Podnikavá Joy (2015)

Skvělá Jennifer Lawrence v řekněme OK drama-komedii. Film nijak nenadchnul ale ani nezklamal.

Jeruzalém: Brána do pekel (2015)

Pár dobrých momentů a vcelku vpohodě využitý typ natáčení kdy celý děj sledujeme pomocí "chytrých" brýlí. Jinač takový slabší průměr.

Krajinou domova (2014) (seriál)

Velice pěkný dokument o české krajině s úžasným mluveným a hudebním doprovodem.

The Alchemist's Letter (2015)

Nádherný kraťas, který diváka uchvátí svou animací i příběhem. Skvělý výběr herců pro vyprávění. Jednoduše krása, která vás donutí se zapřemýšlet nad tím co je vlastně důležitější.

Elefante (2011)

Zajímavý, pěkně provedený snímek u kterého si člověk trochu zapřemýšlí.

White with Red (2013)

Naprosto nezajímavý snímek. Začátek dobrý, zbytek nuda.

Modern Educayshun (2015)

Zajímavý snímek u kterého jsem ovšem nepochopil myšlenku a nemůžu tak hodnotit jinak.

The Rose of Turaida (2013)

Nádherně na animováno s krásnou hudbou v pozadí, která tomu dodává historicko-fantastický nádech. Jediné co mi to trochu kazilo byl přízvuk vypravěčky ale to lze v klidu překousnout.

Johančino tajemství (2015) (TV film)

Slovenská pohádka vydávaná Českou Televizí za českou (Teda skoro. alespoň tam napsali Česko-Slovenská ale měli tam spíše napsat Slovensko-Česká). Velice špatně nadabovaní slovenští herci a nepříliš povedený scénář. Kdyby to alespoň nechali ve slovenštině a nedabovali to tak by to možná bylo i lepší (moc herce neznám, nevím jak hrají potažmo mluví).