Project Lazarus (2016)

Předlouhý film o člověku, který neví co chce. A vy s tím bud budete souhlasit, nebo vás to bude do konce filmu štvát. Nic mezi tím.

Rozpolcený (2016)

Asi byla chyba, že jsem to viděl s dabingem. Začal mě jeho hlas obtěžovat a film ne a ne skončit. Zbytečně dlouhé a nic se tam nestane. To už záběry ze zrcadlovky jsou hezčí, než toto.

Lék na život (2016)

Tak tohle mě bavilo velmi. Příjemné hororové osvěžení, které se dokáže odehrávat i jinde, než jen v rodinném vrzajícím baráku. Člověk má pocit, že už to může skončit a on příjde další a další konec.

Kocour Bob (2016)

Jako pravý útulkový kočkomil, vše chápu, všemu rozumím a naprosto souhlasím :-)

Psí poslání (2017)

Koukám že se takové filmy točí jiným stylem než např. Benji a jiné starší. Tam se pes smutně podíval a chtělo se mi brečet nad tou beznadějí a kopat vzteky do televize abych ho zachránil. Ty nové jsou opatrné... hlavně neurazit, hlavně moc nenaštvat. V době digitální doby se dají dramatické scény natočit i jinak. Zvíře u toho vůbec být nemusí. V reálu se s nimi zachází daleko hůř a tento snímek na to mohl upozornit. Ne každý pes nebo kočka žije ve štastné rodině.

Kung Fu Panda 2 (2011)

Skvělé. Bavil jsem se celý film. Dabér Aleš Proházka dává záporákům vyšší rozměr. Je dobré, že animák umí být i vážný. Druhý díl je lepší, než první.

Kung Fu Panda 3 (2016)

Tak jsem si dal Pandí maraton a zkouknul všechny tři díly během jednoho dne. Po nadupané vážné dvojce se skvělým pavím záporákem, který byl ještě lepší díky dabingu Aleše Procházky, jsem u trojky narazil hubou rovnou na pandí bobky. Měl jsem pocit, že se dívám na humor, který se zatím filmům úspěšně vyhýbal. Humor mateřské školky. Panďák se choval jak puberták a ty ostatní bych grafikou srovnal k čínskému pokusu převést krtečka do 3D. Záporáka všichni trefně komentovali otázkou " a kdo že to je? Ahaaa. Neznám." Asi proto, že záporák nestojí za řeč. Pokud chce jít studio dál cestou pro tříleté děti, tak beze mě, nebo at se vyřádí v seriálu a filmy nechá pro dospělejší. Děkuji. PS: a ten dabing....žádám aby dodržovali tradici zachovat hlasy z předchozích dílů. Omluvou je jen těžká nemoc, nebo smrt dabéra.

Krotitelé duchů (2016)

Začal jsem tak, že jsem si nejdřív pustil tento remake u kterého jsem se skvěle bavil a až pak si pustil původní dva originály a málem usnul. Sice nemám rád moderní předělávky filmů ale v tomto případě jsem vyjímečně pro.