postava, tolko nesympatických postav na jednom mieste tu už dlho nebolo. Vobec nik sa neunúval objasniť pôvodcu vírusu, ani prečo niekto je voči nemu imúnny a ani, či svet bol alebo nebol napadnutý. Vela otázok, žiadna odpoveď. Film sa sústredil len na vybíjanú a na to aby tu bolo čo najviac gore, ktoré bolo slušne , ale ani taký zombie film sa nedá celý stavať len na krvavej stránke, Avšak na tú jedinu sa dalo v tomto filme pozerať, tak aspoň za ňu, slabá 3*. Nieje to nič prevratne, ale ani celkový brak.

• 19.5.2020  00:50
    Angel - Zkouška (S02E09) (epizoda) (2000)

Už to začína byt riadna nuda, nič ine len Darla, som zvedavý do kedy to budu tvorcovia natahovat. Aj tie trapne 3 ukoly boli riadne fádne, celkom vypustené. Naozaj dúfam aj si prajem, že i keď nie hned ta potom cast ale aspoň tie najbližšie to troska posunu inam, lebo toto zacina byt naozaj nudne a stereotypné.

• 19.5.2020  00:45

Jeden z mala Hammerov, ktorý ma moc nezaujal. Príbeh o múmii, ktorá ani múmiou nieje a nemá čo ponuknut. Skoro nič tu nevidíme, keby aspoň roztrhané telá, ale len vánok, a potom už len mierne natrhnuté hrdlo, čo z tohoto filmu robí len slabo pozeratelnú jedno hubku. Okrem toho, že som si spomenul na múmiu z roku 1999, kde i náš Imhotep zhanal artefakty, ktoré mali archeológovia a keď ich dostal, len pár slov a bol oživený. Hádam sa tvorcovia inšpirovali týmto filmom, a keď áno, chvalabohu len čiastočne. Dobre sa pozeralo asi len na V.Leon a kedže je to Hammer troška nadhodnotím, pravdaže musím.

• 15.5.2020  23:09
    Awoken (2019)

Zo začiatku to vyzeralo veľmi sľubne. Filmy o spánkových problémoch mám celkom rád a keď sa k tomu pripojí i nejaká demonická bytostka, tak by ma to mohlo celkom dobre od rovnať. No, ale nestalo sa tak a to z dôvodu veľkej predvídateľnosti a hlavne nespočetného kopírovania iných filmov. Poslednej dobe som sa dosť zameral hlavne na seriáli o démonoch a posadnutostiach a badal som tam dosť veľkú spojitosť s týmto filmom. Preto ma to vo viacerých momentoch až tak nedostalo a to boli asi i scény, ktoré mali diváka najviac zaujať. Ale to je asi len môj problém, že táto téma záčina byt pre mna trocha nezaujímavá.Ako hlavný aktéri prídu do bunkra, záčina to mat grády, ktoré sa každým napredovaním stupňuje, až príde koniec a ten to celkom dobre od.e.e. Lakaciek tu bolo niekoľko, zaujali asi len dve. No a samotný herci nebolí zlí, len hlavná predstaviteľka mi bola od začiatku nesympatická. Je to určite jeden z tých lepších démonických filmov, no, ale ja som už týmto troska presýtení, a tak môžem dať len silné 3*. Za nejaký čas sa pozriem na to znova a možno prehodnotím moje rozhodnutie.

• 12.5.2020  00:37

Niečo ako Re-Animator len o čosi zábavnejší , ale i o čosi menej prepracovaný. Normálne som sa bavil a to od začiatku až po koniec a to filmy o Frankiem a jeho lacných napodobeninách nemám až tak v láske, asi len okrem Hammeru. Ale tento do cela ušiel. Najväčšie grády to začalo mat od vybuchujúcich tiel prostitútok cez vzkriesenie Frankenwomen až po koncovú milú pointu. Jeden z tých lepších hororov od tohoto brakového šialenca. Silné 3*.

• 11.5.2020  22:59

Pre mna dosť príjemné prekvapenie. Nemôžem povedať, že príbeh o Babe Yage by bol pre mna niečim nevídaným. Je niekoľko filmov o tejto legende a táto dopadla do cela dobre. Je fakt, že do hororu to ani moc nezasahuje, je to niečo podobne ako Harry Potter, len o kúsok temnejšie. Krvava scéna tu nieje žiadna, ale tento film nešiel touto cesto, ale atmosférickou. A tá mu vychádzala a k tomu mu vynikajúco sekundovala kamera aj triky. Sú tu aj vypäté vzťahy: rodičia vs. deti a na to sa tiež veľmi dobre pozeralo. Keby režisér troška pritvrdil, hádam by z tohoto bola aj 5*. Takto je to pekne vycibrená fantasy rozprávočka s ponurou atmosférou, ale za to môžem ponúknuť len silné 4*.

• 11.5.2020  01:16
    Angel - Miláček (S02E05) (epizoda) (2000)

Tak tato časť je krok spať. Je tak sprostá a prehnaná, že sa mi chcelo i tičkovat a to mam žalúdok dosť dobrý. Kohokoľvek keď jebnete dreveným kolom do srdca zomrie, hádam len Freddy, Jason a ešte par filmových legiend by sa zasmialo, ale pre napr. upíra je to koniec. Ale tato cast je v tomto inovujúca, diabnolska pravnicka spoločnosť môže ozivit kohokoľvek a rozhodnú sa ozivit starú upirku, aby zabila Angla. Nieje to ani satan ani nikto s pánov temnôt, ale jedna puca, no ďakujem za toho debila, ktorý to vymyslel.

• 11.5.2020  00:20
    Critters Attack! (TV film) (2019)

Shit bola štvorka, tento docela ušiel. Bodycount neskutočne vysoký a i keď sú tu lacne hlášky a ešte lacnejšie herecké prejavy, ja som spokojný. A myslím si, že každý by bol, keby deň pred tým videl Critters 4. Tentokrát je tu strašná podobnosť s Gremlinami a ta melírova chlpatá krásavica bola milučká i keď riadne úsmevná. Celkovo je to strašná hlúposť, ale videl som oveľa horšie, takže silné 3* dám určite.

• 10.5.2020  22:43
    Exorcista - Janus (S02E01) (epizoda) (2017)

Naše dve hviezdy majú veľa nepriateľov, či sú to démoni alebo ľudia. ale na to si už zvykli. Zas ďalší dobrý našup.

• 10.5.2020  21:55

V časti pred touto som písal, že dobro dostava riadne na pysk, že by sa to konečne mohlo zmeniť a dobro by mohlo zo zlom aspoň remizovať. Táto cast ukázala, ze na nikom sa nemá lámať palica, lebo pokým nieje koniec, tak to môže dopadnut akokoľvek. A konečne aspoň v jednej časti dobro dostalo riadne na p..u. Som spokojný, intenzívna, vzrušujúca a určite najlepšia cast serie, takto si predstavujem ukončenie. Idem i do druhej serie, ale obávam sa, či to nemalo takto i skončiť, mam naozaj troska obavy.

• 9.5.2020  23:01

Ked stále dobro dostava na p..u a ešte sa to každou častou prehlbuje a tato nieje výnimkou. Dobro vie prekvapiť a dúfam, že i tu začne aspoň remizovať i keď zatial je to čistý debakel. Dalsia super cast, samé uzasné zvraty i veľa mŕtvych, len niečo mi hovorí, že táto cast mohla byt o čosi dejovo prepracovanejšia, tak silné 4*.

• 8.5.2020  01:27
    Angel - Soud (S02E01) (epizoda) (2000)

Tato časť sa oplatí vidieť, myslím si, že Angla už nikdy nikto neuvidí spievať i keď legenda vraví, že spieva do dnes:-)). Nie, vážne, zatial najzábavnejšia časť.

• 7.5.2020  20:50
    Angel - Proroctví (S01E22) (epizoda) (2000)

Vyvrcholenie prvej serie mohlo byt i o niečo lepšie. Hlavne frajer démon mohol byt oveľa hrozivejší, takto vypadal ako fantom opery. Má tato časť stále svoje grády, ale 5* jej nedám a to hlavne kvôli stvárneniu toho démona.

• 7.5.2020  00:31

Zatial jediná vecička od Franka, s ktorou som bol celkom spokojný. Je tu veľmi veľa gore efektov a niektoré boli fakt slušne. Ako ten mali červík sa zavŕtal do hlavy a už len krik umierajúcich a len veľa, veľmi veľa krvi. Ale hlavne som sa bavil, film ma v sebe riadnu nadsazku a tak prečo nie. Ked tu môžu byt trapacke monstra s Basket Case, ktoré máju tiež svojich priaznivcov, prečo by sa mi nemohol pačit hovoriaci červík, pripomínajúci výkal? A ešte si to hlavný hrdina i užíval, ja som spokojný.

• 6.5.2020  02:16

Angel ma čo robiť, nielen ho ohrozujú démoni, upíri, ale už si ho na mušku zobrali i lovci upírov. Jasné, že to zvládne, však je Angel a ešte s tou svojou príjemnou charizmou. Tejto časti musim dať 5*, bolo tu naozaj všetko, čo očakávam.

• 6.5.2020  01:22
    Angel - Svatyně (S01E19) (epizoda) (2000)

Žiadna ohromujúca cast i keď sa zastavila samotná Buffy, Faith to , ale pristalo.

• 6.5.2020  00:34

Trojka je niečo podobne ako dvojka, hnusná prehliadka, hnusne lacných monstier, ešte lacnejších gore efektov a z niektorými celkom zbytočnými až hlúpymi postavami. Ale tu som aspoň zbadal naznak vtipu a to hlavne pri scéne, kde naša krásavica rodila premilucke detičky. Ten najvyšší a aj ten čo mal najviac rúk a bol i naj tlstejší veru, že bavil . Kvôli tej scéne, dávam 2*. Lebo v druhej časti sa mi nepacilo nič a dostala 1* a tu sa mi aspoň niečo, tak musí byt i lepšie hodnotená.

• 5.5.2020  22:51

Tak presne toto je ukážka toho, ako sa nemá robiť film o posadnutosti. Je to uťahané, nudne, bez atmosféry a ten akože prízrak v podobe nastavaného dreva bol prevelice fádny. Viem, že niekto čuchal príležitosť o originalitu aspoň v podobe bubáka, keď už príbeh bol predvídateľní ako dnešné televízne noviny na markíze a aj keď sa tak aj stalo, tak v celkovom meradle vyznel otrasne a hlúpo. Ked niekomu poviem, že v tomto filme straší indický duch dreva, s ťažkosťami mi niekto uverí. Takže 1* zo solidarity.

• 5.5.2020  00:55

Tak toto bol prúser prúserov. Všetko bolo v pohode, kým sa nezjavili tí pogumovaní pandrláci, horšie spravené monštra som vážne ešte nevidel a to už boli 90 roky. Hlavne ten trasľavý zubatý škaredý zajac bol môj top, ale i ostatný bol hnus. No fuj, čakal som aspoň na tú scénu. čo popísal PetrPan vo svojom komentári a áno spomenul som si na votrelca, že ako by sa tváril, keby to videl, hádam by sa od tej hanby aj rozpustil a nepotreboval by na zničenie ani Ripleyovú, ale stačil by na to tento brak. 1* a ani neviem začo, hádam kvôli sexu dvoch mozgov.

• 4.5.2020  22:58
    The Wretched (2019)

Poslednej dobe som videl veľa čarodejníckych filmov i seriálov a môžem povedat, že tento je v tejto kategórii medzi lepšími , ale určite nie medzi najlepšími, do toho ešte niečo chýbalo. Tu tvorcovia našu čarodejnicu naklonovali so Samarou a s Kayako, aspoň tie pohyby tomu nasvedčovali. Taký modernejší šat, ktorý poslednej dobe vídavam veľmi často a nie len u filmov s čarodejnicami. Film má čo ponúknuť, nenudí a atmosferický je na vysokej urovni. Hlavne v čarodejníckom brlohu to bolo bravúrne napínavé. Lenže film je napínavý, ale nie krvavý. To by bolo v pohode, lenže okrem viacerých klišeovitostí, sa mi nepáčil ani veľmi predvídateľný príbeh až s trápnym zakončením. Bol som na vážkach, či tomuto filmu dať 3 alebo 4*, ale poslednej dobe som videl oveľa horšie filmy, tak sa prikloním k lepšiemu hodnoteniu. Slabé 4*.

• 4.5.2020  00:10

Film je riadne trápny, ale on je vo svojej trápnosti i zabavny a niekedy to vyzerá, že len kvôli tomu bol tento film stvorený. Ze serie totálne na všetko a v špatností môže byt i krása a sem tam i bola. Niektoré tie vraždy zaujali, hlavne gore efektnosťou. Monster zrudicka, to bolo to, čo som písal o tej trápnosti. Každí čo si prejde hercov tak zisti, že len asi dvaja hrali vo viacerých filmoch a tak o hereckých talentoch či zručnostiach nemôže byt ani reči. Je to riadna blbostka, ale idem i do jej pokračovaní, rád sa trýznim. Slabé 3*.

• 30.4.2020  23:17
    Chata (2019)

Rok čakám na tento film a viac som pozeral do telefónu ako naň. Je to totálna nezáživná nuda, bez náznaku fantázie. Asi dve sceny sa vydarili, tie ukázali, že dalo by sa s týmto filmom popracovať k celkovej spokojnosti, ale dve sceny na 100 minútový film je veľmi malo. Je to len rodinne dráma o tupcovi, ktorý svoje deti nechá z neznámou ženou a ešte sa aj čuduje, čo potom bude nasledovať. Nudné, obsahovo nezaujímavé a príbehovo dosť fádne. Jedine po kamerovej stránke som bol spokojný, tam bolo vidieť, že je za ňou tvor rozumný, ale na tom sa tiež, nedá stavať celý film, takže slabulinké 2*.

• 27.4.2020  01:38

Začiatok veľmi dobrý, len tie divné zostrihy má iritovali. Preto po scenáristickej stránke hovorím nie, všetko ostatne je super Blaidovske s Constantinovským šarmom.

• 26.4.2020  03:47
    The Fades (TV seriál) (2011)

Nanajvýš 3 * film vie prečo a ja to viem tiež. Miestami hlupučke, miestami chaotické a aj tak ma trocha môj obdiv. Lebo niekoľko scén bolo vydarených, len škoda, že ako celok až tak vydarený nebol.

• 24.4.2020  02:44
    The Fades - Episode 2 (E02) (epizoda) (2011)

Poznavanie pravdy a ako sa veci maju sa tu pekne prelína s temnotou. Lenže film chce byť i vtipný i temný a prestalo mu to vychádzať. A to som sa začal strácať i v postavách a to je už dosť veliký pruser. Uvidíme dalsia cast, ale tato to veru nedala. Slabe 3*.

• 24.4.2020  01:27
    The Fades - Episode 1 (E01) (epizoda) (2011)

Ako zahajovačka dobré, je tu veľmi veľa otázok a dúfam, že prídu i odpovede. Triky mohli byt i lepšie ,ale zato ponurá atmosféra a pocit niečoho temného je parádne rozvinuté. To klobúk dole.

• 22.4.2020  03:33
    Salem - Season 3 (série) (2016)

Je to ťažký pruser a trocha nechapem, prečo som tejto sérii dal 1* i keď si zasluzila čistý odpad. Problémom je hlavne postava Jebnutéj Anne Hall, kto tento seriál pozoroval vie, že nemala nijakého ucitela, nikto jej nepomáhal a tak tie vsetký sračky vzišli od scenáristu, sama sa to naucit nemohla. Kazdy carodej mal ochrancu, ona nie a i tak....... Total posraný dej, len dufat, že nikoho nenapadne dalsia séria.

• 19.4.2020  01:23

Tak toto áno, je tu fenomenálny súboj dvoch najhlavnejších postav a je naozaj parádny. Je tu i jedno vzrušujúce úmrtie tej čo nikdy nehrala fér. Naozaj tato cast je dokonala, je tu toho toľko ako v tejto sérii nebolo za 12 častí. Jedine vo ma mrzí je Annie Hall, ta mi bola od začiatku sympatická a blízka(hlavne tá naivita), po tejto časti sa stal pravý opak, neznášam ju. Malá sku....á šeda myška. ktorá vodu káže, ale borovičku slope.

• 18.4.2020  23:21

Popravde toľko hlúpostí nebolo v žiadnej časti ako práve v tejto. Nasa milá čarodejnica to mohla razantne ukončit, nestalo sa tak, lebo?????? Bola hlúpa alebo preto, že scenárista či reziser chcel tuto sériu prehupnut do dalsieho levelu a tak sa dopustili veľmi veľa prešľapov. I keď mala vysokú uroven čo sa týka vizuálu, po obsahovej stránke bola ťažko chudokrvná

• 18.4.2020  02:39

Táto časť ukázala, aká je (bola) slabá celá séria. Ked Killer carodejnic krvacal, smrtozrut bol na koni, ale ako sa nas velký pán pozviechal, smrtozrut nemohol celit nevyhnutnému, ale radšej ušiel. Prave v tejto sérii to bolo nastavene tak, že prekvapenia sa nekonali a v tejto časti to bolo vážne pravidlom

<< předchozí 1 2 3 4 11 22 32 42