Oko v oblacích (2015)

mu-slimáků je v evropě už dost. Nemusím na ně čumět ještě ve filmu.

Můj kamarád drak (2016)

Nemůžu si pomoct ale digi drak jak ukradený z animáku od studia Dreamworks. Moc se mi tam nelíbil. Mělo to spíš být ve vizuálním stylu "Já a moje příšera". Příběh ok.

Inferno (2016) odpad!

Tak děti a běžíme........................... a zase se běžíme................... a teď letíme.................... a teď jedeme...................... a zase běžíme...................... a letíme.......................!!!!! Což o to. To by divák ještě přežil, ale když režisér změní oproti knize konec, aby náhodou nezkolabovala americká mentalita, tak takový film nemohu ohodnotit jinak, než ....

Já, kocour (2016)

film mě začal bavit až na konci. Sebestředných egoistů co myslí jen na sebe je v realu víc než dost. Nemusím na ně koukat ještě ve filmu.

Skryté zlo (2017)

To byla komedie nebo horor? Mám problém s digitálními efekty v hororech. Jakmile nemá zlo tvář a divák neví, co zlo způsobuje, je to větší adrenalin, než digi černý pes s digi mrtvým kostelníkem. Aspoň že jsem po delší době viděl Trinity. Pokud se chcete bát, pustte si trailer a jděte dál.

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Teorie všeho 2. Takový styl herectví se dá vydržet jednou, ale když se to opakuje i jinde, je to podivné. Ten film není vůbec o zvířatech. Z celkové délky si je užijete tak 20 minut. Zvláštní, když jsou v názvu, že? Těšil jsem se, jak se o ně budu bát, a celkově to bude mega drama, ve kterém chtějí lidé nebohá zvířátka vymítit. Já budu vzteky vytrhávat sedačky a házet je po divácích dusících se předraženým popcornem. Na konci filmu mě bude sanita odvážet na psychiatrii, za to že jsem neunesl zlobu a nenávist lidstva. Pevně upnutý ve svěrací kazajce, si budu po cestě slastně pobrukovat, že 3D vstupenky bez 3D za nekřestanskou částku měly smysl. Bohužel nic takového se nekoná a jediné co si z celého filmu vybavuji je metro. Není to málo milý Marconi?

Lichožrouti (2016)

Řekněte sami. Proč má diváka zajímat, že někdo ujíždí na jetých lidských ponožkách? Téma na celovečerní film mi příjde poněkud ordinérní. Film jsem vydržel do půlky a skončil ve virtuálním koši. Graficky mi to připomínalo český 3D animálk o pražském orloji. V té době budiž, ale v roce 2016 je to spíš ostuda chtít za takovou práci peníze. Kdejaký nadšenec na youtube dělá hezčí animace.

Mlha v srpnu (2016)

Proč je to tak zbytečně dlouhééééééééééééé