Dostaňte agenta Smarta (2008)

Film není vůbec špatný, dobře mi utekl, trvalých následků nezanechal, nadšení však také ne. Neškodný film na sobotní odpoledne, který trpí, kromě místy ne úplně ftipných ftipů, velkou vadou. A tou je, že záporák je Dwayne Johnson. Na něj a na můj penis mi může sahat jen doktor, manželka nebo Dominik Toreto. Ale 3* tam sou.

Garfield 2 (2006)

Tož totok už je moc. Nebo už sem tou dobou měl přístup k pornu ? Nevím. Viz můj komentář k prvnímu dílu.

Garfield ve filmu (2004)

Bylo mi patnáct, když to naši koupili na VHS. Asi sem byl opožděnej, ale mně se to celkem líbilo. V tom věku. Takže dvě hvězdy za nostalgii. A třetí hvězdu za to, že sem byl vedle z Jennifer Love Hewitt. Jo, k pornu sem prostě neměl moc dobrej přístup.

Deadpool (2016)

STAV: zatím 3x projekce s titulema, ještě 1x bych rád :-)) Skvělý, boží, nadpozemský film. Proč? Protože eRkovej rejting, nekorektní, černý, žumpózní humor s kapkou (respektive naběračkou) odkazů na nepovedené činy minulosti v jistém x-světě (který ale mám taky moc rád). Marvelovka, která vyčnívá nad ostatní právě tím, že je naprosto jiná. Jo, příběh je klasika, ale provedení takové, jaké tu ještě není. Tleskám nohama, rukama i půlkama. Po druhé projekci doplním víc emotivních ňufíků. P.S.: Chápu, že ne každému to sedne, ale příspěvky typu "divák už je tak otupělý, že tvůrci musí tlačit na pilu" jsou opravdu úsměvné a naznačují, že někteří jedinci mají potřebu konat potřebu do komentářů. Naprosto se ztotožňuji s komentem od brejk.

Liga výjimečných (2003)

Film mě baví, viděl jsme ho několikrát a asi to nic nezmění. Je to tak na 3-3.5* ale natruc naprosto zbytečně dehonestujícím hodnocením a ostrým komentářům dávám 4*.

Ulice (2005) (seriál)

Chtěl jsem původně dát odpad, ale včera sem držel stolici, než bude reklama. Takže hvězda opravdu zasloužená.

Jak prosté (2012) (seriál)

Mohlo bejt hůř, mohlo bejt líp. Škoda, že se to inspirovalo Sherlockem a nedotáhlo se to dál, nebo že se to vůbec inspiroval. Kdyby to bylo samostatně stojící a prostě z hlavy vymyšlené, bylo by to lepší. Takhle jsem měl očekávání a zůstal jsem bez uspokojení.