Zastav a nepřežiješ (2006)

Vtipné a zábavné, uznávám že ten konec byl už hodně překombinovaný ale jinak solidní akčňák.

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Určitě nadprůměrně povedené 4. pokračování už tak velmi úspěšné série. Co nadprůměrné, skvělý film!!!

Simone (2002)

Graficky opravdu povedené dílko.

Mr. Brooks (2007)

I když tu Kevin Costner hraje zabijáka tak si jeho postavu okamžitě zamilujete. Zrovna netypické je i obsazení druhého záporáka v podání Williama Hurta. Na první pohled netradiční duo působí ve filmu věrohodně. Hudební kulisa od prakticky neznámého Ramina Djawadho stojí taky za pozornost. Celkově jde o velmi povedené dílko, které stojí za víc než jedno podívání v kině.

Planeta Krull (1983)

Docela příjemná pohádka. Ale bohužel nic víc...

Casino (1995)

Tak tenhle film je perla. Určitě jeden z nejlepší filmů Martina Scorseseho a možná také hlavních aktérů. Zejména Sharon Stone, která byla za svoji roli Ginger nominovaná na Oscara. Také Robert De Niro, který měl už v době natáčení Casina za sebou velmi slušnou řadu dnes již kultovních rolí a ne jednu spolupráci se Scorsesem, si se svojí vypravěčskou postavou dost pohrál. Také se tu velmi dobře zviditelnil Joe Pesci. Pro tohoto herce je Casino zatím posledním filmem, kde se tolik herecky zvýraznil. Ale zpět k filmu. Casino je především film o penězích a o jejich získávání. Ať už méně nápadnou cestou pomocí Casina Tangiers v jehož čele stojí Sam Rothstein (De Niro), který pořád mění funkce kvůli nepřidělené licenci. Nebo zcela neotřelou, drzou a brutální v podání Nickyho Santora (Pesci). Od první chvíle nerozluční přátelé si však postupem času začínají také lézt po krku. A jak už je napsáno na přebalu filmu „No one stays at the top forever“ (Nikdo nezůstává na vrcholu věčně) i tady si relativní úspěch vybírá na obou hrdinech svou daň. Krásný a strhující snímek o tom co z lidí a hlavně přátel dělají peníze a krásné ženy. Úžasná podívaná od první až do poslední minuty.

Operace: Zlomený šíp (1996)

Ano, uznávám že se možná nejedná o žádný mega rozpočtový super hit ale mě osobně se tento film hodně líbil. Příjemná stopáž, zápletka jasná hned od chvíle kdy se začíná mluvit o atomových bombách:) Ale hlavně zajímavé pouštní exteriéry a super parchant v podání skvělého Johna Travolty, to jsou věci, které u mě tento film posouvají trošku výš. A zárukou dobré zábavy je i režisérské křeslo Johna Woo.